Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, liquid8p napisał:

Ale szaleństwo, w pozytywnym słowa znaczeniu. Mnie zaciekawiło to w kierownicy 1 of ... skąd to wytrzasnąłeś, czy po prostu miałeś razem z kierką?

Sporo pracy włożone, ja bym mógł tam zamieszkać :decayed:

 

Dzięki hehe, 1of333 znaczek jest z audi a1 quattro które wyszło w 333 sztukach na świat, kupiłem kierownice Pierw z czerwona nitka z audi s1, plan był wrzucić znaczek sline ale widziałem od takiego słowaka a4 na Raceism i miał ten znaczek, zagłębiłem się,poszukałem z czego to No i znalazłem,zamówić cieżko było ten znaczek kilka aso mi zamawiało potem pisali ze Niemcy odrzucili zamowienie bo trzeba vin.. nie poddałem sie szukałem rozbitków,vinu itp itd aż znalazłem jedna a1quattro w Polsce w salonie gdzie podali mi vin i Lellek Katowice mi to ściągnął za co im serdecznie dziękuje :)

Temu też jest taka gałka a nie inna bo była identyczna w a1 quattro i mi pasuje do kompletu z kierownica,potem wpadł podłokietnik wraz z uchwytami boczków w czerwonej nitce i myśle ze wszystko się zgrywa i ma sens :)

 

zdjecie środka a1 quattro 1of333

E7F49E39-8FF3-4001-A2AF-EF074801F9E9.jpeg
 

A tu auto co zainspirowało tym wytworem ?

 

573BDC86-6390-4D1F-87F6-A52DDF533CB0.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wyszło fajnie w sumie. W sumie to cos jak w czarnej mialem , nie mowie tu o gałce i dodatkach czerwonych heh. Kwestia gustu , galka inna niż wszystkie, ale ni jak tu pasuje. Rzuca się w oczy niz rzeczy które można by pokazać bardziej. Rezaj dalej Panie :thumbup1:

IMG_20190210_133641.thumb.jpg.5fc53204f552670f295da941e1baa66c.jpg

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afroo. napisał:

Gdzieś te stołki dorwał? :slina:

_auditeile_  z Dąbrowy czyli @marcin_o23 i @mariusz36 graty stan igła

Polecam osobiście ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poduszka z a6 c7 podejdzie do kiery a1/a3 myśle ze to samo o ile się nie mylę,poduszka ori oczywiście. myśle ze by pasowała ta poduszka do wnętrza czy wieś :eusathink:

9DC07C4E-83C0-4995-B54B-39D292D4BB18.jpeg

8DC95777-B2AA-4E10-971E-BC101CE09969.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BLENDEK napisał:

Mogą mieć różną ilość naboi i już nie zabangla

Wiem wiem,wiem ze ktoś na forum przekładał sama obudowę,ciekawi mnie czy cieżko to zdjąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Leszczonka napisał:

Wiem wiem,wiem ze ktoś na forum przekładał sama obudowę,ciekawi mnie czy cieżko to zdjąć 

Nie pasuje zaślepka z okrągłej kiery z C7 z metalowa obudowa do poduszki bez obudowy metalowej , inne mocowanie , można przełożyć tylko z tych poduszek gdzie nie ma blachy z tyłu i wtedy to chwila roboty ...także Twój plan nie wypali żeby mieć czerwona nitke na airbag z w ściętej kierownicy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciętej nie znajdziesz obszytej skóra, tylko w okrągłych kierkach była opcja skórzanego airbaga, zawsze możesz oddać swój airbag do obszycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie pasuje zaślepka z okrągłej kiery z C7 z metalowa obudowa do poduszki bez obudowy metalowej , inne mocowanie , można przełożyć tylko z tych poduszek gdzie nie ma blachy z tyłu i wtedy to chwila roboty ...także Twój plan nie wypali żeby mieć czerwona nitke na airbag z w ściętej kierownicy ...

 

6 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Do ciętej nie znajdziesz obszytej skóra, tylko w okrągłych kierkach była opcja skórzanego airbaga, zawsze możesz oddać swój airbag do obszycia

Dzięki Panowie rozwiązaliście moje wątpliwości w 100% ,obszycie jedynie wchodzi w grę, tylko teraz znaleźć kogoś kto to zrobi jak ori żeby nie odbiegało od tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

 

Dzięki Panowie rozwiązaliście moje wątpliwości w 100% ,obszycie jedynie wchodzi w grę, tylko teraz znaleźć kogoś kto to zrobi jak ori żeby nie odbiegało od tego...

