Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyślij foto jak będą na aucie

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 2.09.2017 o 20:19, ...radek... napisał:

Wlasnie przed chwila zamowilem 8j et35 18"

Mogłes 19 brac jak juz gwint planujesz:guma:

Opublikowano

A guma 225/40 bedzie ok?

Wysłane z galaxy s7

Opublikowano
A guma 225/40 bedzie ok?

Wysłane z galaxy s7




Tak :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Teraz, ...radek... napisał:

A guma 225/40 bedzie ok?

Wysłane z galaxy s7
 

Bedzie ok , ale jak planujesz gwint i mocniej obnizac pomyslalbym nad 215

Opublikowano
47 minut temu, FroS-t napisał:

Bedzie ok , ale jak planujesz gwint i mocniej obnizac pomyslalbym nad 215

Przy tej szerokosci i et nie ma sensu 215 pakowac bo tak czy inaczej nic nie bedzie docierać a z drugiej strony żebyna 8j opona fajnie wyglądała to 205 trzeba założyć i dystans dać ?

Opublikowano
27 minut temu, ucho.77 napisał:

Przy tej szerokosci i et nie ma sensu 215 pakowac bo tak czy inaczej nic nie bedzie docierać a z drugiej strony żebyna 8j opona fajnie wyglądała to 205 trzeba założyć i dystans dać ?

Najbardziej to podoba mi się 215/35/18 ale trzeba dobrze zjechac na dół żeby to fajnie wyglądało:decayed:

Opublikowano

Tylko że przy tych parametrach licznik o ~9km/h oszukuje :decayed:

Opublikowano
25 minut temu, ucho.77 napisał:

Tylko że przy tych parametrach licznik o ~9km/h oszukuje :decayed:

:yes2:

Opublikowano

Panowie proszę o radę jakie felgi będą pasować i lepiej wyglądać 

Zawieszenie 1BE

7J 17" ET 47 5x112

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6939546236

7,5J 17" ET 37 5x112

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6933480629

Dodam że opony chciałbym założyć 225/45/17

Edytowane przez luki19862121

Opublikowano

Felgi dotarły. Jeszcze gumy zamowic. Ale chyba dopiero na wiosne założę bo zima idzie. [emoji6]

58dac6ee2beab978f02d56a8d3f6cfb9.jpg1fb94964ebe8a3fc3c3ea96521c88497.jpg

 

Wysłane z galaxy s7

 

 

 

 

Opublikowano

Nie pitol i zakładaj na auto, do zimy daleko jeszcze:) !!!

Opublikowano
6 godzin temu, ...radek... napisał:

Ale chyba dopiero na wiosne założę bo zima idzie. emoji6.png

Nie wytrzymałbym, nawet bez opon bym zrobił przymiarkę na Twoim miejscu :naughty::decayed:

Opublikowano

Czesc Panowie,

potrzebuje porady, planuje zalozyc felgi o ponizszych parametrach do A4 kombi  z 2007r:

Felgi wielkości 15 cali 
Rozstaw 5x112
6,5J x 15H2
CC65540 
ET40

 

Orientujecie sie moze czy bez zadnego problemu beda pasowaly i smialo mozna kupowac ?

Opublikowano
Czesc Panowie,
potrzebuje porady, planuje zalozyc felgi o ponizszych parametrach do A4 kombi  z 2007r:
Felgi wielkości 15 cali 
Rozstaw 5x112
6,5J x 15H2
CC65540 
ET40
 
Orientujecie sie moze czy bez zadnego problemu beda pasowaly i smialo mozna kupowac ?
Wejdą bez problemu. Ale nie za male te felgi???

Wysłane z galaxy s7

Opublikowano

Radek gdzie kupowałeś felgi?

Opublikowano

Panowie pytanko! 

Kolo 19 et 35 szerokość 9.5 

Wejdzie do b7 na gwincie? 

Opublikowano
2 godziny temu, tazzi napisał:

Panowie pytanko! 

Kolo 19 et 35 szerokość 9.5 

Wejdzie do b7 na gwincie? 

Wejdzie przy gumie max 225/35, a zalecana węższa jak ma być bez przycierki.

Opublikowano
24 minuty temu, afroo. napisał:

Wejdzie przy gumie max 225/35, a zalecana węższa jak ma być bez przycierki.

O afroo liczyłem na ciebie właśnie ! :)

I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje ! Dziękuję ślicznie :D

Opublikowano

Hej. Mam opcję na felgi na zimę 7,5J16 et 25 z oponami 205x55. Obawiam się, że przy takim et koło będzie już wystawało poza błotnik a w najlepszym wypadku czeka mnie dokupienie dłuższych śrub. Co myślicie, jakie są Wasze doświadczenia z takim setupem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.