Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dev napisał:

Gałka z du...y, zalatuje dyszlem z cygańskiego rydwanu... 

  

?

 

 

 

Ale każdy co innego lubi i ważne żeby wlaściciel był happy i dobrze mu w dłoni leżała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja juz za stary jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka bardzo fajna i przede wszystkim oryginalna :thumbup1: . Jest baaaardzo trudna do zdobycia . Mnie tylko raz udało się ją dostać :kwasny: . Dlatego szacun za pomysł w zakupie .

Ale że Ty masz jeszcze takie beznadziejne stołki :eusathink:- w takiej laleczce  :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mariusz36 napisał:

Gałka bardzo fajna i przede wszystkim oryginalna :thumbup1: . Jest baaaardzo trudna do zdobycia . Mnie tylko raz udało się ją dostać :kwasny: . Dlatego szacun za pomysł w zakupie .

Ale że Ty masz jeszcze takie beznadziejne stołki :eusathink:- w takiej laleczce  :D .

Mariuszku w częściach używanych może trudna, ale w nowych ile sztuk potrzeba? ? ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaciekPL napisał:

Mariuszku w częściach używanych może trudna, ale w nowych ile sztuk potrzeba? ? ? 

wolałbym przepić te pieniądze co trzeba za nia dac :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MaciekPL napisał:

Mariuszku w częściach używanych może trudna, ale w nowych ile sztuk potrzeba?

Poważnie :eusathink: To nie wiedziałem . W częściach używanych trzy razy miałem mieć i za każdym razem ktoś mi po drodze zawinął :D . Możesz kosztorys podesłać na PW :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dev napisał:

wolałbym przepić te pieniądze co trzeba za nia dac :D

Prezent,wiec ani grosza nie dałem a ta gałka mi siada bardzo do wnętrza z dekorami 2h1,zestaw jest praktycznie przeszczepiony z a1 quattro które wyszło w 333 sztukach i tym bardziej mi to siada ze nie spotkałem sie na forum zeby ktoś miał taki, na zdjęciach ona nie wyglada typowo a w rzeczywistości jest pikna i dobrze leży w łapie :)  Gusta gusciki Panowie :) 

 

31 minut temu, mariusz36 napisał:

Gałka bardzo fajna i przede wszystkim oryginalna :thumbup1: . Jest baaaardzo trudna do zdobycia . Mnie tylko raz udało się ją dostać :kwasny: . Dlatego szacun za pomysł w zakupie .

Ale że Ty masz jeszcze takie beznadziejne stołki :eusathink:- w takiej laleczce  :D .

stołki juz coś widać na horyzoncie o ile @MaciekPL ogarnie za dobra kaske :) 

Panie Mariuszu macie jedne ładne stołki ale kasy w ciul i niestety gołe ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mariusz36 napisał:

Poważnie :eusathink: To nie wiedziałem . W częściach używanych trzy razy miałem mieć i za każdym razem ktoś mi po drodze zawinął :D . Możesz kosztorys podesłać na PW :wink: .

wrzuc sobie nr: 8V0 863 278 G w wyszukiwarke :decayed:

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz36 napisał:

Poważnie :eusathink: To nie wiedziałem . W częściach używanych trzy razy miałem mieć i za każdym razem ktoś mi po drodze zawinął :D . Możesz kosztorys podesłać na PW :wink: .

Są dostępne było 5 sztuk przy zamówieniu,1240zl jakos normalnie kosztuje ale cos ugrało sie rabatu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tego od zayeb...nia jak widze na stanie w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dev napisał:

jest tego od zayeb...nia jak widze na stanie w DE

Sensej mowię na polskim portalu aukcyjnym tyle było,to ze maja w De to normalna sprawa :) dajesz numer w Aso i ściagają to żaden exclusive :)  hebel bedzie trzeba ładne jakies za niedługo również min 356mm bo 345 bez sensu wrzucać,jak można z 320 zrobić swap na 345:wallbash: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Leszczonka napisał:

Sensej mowię na polskim portalu aukcyjnym tyle było,to ze maja w De to normalna sprawa :) dajesz numer w Aso i ściagają to żaden exclusive :)  hebel bedzie trzeba ładne jakies za niedługo również min 356mm bo 345 bez sensu wrzucać,jak można z 320 zrobić swap na 345:wallbash: 

z 320 na 345 to nie jest tak żle, ale trzeba pamietac o 330 na tył

356 to już inna liga

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leszczonka napisał:

stołki juz coś widać na horyzoncie o ile @MaciekPL ogarnie za dobra kaske :) 

Panie Mariuszu macie jedne ładne stołki ale kasy w ciul i niestety gołe ;(

He he , nie o swoich myślałem :D , te są już podobno zamówione . Przecież cena dla Ciebie zawsze jest robiona dobra :friends: -  nooo tylko za wyjątkiem lotki :stop: :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dev napisał:

z 320 na 345 to nie jest tak żle, ale trzeba pamietac o 330 na tył

356 to już inna liga

Tył wiadomo ze 330. Przod z c7 by siadł a najlepiej Akebono..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Leszczonka napisał:

Tył wiadomo ze 330. Przod z c7 by siadł a najlepiej Akebono..

Jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Tfsi jak sobie chwaliłem zaczęło mi świrować strasznie,pierwszy błąd aktuator od turbiny,okazało się że był zle wyregulowany wiec 1000zl w kieszeni został,błąd rozwiązany :banan:

drugi błąd szarpania przy startowaniu,wypadanie zapłonu świrowanie start stop itp 

Wiec udało się kupić odme nówkę sztukę z ostatniego roku produkcji za 113zl a w aso śpiewali od 330 do 450...

błąd został niestety...

wymiana na nowy czujnik wałka rozrządu... pare groszy za ori ale błąd jest dalej i auto świruje

Znalazł temat Szwagier tu na forum kolega miał ten sam błąd i te dolegliwości,gadam trzeba te elektromagnesy wymienić więc szybka wyprawa do chłopaków z _auditeile_ dobra cena za graty!!! Polecam Panów:thumbup1:wrzucone i cale szczęście auto gada jak nowe :)

Usunięcie błędów przez niezawodnego Krisa tu z forum i wszystko bangla 

 Teraz jeszcze dla spokoju rozrząd zrobic i może te 300 plus zrobie ale coraz bardziej sie rozmyślam bo da sie tą seria wyprzedzić :))

Naprawa wyszła niecałe 600 ziko a w warsztacie napewno by dobra sumę skroili,wiec jak komuś szarpie tfsi to żadne przeguby jak czytałem gdzie nie gdzie tylko te elektromagnesy wałków 

Z piękniejszy rzeczy możliwe ze stołki zawitają do środka konkretne :dancing:

35326BB8-F246-410C-A98A-66304FD7BC3D.jpeg

3BB0EE05-6009-4E8A-A34B-F5DDF8EA5F5A.jpeg

7EEB3785-20F7-421A-9043-A4C735438749.jpeg

8FC1E4D2-4EAF-46B4-9620-2A94D2876341.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie na aucie? :) stołki fajne 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha w końcu z allegro zniknęły :D dorob grzanie d*py i air bagi i będzie spoczko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gibons napisał:

Jeszcze nie na aucie? :) stołki fajne 

Jeszcze kilka rzeczy muszę skompletować i wtedy wrzucę:)

 

7 minut temu, MaciekPL napisał:

Haha w końcu z allegro zniknęły :D dorob grzanie d*py i air bagi i będzie spoczko :naughty:

d*p grzanych nie trzeba na zimę inne auto mam wiec tym bardziej czarna zimuje w garażu,bagi nie problem wrzucić,stołki stan igła??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...