Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo widzę, że koledzy fachowo wypowiadają się właśnie w kwestii S :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

naprawde ladna eska :) super stan :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sprzeglo biore a aso i na nim nie zarabiam bo bylo by to czyste k**estwo. Koszt modyfikacji rozni sie w zalznosci na jaka hamownie pojade czy maha czy inercja czy moj dynomet stad roznica . INtercoolery mam w tej chwili za 900 zl . A zegary ok jak sobie Pan zyczy defi kpl to kosztuje ponad 3 tys wiec dlatego to tak napisalem . ALe i tak mnie cieszy to ze jestem tanszy od sasiada zza bramy . Nie widzu tu wiec nigdzie oszustwa chyba ze jestem nie normalny

Opublikowano

Ja cooolery z RS4 oddam za 800pln :)

Opublikowano

Piekna bo czarna :D tylko te klamki dałbym w kolor a w środku drewno wywalil bo mi to wogole nie pasuje. Ale jezeli się Tobie podoba to najwazniejsze. :good:

Widze ze troche tych eSek jest u nas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sprzeglo biore a aso i na nim nie zarabiam bo bylo by to czyste k**estwo. Koszt modyfikacji rozni sie w zalznosci na jaka hamownie pojade czy maha czy inercja czy moj dynomet stad roznica . INtercoolery mam w tej chwili za 900 zl . A zegary ok jak sobie Pan zyczy defi kpl to kosztuje ponad 3 tys wiec dlatego to tak napisalem . ALe i tak mnie cieszy to ze jestem tanszy od sasiada zza bramy . Nie widzu tu wiec nigdzie oszustwa chyba ze jestem nie normalny

Czy ja coś mówie? :) Jak coś jesteście pierwsi do których pojade, ale chyba jednak odpuszcze mody mechaniczne, przynajmniej na razie, i tyle

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Same plusy - czarna S4 w sedanie . Tylko pozazdroscic a jakbys zapodal lusterka w chromie to moze te klamki tak bardzo by nie razily w oczy , ale to tylko taka moja propozycja . Ogolnie chrom na czarnym mi sie podoba :slina:

Opublikowano
  • Autor

Pojawiło się pare nowości.

Programik na 300 KM i 450 NM. Jetronik dlatego że miałem po drodze na Octoberfest jak jechałem, heh

2dgjf9i.jpg

W końcu zaczyna jechać :polew: :polew:

Pare słów dyskusji: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_300_km_i_450_nm_made_by_jetronic-t97072.0.html

I coś dla oka i ucha, RNS wpadł :kox: :kox:

29mucld.jpg

Jestem mega zadowolony, Bose dostało drugie życie :notworthy: :notworthy:

PS. dodatkowa chłodnica oleju, short shifter i nowe coolery by SID już czekają na swoją kolej :)

Opublikowano

kurrrrww ten RNS wygląda ZARĄBIŚCIE

Opublikowano

rózni sie kolorem od klimatronica, troche to kiepsko wyglada, ale ogolnie wrazenie spoko :blink: i nepewno cieszy ;)

Opublikowano

ten RNS to z B6 tak?

Opublikowano
  • Autor

ten RNS to z B6 tak?

Z A6, z tego co sie orientuje tylko takie pasują do A4 B5.

Opublikowano

ten RNS to z B6 tak?

Z A6, z tego co sie orientuje tylko takie pasują do A4 B5.

Z tego co ja kojarzę to z A6 jest wezsze o 2-4mm i dlatego masz szpare :cool1:
Opublikowano
I coś dla oka i ucha, RNS wpadł kox kox

Droga taka przyjemność? Bo nie powiem, cieszy oko :naughty:

Opublikowano
I coś dla oka i ucha, RNS wpadł kox kox

Droga taka przyjemność? Bo nie powiem, cieszy oko :naughty:

1500 w góre :gwizdanie:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Widziałem dzisiaj na żywo, szkoda, że już było ciemno, ale i tak robi niesamowite wrażenie. :good: :good: :good:

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.