Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupilem felgi z ET35 18 8' i opony 225/40 czy bedzie tak dobrze czy jakis maly dystans dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie czy coś takiego podejdzie do a4 b5 sedan chodzi mi głównie o Et czy nie będzie za bardzo wystawac? oto link do felg Et to 25 http://moto.allegro.pl/alu-felgi-16-audi-vw-i2253708222.html

no będzie wystawać z 1-2 cm ale jeśli auto nie jest obniżone to jakoś pojeździsz

kupilem felgi z ET35 18 8' i opony 225/40 czy bedzie tak dobrze czy jakis maly dystans dac?

załóż i oceń sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam dylemat czy takie felgi:

http://allegro.pl/oryginal-audi-19-5x112-a5-a7-a6-i2276899380.html

beda pasowaly do B7 ? i opony 235/35/19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek prosbe mam pilna felga 17 8j et 35 bedzie ocierało mam zawias -30, opona na feldzie 255/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek prosbe mam pilna felga 17 8j et 35 bedzie ocierało mam zawias -30, opona na feldzie 255/40

domyślam się że masz B5..... felga ma dość dobre parametry i z przodu będzie równo z błotnikiem, a z tyłu minimalnie schowana. ale rozmiar opon....:facepalm: za szerokie do B5

Panowie , mam dylemat czy takie felgi:

http://allegro.pl/oryginal-audi-19-5x112-a5-a7-a6-i2276899380.html

beda pasowaly do B7 ? i opony 235/35/19 :)

za małe ET o pare milimetrów i będzie tarło o błotniki

Panowie...co sądzicie o 16" 7J ET 38 do A4 B5 w sedanie?chodzi mi tutaj o to ET?Jak to będzie wyglądać...schowane będą czy też nie?Proszę o pomoc

nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem felgi ori VW rozmiar 7J17 ET-54. JAKIE OPONY PROPONUJECIE ??

pytanie jak to bedzie wygladalo siedzialo na moim b6 , na zawiasie 1be ??

prosze pilnie o podpowiedzi (odpowiedz) gdyż zastanawiam się nad oponkami i czy w ogole dobrze to bedzie pasowało do mojego autka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem felgi ori VW rozmiar 7J17 ET-54. JAKIE OPONY PROPONUJECIE ??

pytanie jak to bedzie wygladalo siedzialo na moim b6 , na zawiasie 1be ??

prosze pilnie o podpowiedzi (odpowiedz) gdyż zastanawiam się nad oponkami i czy w ogole dobrze to bedzie pasowało do mojego autka .

na 7J proponuje 205/50

ps: ET tych felg jest za duże do B6

http://moto.allegro.pl/audi-a6-4f0-felgi-aluminiowe-17-cali-5x112-okazja-i2298525868.html

co sądzicie o tej feldze do a4 b5 ?? 7 cala szerokości to nie zamało >?? ET raczej dobre mi sięwydaje

seryjnie B5 ma 6J więc jak 7J ma być za mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et za duze do b6 ? to kolega z forum (Krzyh00) od ktorego kupowalem oszukał mnie. to co ja mam teraz zrobic jesli chce to wsadzic na auto jak mozna zniwelowac to ze jest niewłaściwe et ? dystans tu raczej nic nie da bo chyba nie do tego sluzy ?? a opony maz 205 ??

Witam, zakupiłem felgi ori VW rozmiar 7J17 ET-54. JAKIE OPONY PROPONUJECIE ??

pytanie jak to bedzie wygladalo siedzialo na moim b6 , na zawiasie 1be ??

prosze pilnie o podpowiedzi (odpowiedz) gdyż zastanawiam się nad oponkami i czy w ogole dobrze to bedzie pasowało do mojego autka .

na 7J proponuje 205/50

ps: ET tych felg jest za duże do B6

http://moto.allegro.pl/audi-a6-4f0-felgi-aluminiowe-17-cali-5x112-okazja-i2298525868.html

co sądzicie o tej feldze do a4 b5 ?? 7 cala szerokości to nie zamało >?? ET raczej dobre mi sięwydaje

seryjnie B5 ma 6J więc jak 7J ma być za mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką opone do tego zarzucić?? zawieszenie mam ściągnięte o 35mm

205/50

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

et za duze do b6 ? to kolega z forum (Krzyh00) od ktorego kupowalem oszukał mnie. to co ja mam teraz zrobic jesli chce to wsadzic na auto jak mozna zniwelowac to ze jest niewłaściwe et ? dystans tu raczej nic nie da bo chyba nie do tego sluzy ?? a opony maz 205 ??

a niby do czego dystans służy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , dystans po to zeby felge odsunąć od wewnatrznej strony nadkola i wtedy tarcia o radek amorek czy cos byc nie powinno tylko teraz jakie dystanse ?? i kolejne pytanie czy z dystansami felga nie bedzie wystajaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 czy B6? mówie spokojnie mozna na Et30 jezdzic w B6. B5 nie miałem ale Et35 na 100% do jazdy sie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...