Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Pod co podlaczasz listwy?

Edytowane przez Hubertus01
A już doczytałem że pod qq1. Masz jakieś foto?
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Hubertus01 napisał:

Pod co podlaczasz listwy?

To chyba będzie dla mnie robota:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kris0112 napisał:

To chyba będzie dla mnie robota:)

Dokładnie ten Pan mi to podłącza pod qq1 w drzwiach i zapalają się po otworzeniu drzwi dopiero :) będziemy podłączać jak qq1 skompletuje i resztę gratów oświetleniowych :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Leszczonka napisał:

Dokładnie ten Pan mi to podłącza pod qq1 w drzwiach i zapalają się po otworzeniu drzwi dopiero :) będziemy podłączać jak qq1 skompletuje i resztę gratów oświetleniowych :))

Ogarniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany opony musze wymienić i interesują mnie te same co mam czyli continental contisport 5 lub sportcontact 6 różnica prawie 7 stówek a warto dołożyć do 6?tylko 245/35/19 mnie interesuje, Które byście wybrali z tych 3?

Opony z runflatem odpadają stanowczo :)

daje fotki z porównywarki oponeo. Może ktoś ma dostęp do nowych Conti z 19 rocznika gdzieś taniej?

 

AA49A418-3DD7-4A0B-A81A-F481B06F7FD1.jpeg

E55722A0-C093-4CBE-9AEB-2BC07EA92F83.png

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie sportcontakt 6 w takim właśnie rozmiarze jak chciałeś kupić i są mega. Trzymają dobrze w każdych warunkach więc jak je wybrałeś to będziesz zadowolony.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zyklone napisał:

Mam u siebie sportcontakt 6 w takim właśnie rozmiarze jak chciałeś kupić i są mega. Trzymają dobrze w każdych warunkach więc jak je wybrałeś to będziesz zadowolony.

 

Właśnie jutro zawitają 6 do mnie :) mam nadzieje ze bedzie tak samo dobra oponą jak 5p, powiedz mi ile ładujesz atmosfer do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz glowy nie dam ale jakoś 2.5 przód i 2.2 tył na zawieszeniu 1BE i póki co nie zauważyłem żeby było coś nie tak. Prowadzenie pewne i stabilne nawet przy dużej prędkości i nierównej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony już są :) teraz felgi do lakierni proszkowej muszę zawieźć bo jednak po 4 latach maja odprysków trochę... 

wrzucę po malowaniu odrazu jadę na geometrię ustawić zawias bo auto cały czas stało praktycznie od zmiany sprężyn i konieczny mus to jest :) 

AC8F1199-1778-4374-9C68-B98311A9BE6C.jpeg

A0C1D13E-CA6A-4A9A-A906-6B5D57E13BB1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 11:11, michu10 napisał:

245/35 na jaką felgę 9J ? 

 

Kola zrzucone i są tak 8,5J a ET 35, felgi były brane z Dawmaca 4 lata temu jakoś  bo kilka osób pytało :) 

myśle ze 245/35 siądzie piknie na te felgi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bedzie idealnie , bez jakis tam naciagów  , ja kupiłem letnie koła to przód 8.5J i opona 235/35 tył 9.5J 255/35 , i dla mnie jest idealnie , wyrosłem z naciągów już , kiedyś miałem na 7.5J 165/40R16  a na tyle 9J i 195/40 :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolek_ust napisał:

no bedzie idealnie , bez jakis tam naciagów  , ja kupiłem letnie koła to przód 8.5J i opona 235/35 tył 9.5J 255/35 , i dla mnie jest idealnie , wyrosłem z naciągów już , kiedyś miałem na 7.5J 165/40R16  a na tyle 9J i 195/40 :P:P:P

 

 

Zrzucone opony i przymierzałem do tych contisport 5p co miałem 255/35, zdziwiłem się bo sport contac 6 xl

245/35 jest szersze o jakieś 1,5cm do 2cm max i kurde pomierzyłem parametry wszystkie opon.

Boje się że bedą szersze niż stare 255...

Ale też opony były z 2015r jak kupiłem wtedy koła,więc myśle że sie ubily i ułożyły już odpowiednio ?

Po nacisku nowej opony  na bok myśle ze sie ułoży, jak nie to zwracam i 235 trzeba hehe

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

pokaż ten wydeszek :D

Akurat tutaj wygrałem aukcje na WOŚP od MG samych końcówek, zrobili na zamowienie jakie chciałem a cała kasa poszła na WOŚP, jestem zadowolony z nich,dziś już sa na aucie i siedzą kozacko i są na obejmy wiec mogę je ustawiać jak chce.

Wydech będę brał najprawdopodobniej od nich bez downpipa ze sportowym katem bo koszt samego takiego to 2k, zwykły mi starczy a przegląd nie problem hehe,wydech wyjdzie około 4 k wiec jeszcze to jest do przełknięcia :) 

Narazie stopuje z modami bo dziś poszły felgi do lakierni proszkowej,nowe opony leżą,końcówki założone a kasy trochę poszło a jeszcze jeden emblemat z Niemiec idzie do kiery :doh:

 

Następne mody co są w kolejności to intercooler,downpipe,wydech,strojenie a co za tym idzie to hamulce....

10 k mi na to potrzeba jak nic :eusathink:

a gdzie tam fotele recaro i lotka RS”a haha 

następne auto kupuje już full jedynie co można zmienić to felga sprężyny i dekory nic więcej hehe

 

Kilka fotek tych luf Ofkors fi100 

Bedzie ładna pogoda zrobie jak leży to na aucie :)

B569BB31-2177-45DB-A4BF-4926CF80ED54.jpeg

F1D8FE9E-B358-4500-A735-534101B21532.jpeg

493A3A6C-83E9-4D19-8677-E85995E4199D.jpeg

90AFE754-7F5B-4A87-8786-8DD4D02691E3.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...