Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

W poprzedniej B7 też miałem wibracje od 70 wzwyż. Przy jeździe i hamowaniu. Wulkanizator twierdził ze koła są dobre, pieknie wyważone itp. Gdy je oddawałem do renowacji okazało sie, ze jedna z nich byla krzywa... (kolo było na przodzie)

Tez tak myślałem... pojechałem nawet wyważyć kola dwa razy,  do dwóch innych wulkanizatorów jednak zawsze było bez zmian...

W koncu zmieniłem kola na zimowe i było identycznie wiec wydaje mi się ze kola odpadają... ewentualnie piasty pytanie jak to sprawdzę  

Opublikowano
20 minut temu, matix608 napisał:

ewentualnie piasty pytanie jak to sprawdzę 

Kup czujnik zegarowy za 70 zł i sam sprawdzisz. Przy hamulcach taki czujnik zawsze się przydaje.

Opublikowano
  • Autor

Aczkolwiek  czy koła naturalnie nie są pod jakimś kątem to samo piasty?

Opublikowano
3 minuty temu, matix608 napisał:

Aczkolwiek  czy koła naturalnie nie są pod jakimś kątem to samo piasty?

Same koła są przylegają zawsze na płasko do tarczy,a tarcza do piasty. Kąty to są w stosunku pochylenia koła względem zawieszenia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł nowy mod :banan:

przyda się na wyjazdy w dłuższe trasy

20201006_185053.jpg

 

Opublikowano

Fajny modzik ? sam takiego szukam ale ciężko trafić w tym materiale. 

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Adran_ napisał:

Fajny modzik ? sam takiego szukam ale ciężko trafić w tym materiale. 

Jeśli masz taki sam material jak ja czyli tkanina czarna soul to pisz priv dam namiary na gościa który ma ten podłokietnik i chce za niego stówkę ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wpadł kolejny mały ale przydatny mod :banan:

20201023_173511.jpg

20201023_173516.jpg

20201023_173527.jpg

20201023_173549.jpg

Opublikowano

Też musze pomysleć nad tymi "uszczelniaczami" miedzy fotelami a tunelem,ile razy coś tam wpadło i trzeba było wyciągać. A nie masz wrażenia iż ciężko niektóre rzeczy wyciąga się ze schowków foteli? Mam takie same i według mnie mogły by o kilka centymetrów dalej się wysuwać (tak jak w a3 8l).

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pila24 napisał:

Też musze pomysleć nad tymi "uszczelniaczami" miedzy fotelami a tunelem,ile razy coś tam wpadło i trzeba było wyciągać. A nie masz wrażenia iż ciężko niektóre rzeczy wyciąga się ze schowków foteli? Mam takie same i według mnie mogły by o kilka centymetrów dalej się wysuwać (tak jak w a3 8l).

Polecam te gąbki z S-line dużo razy mnie uratowały, co do schowków no pewnie ze moglby by być nawet większe ale producent wymyślił taki i nic z tym nie zrobimy i tak jestem zadowolony bo to kolejne miejsce gdzie można coś schować :grin:

Opublikowano

Są jeszcze uchylne,lepszy dostęp ręki do pełni schowka jest wówczas,ale pojemność mają malutką

Opublikowano

też własnie zakupiłem takie same schowki!:)

wydawały się większe na fotkach:D

miałeś śrubki i blaszki?? bo ja nie mam w zestawie i koleś mi pisał żebym dał nakrętki zwykłe.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Misieqq7 napisał:

też własnie zakupiłem takie same schowki!:)

wydawały się większe na fotkach:D

miałeś śrubki i blaszki?? bo ja nie mam w zestawie i koleś mi pisał żebym dał nakrętki zwykłe.

 

Tez myslalem ze będą większe ale bo cóż, większe by sie nie zmieściły ^^

Ja jestem zadowolony zdecydowanie wolę szufladki niż te uchylane.

 

Co do spinek to nie miałem, zamontowałem na śruby i nakretki śruba m5x8. Problem byl jedynie z umieszczeniem nakrętek bo uciekała ale jak ktoś kumaty to ogarnie ja akurat użyłem do tego trochę papieru i nitki aby mi nakretka nie uciekała 

20201023_161957.jpg20201023_162000.jpg

 

Opublikowano

też tak własnie muszę zrobić bo coś  w weekend czasu nie było więc w poniedziałek się wezmę za to !

dzieki za info!:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź 

20201105_193449.jpg

20201111_172524.jpg

20201111_172920.jpg

20201111_174721.jpg

 

Dawcy na przeszczep już są teraz znaleźć czas i złożyć wszystko w całości i zawieźć lampy do regeneracji mam nadzieje ze w nowym roku wrzucę jak wyszło ^^

Opublikowano

Straszna Ci wyszła skórka pomarańczy, Ty malowałeś czy takie kupiłeś? 

Jakie w końcu te soczewki wziąłeś? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Straszna Ci wyszła skórka pomarańczy, Ty malowałeś czy takie kupiłeś? 

Jakie w końcu te soczewki wziąłeś? 

 

Lampy mam z anglika i sam malowałem :grin: na tym zdjęciu tak wygląda ale w rzeczywistości jest dobrze a jak bedzie kinowo zawsze mogę je jeszcze raz przeszlifowac i pomalować, dobrze ze kupilem drugi komplet lamp i swoich nie ruszalem

 

soczewki wziąłem 2.5 cala do tego oslony iris ale na oslony jeszcze czekam

Opublikowano

Podgrzej nieco spray z farbą,wówczas lepsze ciśnienie będzie na wylocie z dyszy i mniejsza szansa na  skórkę pomarańczy.

Opublikowano
  • Autor

No i wpadł moduł świateł dziennych zamontowany w jedynym słusznym miejscu czyli pod kierownicą :banan:

20201114_165705.jpg

 

Dzięki @kaju za montaż :lol:

 

Teraz tylko czekam na montaż BiLEDów, lampy w czerń no i żaróweczki LED H7 od promotora :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dzień dobry :) 

mga7yVL.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.