Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił.

Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

Jakości światła tu nic nie pogarsza tak dla sprostowania

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

W polskim prawie i nie tylko nie można niczym oklejac malować lamp czy też reflektorów. Ale jak nie robisz tego przesadnie nikt się nie czepia. 

Można oklejać folią ochronną, która nie zmienia przepuszczalności światła.

Co do malowania, nikt sie nie przyczepi poza ubezpieczalnią w razie wypadku nawet nie z Twojej winy ;)

Opublikowano
17 minut temu, Langista napisał:

Co do malowania, nikt sie nie przyczepi poza ubezpieczalnią w razie wypadku nawet nie z Twojej winy ;)

Albo pan prokurator jak w nocy pieszego idącego poboczem na maskę zabierzesz, nawet gdy będzie jego wina.

Opublikowano

No wiadomo jakie mamy prawo, każdy robi na własną odpowiedzialność

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił.

Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

głupota to się tobie udziela.  Jak pomalowanie wnętrza lampy, bez odbłyśników ma wpływ na światło? Nie ma żadnego, bo to tylko plastiki wypełniające lampe. Poza tym u niego światła będzie więcej, bo założył nowe odbłyśniki, a i klosze ma w dobrym stanie. ;)

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

Tak jak wyżej koledzy się już wypowiedzieli, przecież Marcin_K pomalował plastiki z wnętrza lamp, nie malował odbłyśników czy kloszy lamp. Pomalowane plastiki nie mają wpływu na jakość światła, jest nawet na plus bo przy okazji zostały wymienione odbłyśniki na nowe.

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Opublikowano
7 godzin temu, wolwerin napisał:

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Też to zauważyłem, być może amortyzatory nie mają już tyle "siły" aby w ostatniej fazie domykania przytrzymać klapę. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.08.2021 o 00:33, wolwerin napisał:

Tak jak wyżej koledzy się już wypowiedzieli, przecież Marcin_K pomalował plastiki z wnętrza lamp, nie malował odbłyśników czy kloszy lamp. Pomalowane plastiki nie mają wpływu na jakość światła, jest nawet na plus bo przy okazji zostały wymienione odbłyśniki na nowe.

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Dzięki za info nie sprawdzałem raczej są tam od nowości i mogły się już zużyć to już 11 rok 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.08.2021 o 08:26, Muskel1 napisał:

Też to zauważyłem, być może amortyzatory nie mają już tyle "siły" aby w ostatniej fazie domykania przytrzymać klapę. 

Raczej na 99%

Opublikowano

do elektrycznej klapy są inne siłowniki ;)

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, marcin_o23 napisał:

do elektrycznej klapy są inne siłowniki ;)

u mnie cały czas jest elektryczna klapa ;) tyle że moduł dołożyłem

Opublikowano

No to pewnie czas zrobił swoje

Opublikowano

Kurcze kończą się pomysły co by w czarnym jeszcze zmienić ?:wink::decayed:

Edytowane przez D4NTE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zasłużony urlopik w podobnym towarzystwie jak rok temu ?

IMG_20210822_192859.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam z jesieni pasuje wrzucić, sweet focia spod Lanckorony ;)

IMG_20211031_152324.jpg

IMG_20211031_152313.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Dłuższa przerwa w postach ?

Kilka foci tegorocznych wakacji

IMG_20240704_201025.jpg

IMG_20240704_201819.jpg

IMG_20240704_200703.jpg

IMG_20240704_200425.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.