Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA


VRGOOD

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, VRGOOD napisał:

Witam witam :kox:

 

Kolejna aktualizacja tematu - na pewno nie ostatnia :D 

 

*** W końcu podsufitka ogarnięta - ala alkantara ale nie do końca, mi się podoba ;) Przy okazji w końcu ogarnięty i działający szyberdach - wyczyszczony i nasmarowany, a także zmiana relingów i lusterek na satyne RS ! :banan:

 

a6ce14c77fc81046gen.jpg

b5de985301753b60gen.jpg

95fae13ba1827fcbgen.jpg

 

*** Wymiana była też filtra węglowego bo stary już się posypał - wpadł nowy ori a przy okazji czyszczenie podciśnień i wymiana swuch zaworów.

 

3d635246763d7ea1gen.jpg

a645f1f9811897abgen.jpg

 

*** Kupiłem także kilka pierdół puki jeszcze dostępne w aso :D takie jak - nowy zestaw do lewarka + kulka + mocowanie na skrzyni, 2x mocowanie tylne progu S4, zatyczki do podsufitki , nowe zawiasy lewy przód, zbiorniczek, korek,  i pod bardzo odległe plany kolektor RS4 B5 + trójnik + przepustnica :D

 

de5807e6e024f376gen.jpg

344634412670eb83gen.jpg

77dc2d10a9308053gen.jpg

 

*** Na koniec wrzucam parę zdjęć, m.in jedno z mini zlotu z kolegą @tasior87 :D 

 

4a6bf7281f6be2d9gen.jpg

d35edd40d7cae441gen.jpg

dcdef275a9a10c7agen.jpg

eee3850e1ef619bfgen.jpg

 

 

Ile liczą sobie w aso za taki zestaw do lewarka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krzysiek_f napisał:

Czuć piniondz ?

Drogie to dziecko :D 

 

 

23 minuty temu, Adrian__ napisał:
9 godzin temu, VRGOOD napisał:

Witam witam :kox:

 

Kolejna aktualizacja tematu - na pewno nie ostatnia :D 

 

*** W końcu podsufitka ogarnięta - ala alkantara ale nie do końca, mi się podoba ;) Przy okazji w końcu ogarnięty i działający szyberdach - wyczyszczony i nasmarowany, a także zmiana relingów i lusterek na satyne RS ! :banan:

 

a6ce14c77fc81046gen.jpg

b5de985301753b60gen.jpg

95fae13ba1827fcbgen.jpg

 

*** Wymiana była też filtra węglowego bo stary już się posypał - wpadł nowy ori a przy okazji czyszczenie podciśnień i wymiana swuch zaworów.

 

3d635246763d7ea1gen.jpg

a645f1f9811897abgen.jpg

 

*** Kupiłem także kilka pierdół puki jeszcze dostępne w aso :D takie jak - nowy zestaw do lewarka + kulka + mocowanie na skrzyni, 2x mocowanie tylne progu S4, zatyczki do podsufitki , nowe zawiasy lewy przód, zbiorniczek, korek,  i pod bardzo odległe plany kolektor RS4 B5 + trójnik + przepustnica :D

 

de5807e6e024f376gen.jpg

344634412670eb83gen.jpg

77dc2d10a9308053gen.jpg

 

*** Na koniec wrzucam parę zdjęć, m.in jedno z mini zlotu z kolegą @tasior87 :D 

 

4a6bf7281f6be2d9gen.jpg

d35edd40d7cae441gen.jpg

dcdef275a9a10c7agen.jpg

eee3850e1ef619bfgen.jpg

 

 

Ile liczą sobie w aso za taki zestaw do lewarka? 

 

na allegro do skrzyni 6 biegów te gniazdo 8D0711334C za 350,  białe jabłko 893711118E za 75 i na wybierak od skrzyni 8D0798151 zA 100

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego są te emblemaciki przy panelu sterowania lusterek? 

Świetnie to wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LauferQ napisał:

Z czego są te emblemaciki przy panelu sterowania lusterek? 

Świetnie to wygląda!

Z a6 c6 rezem z gałką. Ale jest trochę rezania żeby to zrobić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 22:17, Adrian__ napisał:

eee3850e1ef619bfgen.jpg

 

 

To już nie miałeś gdzie stanąć tylko ustawiłeś się koło jakiejś kozy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tasior87 napisał:

To już nie miałeś gdzie stanąć tylko ustawiłeś się koło jakiejś kozy??

