Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

czyli et30 w esce to będzie już kupa? znalazłem fajne fele mają et32 więc jeszcze to nie katastrofa chyba, inne maja et43 te będa wpadały chyba za bardzo do srodka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam felgi od golfa V oryginalne Ronal'a 17' oponka 225/45/17. czy podpasuje mi bez żadnych kombinacji? Pytam ponieważ na feldze nie mogę znaleźć oznaczenia ET tylko są jakieś nr katalogowe oraz "made in spain" a z tego co się orientuję to 17' w golfie ma chyba ET 54 :mysli: . Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o radę :notworthy: jak to założyć aby było wszystko ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi od golfa V oryginalne Ronal'a 17' oponka 225/45/17. czy podpasuje mi bez żadnych kombinacji? Pytam ponieważ na feldze nie mogę znaleźć oznaczenia ET tylko są jakieś nr katalogowe oraz "made in spain" a z tego co się orientuję to 17' w golfie ma chyba ET 54 :mysli: . Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o radę :notworthy: jak to założyć aby było wszystko ok :good:

poszukaj ET wg nr. na feldze

ET 54 ci nie wejdzie, musisz dać dystans 10 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dystans założyć do felgi 8j 17' et 60 do A4 b5 żeby grało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz założone jakiekolwiek dystanse to je wywal. PRzy tych wymiarach co masz nic nie będzie tarło i będzie dobrze wyglądać :wink4:

Ok dzięki wielkie za rady

pozdro :drinks:

Byłem dzisiaj u mechanik okazało się ze nie mam dystansów zamontowanych... już nie wiem o co biega z tymi felgami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u mechanik okazało się ze nie mam dystansów zamontowanych... już nie wiem o co biega z tymi felgami :wallbash:

Dziwne :mysli:

Przy tych wymiarach które podałeś nic nie ma prawa obcierać. Dobrze sprawdziłeś ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem kilka razy ET, 42 :wallbash: Felga na 7,5' :wallbash: Mechanik powiedział ze jedyne rozwiązanie to zmienić przednie opony z 225 na 215 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jakie śruby do ET 28?

jedno nie ma nic wspolnego z drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja zapytam .

jakie dystanse uda sie wsadzić i czy wogóle wsadzać: felga 8,5 cala ET 45 opony 225/45/18

zawieszenie -20 [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 11:05_________________________________________________sory opony to chyba na 40 , kurde juz zapomniałem jakie mam. Na 45 to chyba 17 cali sie ubiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dystanse uda sie wsadzić i czy wogóle wsadzać: felga 8,5 cala ET 45 opony 225/45/18

zawieszenie -20

dystans jest nie potrzebny, a jak chcesz to gora 5 mm

Do B5-ki bez problemu podejdą 16" 7J ET42?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...