Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W temacie sporo się dzieje, trzeba zaktualizować pierwszy wpis, a kolejne plany rodzą się w głowie. Między innymi:

- wymiana głośników w przednich drzwiach na Focala albo audio system,

- wygluszenie podlogi auta, 

- piaskowanie i malowanie proszkowe wózka tylnego,

- konserwacja podwozia ( druga połowa roku, bo kwota zabija ? )

- poprawienie wydechu,

- ppf na cały przód, carbony, słupki oraz czarny ppf na dach

- zmiana koloru pasów bezpieczeństwa 

 

Opublikowano

WOW, ilość pracy włożonej zaskakuje, ale kwota wydana to dosłownie powala :) Nie myślałeś aby wymienić auto na B9 S4? 

Opublikowano
31 minut temu, gagat3k napisał(a):

- konserwacja podwozia ( druga połowa roku, bo kwota zabija ? )

Z piaskowaniem potrafi dać po kieszeni, zwłaszcza z demontażem tylnego wózka...

 

Jesteś zadowolony z PMS Performance?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2024 o 20:01, george napisał(a):

Z piaskowaniem potrafi dać po kieszeni, zwłaszcza z demontażem tylnego wózka...

 

Jesteś zadowolony z PMS Performance?

W Toruniu konserwacja ze zdjęciem wózka 15k netto 

Z PMS jestem zadowolony, juz rok temu rozrząd u nich robiłem, a teraz m.in. montujemy to na tył ?

received_380352634547311.jpeg

IMG_20240121_213018_255.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2024 o 19:29, wampir napisał(a):

WOW, ilość pracy włożonej zaskakuje, ale kwota wydana to dosłownie powala :) Nie myślałeś aby wymienić auto na B9 S4? 

Nie. To dalej byłaby tylko seryjna S, a w ramach działalności firmy chcę, aby auto się wyróżniało. 

 

Kolejne graty przyszły.  Android auto w miejsce ori ekranu. 

8/64GB 8.8cala 1920x720

20240112_195635.jpg

20240112_195640.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj montowałem android auto. Trzeba przyznać, że pracuje bardzo fajnie. 

8gb ram, 1920x720 

20240115_125025.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20240123_160031_020.jpg

 

20240122_081122.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
W dniu 15.01.2024 o 18:05, gagat3k napisał(a):

Dzisiaj montowałem android auto. Trzeba przyznać, że pracuje bardzo fajnie. 

8gb ram, 1920x720 

20240115_125025.jpg

Jaka cena tego android auto?

Opublikowano
  • Autor
2 minut temu, Ivanek napisał(a):

Jaka cena tego android auto?

Teraz kosztuje 2153zł

Ja kupiłem na black friday za 1580 + celni dowalili 118zł

Opublikowano

A co tam za specyfikacja siedzi?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Ivanek napisał(a):

A co tam za specyfikacja siedzi?

8gb ram, 64gb rom, snapdragon 625 8rdzeniowy, 1920x720 rozdzielczość i android 13

Menu na androidzie jest dotykowe, android auto i carplay bezprzewodowe i obsługuje wszystkie przyciski z kierownicy i mmi. 

Ma wejście na sim, 2 wejścia na usb. 

Całkiem przyjemna opcja jak ktoś chce odświeżyć auto 

Opublikowano

Snap 625 to sztos, nie jakieś noname, będzie chodzić dobrze 

Opublikowano
  • Autor

Hamulce i turbo na pokładzie ?

20240206_085721.jpg

Screenshot_20240206_144311_Instagram.jpg

20240206_142124.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Progi w carbonie czekają na montaż, boczki u tapicera obszywają się na nowo.  Złożyć na nowo przedni zderzak, bo wszystkie śrubki zamówiłem nowe. 

Z mniej przyjemnych rzeczy - duża  kałuza spowodowała zalanie przekładni.  Zamówiłem drugą zregenerowaną za uwaga.. 4000zł ?

20240220_105001.jpg

20240220_102649.jpg

Opublikowano

Mega się jaram tym projektem uwielbiam budę B8 w sedanie ? Tylko średnio mi się widzą te złote felgi z zielonym lakierem i żółtymi zaciskami ja bym poszedł w czarne felgi 

Edytowane przez egon47

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, egon47 napisał(a):

Mega się jaram tym projektem uwielbiam budę B8 w sedanie ? Tylko średnio mi się widzą te złote felgi z zielonym lakierem i żółtymi zaciskami ja bym poszedł w czarne felgi 

Brązowy mat ?

Właśnie chodzi o to, że czarne zawsze wyglądają na mniejsze niż rzeczywiście są.  

Jak poprzednie felgi ze srebrnych przelakierowałem na shadow chrome, to trochę żałowałem 

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Nie wiedziałem, że jest Lambo na grudziądzkiej parafii. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, george napisał(a):

Nie wiedziałem, że jest Lambo na grudziądzkiej parafii. :decayed:

Klient odbierał, bo miałem na carbonach i trochę szum się narobił w CG. Najpierw jechaliśmy w lambo, a potem na dwa auta. Ludzie za tym lambo latają jak głupi. ? na stacji kilkanascie osób foty robiło, a jak powiedział " kto chce usłyszeć na pełnym ogniu, to lećcie na rondo" i każdy leciał?

 

Opublikowano
W dniu 26.02.2024 o 22:40, gagat3k napisał(a):

Klient odbierał, bo miałem na carbonach i trochę szum się narobił w CG. Najpierw jechaliśmy w lambo, a potem na dwa auta. Ludzie za tym lambo latają jak głupi. ? na stacji kilkanascie osób foty robiło, a jak powiedział " kto chce usłyszeć na pełnym ogniu, to lećcie na rondo" i każdy leciał?

 

No rzadkością jest w CG lambo to się nie dziwię, że szumu narobił haha, jedynie w lato co można spotkać Mariusza w Urusie albo Avku a tak to nie kojarzę więcej stałych bywalców z Lambo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.