Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro


matix608

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

W poprzedniej B7 też miałem wibracje od 70 wzwyż. Przy jeździe i hamowaniu. Wulkanizator twierdził ze koła są dobre, pieknie wyważone itp. Gdy je oddawałem do renowacji okazało sie, ze jedna z nich byla krzywa... (kolo było na przodzie)

Tez tak myślałem... pojechałem nawet wyważyć kola dwa razy,  do dwóch innych wulkanizatorów jednak zawsze było bez zmian...

W koncu zmieniłem kola na zimowe i było identycznie wiec wydaje mi się ze kola odpadają... ewentualnie piasty pytanie jak to sprawdzę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, matix608 napisał:

ewentualnie piasty pytanie jak to sprawdzę 

Kup czujnik zegarowy za 70 zł i sam sprawdzisz. Przy hamulcach taki czujnik zawsze się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matix608 napisał:

Aczkolwiek  czy koła naturalnie nie są pod jakimś kątem to samo piasty?

Same koła są przylegają zawsze na płasko do tarczy,a tarcza do piasty. Kąty to są w stosunku pochylenia koła względem zawieszenia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adran_ napisał:

Fajny modzik ? sam takiego szukam ale ciężko trafić w tym materiale. 

Jeśli masz taki sam material jak ja czyli tkanina czarna soul to pisz priv dam namiary na gościa który ma ten podłokietnik i chce za niego stówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też musze pomysleć nad tymi "uszczelniaczami" miedzy fotelami a tunelem,ile razy coś tam wpadło i trzeba było wyciągać. A nie masz wrażenia iż ciężko niektóre rzeczy wyciąga się ze schowków foteli? Mam takie same i według mnie mogły by o kilka centymetrów dalej się wysuwać (tak jak w a3 8l).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Też musze pomysleć nad tymi "uszczelniaczami" miedzy fotelami a tunelem,ile razy coś tam wpadło i trzeba było wyciągać. A nie masz wrażenia iż ciężko niektóre rzeczy wyciąga się ze schowków foteli? Mam takie same i według mnie mogły by o kilka centymetrów dalej się wysuwać (tak jak w a3 8l).

Polecam te gąbki z S-line dużo razy mnie uratowały, co do schowków no pewnie ze moglby by być nawet większe ale producent wymyślił taki i nic z tym nie zrobimy i tak jestem zadowolony bo to kolejne miejsce gdzie można coś schować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też własnie zakupiłem takie same schowki!:)

wydawały się większe na fotkach:D

miałeś śrubki i blaszki?? bo ja nie mam w zestawie i koleś mi pisał żebym dał nakrętki zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Misieqq7 napisał:

też własnie zakupiłem takie same schowki!:)

wydawały się większe na fotkach:D

miałeś śrubki i blaszki?? bo ja nie mam w zestawie i koleś mi pisał żebym dał nakrętki zwykłe.

 

Tez myslalem ze będą większe ale bo cóż, większe by sie nie zmieściły ^^

Ja jestem zadowolony zdecydowanie wolę szufladki niż te uchylane.

 

Co do spinek to nie miałem, zamontowałem na śruby i nakretki śruba m5x8. Problem byl jedynie z umieszczeniem nakrętek bo uciekała ale jak ktoś kumaty to ogarnie ja akurat użyłem do tego trochę papieru i nitki aby mi nakretka nie uciekała 

20201023_161957.jpg20201023_162000.jpg

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak własnie muszę zrobić bo coś  w weekend czasu nie było więc w poniedziałek się wezmę za to !

dzieki za info!:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zapowiedź 

20201105_193449.jpg

20201111_172524.jpg

20201111_172920.jpg

20201111_174721.jpg

 

Dawcy na przeszczep już są teraz znaleźć czas i złożyć wszystko w całości i zawieźć lampy do regeneracji mam nadzieje ze w nowym roku wrzucę jak wyszło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna Ci wyszła skórka pomarańczy, Ty malowałeś czy takie kupiłeś? 

Jakie w końcu te soczewki wziąłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Straszna Ci wyszła skórka pomarańczy, Ty malowałeś czy takie kupiłeś? 

Jakie w końcu te soczewki wziąłeś? 

 

Lampy mam z anglika i sam malowałem :grin: na tym zdjęciu tak wygląda ale w rzeczywistości jest dobrze a jak bedzie kinowo zawsze mogę je jeszcze raz przeszlifowac i pomalować, dobrze ze kupilem drugi komplet lamp i swoich nie ruszalem

 

soczewki wziąłem 2.5 cala do tego oslony iris ale na oslony jeszcze czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzej nieco spray z farbą,wówczas lepsze ciśnienie będzie na wylocie z dyszy i mniejsza szansa na  skórkę pomarańczy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wpadł moduł świateł dziennych zamontowany w jedynym słusznym miejscu czyli pod kierownicą :banan:

20201114_165705.jpg

 

Dzięki @kaju za montaż :lol:

 

Teraz tylko czekam na montaż BiLEDów, lampy w czerń no i żaróweczki LED H7 od promotora :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...