Ori obszycie wyglada jak z d...y.

Zrob całą w perforowanej skórze i z przeszyciami na dole, u gory nie dawaj, lipa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie przekładałem zaślepkę airbag i trochę żałuję, że nie dałem do obszycia wtedy :sad: Podobnie było z podgrzewaniem kierownicy w c7, w ściętej nie ma.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało co grzebane jest ale wpadły czarne ori matowe relingi odrazu lepiej wyglada,wpadły ori schowki foteli i nareszcie wleciał downpipe 2,75 od baq exhaust :) wrzucony już na aucie jeszcze tylko trochę chęci przyjdzie i zamontować intercooler,jeszcze wyleci jeden z dwóch tłumików środkowych do poprawy dźwięku,po samym dp zaczął gadać ale jak dla mnie trochę może głośniej gadać,wiec jeden wyleci całkowicie a drugi zostanie bo po konsultacjach podobno było by nie do zniesienia jak by dwa były out :) 

 

Zostalo pomalować lotkę rs4 No chyba ze w kolor się trafi to biała bedzie na Sell,środkową puchę out na klamry zrobic,hamulec i program ? 

Wtedy kończę z tym autem i trzeba odkładać na jakieś 2,5 tfsi ?

6B8596DE-566C-4B7A-AC66-BD14BF2B414F.jpeg

20872861-7837-4D01-9607-1E65E971541F.jpeg

B0682DB2-0ADD-4FAB-A816-82F8106B9A73.jpeg

C121D509-CF4C-415B-B668-7527F0035330.jpeg

9CD403CE-4FAE-4BBE-8A24-1906492014D4.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamelus_ napisał:

Czyli kat wyleciał?

Dokładnie,w aucie cicho ale jak wejdziesz w obroty 3tyś w górę zaczyna ładnie gadać,dla mnie trochę za cicho jednak,przy redukcji z 3 na dwa nawet se cos popierdzial z wydechu?

Wyrzucę jeden środkowy i zobaczę efekt,miałem rozpięty wydech typowo  tylko downpipe i kawał rurki ze złączem elastycznym to auto odpaliłem to tak to ryja darło jak jakaś Honda hehe

Jak by był automat to myśle ze sam dp by starczył i przy zmianie biegów by pierdziało pieknie a tu tego brakuje jednak przy manualu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak szedł w sportowego kata.

Bez kata śmierdzi za autem jak za starą ładą  i końcówki się brudzą 10 razy szybciej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamelus_ napisał:

Ja bym jednak szedł w sportowego kata.

Bez kata śmierdzi za autem jak za starą ładą  i końcówki się brudzą 10 razy szybciej.

Tu Przyznam racje,śmierdzi bardziej to fakt, a auto jak pogoda to i tak co chwile myje taki urok czarnego uni..... narazie wszystko git zobaczymy potem :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie za 100 punktów, wyrzuciłem pierwszy środkowy tłumik odrazu za downpipem,dźwięk cold start piękny i na niskich obrotach,dojdzie do 3 tyś obrotów zaczyna drzeć się jak powinno ale zarazem takie rezonowanie się pojawia jak by to była Honda wolnossąca ?

wywalic jeszcze drugi tłumik środkowy i wrzucić jakieś konkretne dwa na końcu czy po prostu środkowy wymienić np na magnaflow i te rezonowanie zniknie czy dalej bedzie to samo ? 
 

Na dole foto tłumika z 3.0 co wrzuciłem tylko flansza początkowa przyspawana na swoje miejsce 

A49DC87F-DD66-4EF8-9ECB-5425DFD73AC8.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lepiej go bylo zostawic a zamiast 2 srodkowego wstawic jakis przelotowy sportowy. Koncowe tu nie pomoga. Masz kata?

Edytowane przez kristof91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kristof91 napisał:

Jak dla mnie to lepiej go bylo zostawic a zamiast 2 srodkowego wstawic jakis przelotowy sportowy. Koncowe tu nie pomoga. Masz kata?

Fabrycznie drugi jest przelotowy, większy sens jest w zostawieniu drugiego, a wywalic jedynie ten pierwszy. @Leszczonkanie ma kata i to tutaj psuje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...