 

Nie narzekaj, na twoje drogi w Jarosławiu to zawieszenie idealne. :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2022 o 21:11, VRGOOD napisał:

Tak, ale ten sygnał idzie po ENA DATA CLOCK nie po CAN ;)  ( edit. Działa na rns-d , na rns-e nie )

Żeby rns-e było w pełni funkcjonalne to tak jak piszesz musi być fullfis, z radia pociągnięte dwa kabelki z Can-L oraz Can-H. Jeśli chodzi o komunikaty na fisie to tylko kwestia kodowania nie ciągniemy enable-data-clock. Nie wystrasz się, gdy po zmianie na pełen fis i podłączeniu dwóch kabelków radio nie będzie chciało przyjąć kodu lub będzie się resetowało do kodu po włączeniu świateł czy też po przekręceniu kluczyka. One tak mają, daj mu dzień i zadziała Ew kombinacja przycisków do resetowania i zadziała za któryś razem chociaż jest to czasochłonne…

Edytowane przez Gandzior_B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2022 o 21:19, Gandzior_B5 napisał:

Żeby rns-e było w pełni funkcjonalne to tak jak piszesz musi być fullfis, z radia pociągnięte dwa kabelki z Can-L oraz Can-H. Jeśli chodzi o komunikaty na fisie to tylko kwestia kodowania nie ciągniemy enable-data-clock. Nie wystrasz się, gdy po zmianie na pełen fis i podłączeniu dwóch kabelków radio nie będzie chciało przyjąć kodu lub będzie się resetowało do kodu po włączeniu świateł czy też po przekręceniu kluczyka. One tak mają, daj mu dzień i zadziała Ew kombinacja przycisków do resetowania i zadziała za któryś razem chociaż jest to czasochłonne…

 

Jak założę, to się przekonam :D  fullfis mam tylko jest przejście na zegar cyfrowy (pełny lift).

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papa: Mała modyfikacja licznika :D  plany są żeby w tym miesiącu wrzucić licznik 

 

2aa5036202323eecgen.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tasior87 napisał(a):

I co działa ten licznik ?

Działa, działa. Niedługo zaktualizuję temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :wink:

 

Przyszedł koniec roku więc pasuje zaktualizować temat z nowymi modami :) 

 

*** Na pierwszy ogień licznik a'la RS4 i w końcu pełna funkcjonalność RNS-E dzięki zmianie na poliftowe zegary

 

481d081eb71d2f24gen.jpg

 

c4252535a159af57gen.jpg

 

95523e09bc929324gen.jpg

 

*** Następnie doposażenie RNS-E w ori moduł BT, schowałem go pod tylną kanapą. A także dołożenie multifunkcji do kierownicy oraz zakup i podpięcie poduszki powietrznej bo denerwowała

mnie ta czerwona kontrolka AIRBAG :D Działa również SDS w RNS-E sterowany z kierownicy

 

a8fc880fce9e74e4gen.jpg

 

cc23ab8d16c18b2cgen.jpg

 

filmik jak to działa:

 

*** Przyszedł także czas na serwis - wymienione wszystkie filtry + olej i udało się wymienić nowy zbiorniczek wyrównawczy który leżał już chwilkę, od razu zrobiło się ładniej pod maską

 

b0774d8131e02467gen.jpg

 

e47d3c0a44a6a04dgen.jpg

 

*** Ale nie wszystko pięknie bo na pierwszym śniegu w tym roku słupek wyrósł mi przed oczami i się lekko otarło o niego :whistling:

 

304d6e7cf6e48afagen.jpg

 

*** Także pierwsze plany na nowy rok to naprawa tego nieszczęścia :D przy okazji będą założone i pomalowane nowe zawiasy drzwi kierowcy.

 

To tyle, szczęśliwego nowego roku wszystkim klubowiczom życzę i do następnego :hi:

 

 

Edytowane przez VRGOOD
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś problemy z airbagiem ? Nie było problemu z rodzajem "wystrzału" (czytałem o jedno lub 2 ładunkowych). Z tym RNSE  i kierą to wnętrze wygląda naprawdę wspaniale. W tym roku na zlocie będę musiał siąść do Twojego autka :). Bardzo mi się podoba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 21:53, BezlitosnyJamnik napisał(a):

Miałeś problemy z airbagiem ? Nie było problemu z rodzajem "wystrzału" (czytałem o jedno lub 2 ładunkowych). Z tym RNSE  i kierą to wnętrze wygląda naprawdę wspaniale. W tym roku na zlocie będę musiał siąść do Twojego autka :). Bardzo mi się podoba !

 

Dzięki za komentarz ;) na zlocie jakimś na pewno się pojawie, najprędzej na rozpoczęcie sezonu - będzie można się dogadać :D Poduszka jest jednonabojowa z A3 8V ale wystepowała też w q3 chyba, nie ma problemu z błędem - przerabiasz wiązkę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...