Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój niedawny nabytek, śliczne Audi s4 sedan rocznik 2000, pierwsza rejestracja 11.2002 (jest w papierach). Sprowadzony przez poprzednią właścicielke 3 lata temu ze Stanów. Wyposażenie jak to w S4 kompletne, więc się nie będe rozpisywał, skóra w stanie idealnym, żadnej ryski, silnik suchy, również w stanie idealnym, i to nie to że tak mówie ale to opinia mechanika przy wymianie rozrządu.

Przebieg - 80 tys km, podobno..:-)) Ale nie będe wnikał i sprawdzał licznika, bo wszystko igiełka, sprawdzany ze wszystich stron miernikami lakieru, wszystko oryginalne, żadnego zadrapania, niemalże jakby z fabryki dopiero wyjechał, heh. Takiego szukałem i taki kupiłem..:-)

Dołożyłem te srebrne nakładki na klamki, tylko nie piszcie że odpustowo bo mi się podoba i naprawde na zywo prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach..:-)

Z lusterkami nie planuje raczej nic zmieniać bo stawiam go pod blokiem, a debil po ciemku oderwie i szkoda kosztów.

Co do chipów to pod koniec marca mam urlop więc pewnie odwiedze Warszawe, pojeżdże (VTG, Unitronic, Sportmile) i się popytam, ale planuje tak 300-310 koników, nie więcej, moim zdaniem tyle wystarczy, bo i tak zapier.... że aż miło..:-))

Foteczki:

2d0b2o0.jpg

5wdlvk.jpg

3145b84.jpg

2lj17af.jpg

fm0104.jpg

2cnjejn.jpg

biq7af.jpg

33u8ni8.jpg

29yschg.jpg

vhdxsn.jpg

29qb3hg.jpg

Mody:

ściema szyb

34fzk9w.jpg

oiyij7.jpg

maly upgrade hamulców

hsv0pk.jpg

mała pierdółka, a cieszy

34xp1zo.jpg

coś co daje najwięcej mocy, heh

2u6cljo.jpg

Wystrojenie na 300 KM i 450 NM

2dgjf9i.jpg

W końcu zaczyna jechać :polew: :polew:

Pare słów dyskusji: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_300_km_i_450_nm_made_by_jetronic-t97072.0.html

I coś dla oka i ucha, RNS wpadł :kox: :kox:

29mucld.jpg

nakładki na pedały :)

24mf3vl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Alu sie zastanowie, po prostu nasze łódzkie dziurawe drogi są jak ser szwajcarski że aż o te sie boje czasami jak jade na tych, heh

Nigdzie nie mogłem trafić na sedana z navi, same avanty były, a ja koniecznie chciałem sedana, zresztą nigdzie po Polsce hektarów nie robie więc do wielkiego szczęścia mi to niepotrzebne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora w pieknym stanie jak na B5 :) Ten przebieg jest IMO prawdziwy :good:

Generalnie kupiles fajne auto w salonowym stanie, graty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do ze USA to jescze S4:D

choruje na ta klape:D

piekna:D swego czasu chyba na allegro byla:) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo ładna S4 i w dodatku w wersji sedan :> :tongue4::naughty::kox: i chyba pierwsza na forum o ile się nie myle :mysli: :>. Amerykanśkie wersje mi się zabardzo nie podobają. Tutaj nie podoba mi się tylna klapa :confused4::no:. Dobrze, że manual, a nie automat :naughty: :>. Ja bym z felgami nie przesadzał 17" maks :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny egzemplarz ..Wydaje się igła..

Gratuluję nabytku. No i ta moc... :)

Jak na razie żadnych większych zastrzeżeń, tak jak pisałem, profilaktycznie zmieniłem rozrząd

A moc poezja, fajnie widzieć miny właścicieli Beemek jak ich zostawiam na światłach, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna i zadbana sie wydaje

ja bym zdjal te nakladki na klamki tylko i zmienil drewno na cos innego ( bo jakos do s4 nie pasuje mi drewno )

oraz zmienil tarcze zegarow na wersje europejska

reszta git

czekam na wykres z hamownii serii i po programie (jak bedzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cuś una tok wysoko stoi :kox: , brak grzanych dupek :no: , nie ma co narzekać kox co niemiara , gratuluję zakupu i mega zadowolenia z jazdy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: ładna bestia graty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna :good: ale zgodze sie ze spanky :gwizdanie:. Szkoda ze nie avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...