Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napięcie zaczyna rosnąć :D bywam czasami w Grudziądzu, trzeba zobaczyć na żywo ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.05.2024 o 19:21, BartoszSoldier napisał(a):

Napięcie zaczyna rosnąć :D bywam czasami w Grudziądzu, trzeba zobaczyć na żywo ;)

To kiedyś będzie trzeba się zgadać ?

Ale najpierw muszę złożyć.

Dzisiaj zamontowałem przednie boczki. 

20240516_184127.jpg

20240516_175425.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.05.2024 o 17:08, MarioR34 napisał(a):

What a car , and the details ,  i see you love the car , you should keep it forever.

Thank you, I hope to keep this car. ?

I need to think about next mods just in case if that car begins be boring?

Opublikowano

Moim zdaniem finalnie słabo. Za dużo tej alcantary:whistling:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Wandej napisał(a):

Moim zdaniem finalnie słabo. Za dużo tej alcantary:whistling:

Gust jest jak d*pa, każdy ma swój ?

Wolę alcantare niż ten fabryczny plastik. Jego też było dużo 

Opublikowano

za***iście to siadło ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze bez gałki, kanapy i tamki grilla ?

20240518_145218.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
W dniu 12.05.2024 o 19:21, BartoszSoldier napisał(a):

Napięcie zaczyna rosnąć :D bywam czasami w Grudziądzu, trzeba zobaczyć na żywo ;)

Jaki kolor B7? ;) Ostatnio rzadziej bywam w Grudziądzu, zazwyczaj weekendami. 

Opublikowano
1 godzinę temu, george napisał(a):

Jaki kolor B7? ;) Ostatnio rzadziej bywam w Grudziądzu, zazwyczaj weekendami. 

Ly3j a czemu pytasz? 

Opublikowano
W dniu 19.05.2024 o 18:15, BartoszSoldier napisał(a):

Ly3j a czemu pytasz? 

Jak będę widział to kiwnę. ;) 

Opublikowano

Pozdrawiam z czarnego C6 ? dobrze brzmi cudeńko20240520_213416.thumb.jpg.0ac16bcacbbad242a4d076b27c21b8cc.jpg

O z tego niżej Cię pozdrawiam?

20240520_205313.thumb.jpg.160052577ecc2cf7730c829668d40dbf.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, KorteX napisał(a):

Pozdrawiam z czarnego C6 ? dobrze brzmi cudeńko20240520_213416.thumb.jpg.0ac16bcacbbad242a4d076b27c21b8cc.jpg

O z tego niżej Cię pozdrawiam?

20240520_205313.thumb.jpg.160052577ecc2cf7730c829668d40dbf.jpg

Byłem się przejechać mimo, że jeszcze nie jest złożona do końca. Starą kiera bez poduszki itd. ? ale audi widziałem, felgi chyba ciemne teraz są? Zwróciłem uwagę jak za mną jechałeś i się modliłem, żeby kolejny nie chciał się próbować, bo zielona za bardzo uwagę policji przykuwa ?

Opublikowano
10 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Zwróciłem uwagę jak za mną jechałeś i się modliłem, żeby kolejny nie chciał się próbować, bo zielona za bardzo uwagę policji przykuwa ?

W Grudziądzu nie mają Audi,  BMW F30,,Bravki,  Kie Ceed.

 

@KorteX, kupowałeś ją w 19'? Ma19o nieco ponad 400 oczek wyższy numer. 

Edytowane przez george

Opublikowano
11 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Byłem się przejechać mimo, że jeszcze nie jest złożona do końca. Starą kiera bez poduszki itd. ? ale audi widziałem, felgi chyba ciemne teraz są? Zwróciłem uwagę jak za mną jechałeś i się modliłem, żeby kolejny nie chciał się próbować, bo zielona za bardzo uwagę policji przykuwa ?

Zdjęcie zrobione tego samego dnia co Ciebie złapałem :D więc dokładnie w tym stanie jechałem. Nie mam czym się próbować - 2.7 TDI zrobione obecnie na jakieś 220km za ciężkie żeby się z Tobą gonić haha

Opublikowano
56 minut temu, george napisał(a):

W Grudziądzu nie mają Audi,  BMW F30,,Bravki,  Kie Ceed.

 

@KorteX, kupowałeś ją w 19'? Ma19o nieco ponad 400 oczek wyższy numer. 

@george ja ją kupiłem w 2022, ale nie zmieniałem tablic

Opublikowano

deska będzie obszyta?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, george napisał(a):

W Grudziądzu nie mają Audi,  BMW F30,,Bravki,  Kie Ceed.

 

@KorteX, kupowałeś ją w 19'? Ma19o nieco ponad 400 oczek wyższy numer. 

Bardziej chodziło o to, że jak się rzuca w oczy  i póki wtyczki od klap nie naprawiłem, to słychać też z daleka, więc jakbym z kimś się pościgał, to zaraz obok jest policja ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

deska będzie obszyta?

Tak, ale zimą. Kupię drugą, obszyje i przełożę. 

Deska, plastiki progowe, tunel oraz może fotele i kanapa

Opublikowano
4 minuty temu, gagat3k napisał(a):

Bardziej chodziło o to, że jak się rzuca w oczy  i póki wtyczki od klap nie naprawiłem, to słychać też z daleka, więc jakbym z kimś się pościgał, to zaraz obok jest policja ?

U nas mniej strachu o policję niż o jelonki wyskakujące z parku ni stąd ni zowąd haha ale fakt trzeba się pilnować

Opublikowano
22 godziny temu, george napisał(a):

Jak będę widział to kiwnę. ;) 

Pewnie! Zapraszam do Olsztyna chociaż widzę kolega z Trójmiasta … też czasami bywam ;) 

 

3 godziny temu, gagat3k napisał(a):

Bardziej chodziło o to, że jak się rzuca w oczy  i póki wtyczki od klap nie naprawiłem, to słychać też z daleka, więc jakbym z kimś się pościgał, to zaraz obok jest policja ?

 

Sam Pan chciałeś taki kolor to zwraca uwagę na drodze :D mi też zawsze mówią, że się wyróżnia wśród tych wszystkich srebrnych i czarnych :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.