Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, adamd69 napisał:

Szanowny kolego......ja odniosłem się do dekoru i jego wyglądu a nie do blokady skrzyni.

A co jedno z drugim ma wspólnego? Bo nie rozumiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dev napisał:

A co jedno z drugim ma wspólnego? Bo nie rozumiem 

Jeśli nie rozumiesz to nic za to nie poradzę. 

Wstawiłeś zdjęcie dla porównania które przedstawia.......blokadę skrzyni biegów,oraz dekor.Na zdjęciu które Ty wstawiłeś jest dekor carbonowy a zdjęcie które wstawił wyżej inny kolega przedstawia ten sam dekor który imituje drewno........biorąc do porównania dwa dekory ten co Ty wstawiłeś podoba mi się bardziej.......a blokady wcale nie biorę pod uwagę patrząc na oba zdjęcia. 

Koniec na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkleiło Ci się coś ? 

Piszesz na tym forum żeby tylko pisać  bezsensowne komentarze ? Tutaj mowa była o blokadzie a nie o dekorze. 

To ja wkleiłem najpierw Zdjęcie z drewnem ktore znalazłem w necie a potem zdjęcie z karbonem z własnego auta.

Chodziło o sposób montażu a nie o to co kto i jak ma w aucie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio widzę sens takich zabezpieczeń, wyglądać to nie wygląda, a jak będą ci chcieli zwinąć auto to i tak ci zwiną, a jak nie to podpalą, albo zniszczą. Kradną od lat i to nie takie auta, dla wprawionej osoby odjechać takim autem to podejrzewam że dla wprawnego złodzieja to 5min roboty. Zabezpieczenia tego typu też od lat funkcjonują i złodzieje je bardzo dobrze znają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KonradA4troop napisał:

Ja średnio widzę sens takich zabezpieczeń, wyglądać to nie wygląda, a jak będą ci chcieli zwinąć auto to i tak ci zwiną, a jak nie to podpalą, albo zniszczą. Kradną od lat i to nie takie auta, dla wprawionej osoby odjechać takim autem to podejrzewam że dla wprawnego złodzieja to 5min roboty. Zabezpieczenia tego typu też od lat funkcjonują i złodzieje je bardzo dobrze znają. :D

Niestety nie ma zabezpieczeń idealnych ale te zabezpieczenia skutecznie odstraszają potencjalnego złodzieja.

Można zapodać jeszcze GPS i dodatkowy blokujący wyłącznik, osobiście zawsze tak zabezpieczam swoje auta. Miałem 4 próby kradzieży, do tej pory bezskuteczne. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dev napisał:

Niestety nie ma zabezpieczeń idealnych ale te zabezpieczenia skutecznie odstraszają potencjalnego złodzieja.

Można zapodać jeszcze GPS i dodatkowy blokujący wyłącznik, osobiście zawsze tak zabezpieczam swoje auta. Miałem 4 próby kradzieży, do tej pory bezskuteczne. 

Ouu, a tak z ciekawości spytam, jakie auta ci próbowali kraść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KonradA4troop napisał:

Ouu, a tak z ciekawości spytam, jakie auta ci próbowali kraść?

e60 535xd, Q5, tiguana i merca E220 W212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

Odkleiło Ci się coś ? 

Piszesz na tym forum żeby tylko pisać  bezsensowne komentarze ? Tutaj mowa była o blokadzie a nie o dekorze. 

To ja wkleiłem najpierw Zdjęcie z drewnem ktore znalazłem w necie a potem zdjęcie z karbonem z własnego auta.

Chodziło o sposób montażu a nie o to co kto i jak ma w aucie

Słuchaj kolego......nie wiem dlaczego sugerujesz jakąś zaczepką czy mi się coś odkleiło itd..

Nie skomentuję tego.....dam sobie po prostu spokój.

Druga sprawa....na forum nie udzielam rad innym,nie sugeruje im tego co Ty mi........

A czy piszę bezsensowne komentarze.....hmmm raczej nie,to mój temat więc chyba mogę pisać i pytać.A jak Ci coś nie pasuje to do tego tematu nie zaglądaj jak szukasz zaczepki.........mi to nie potrzebne.

Wklejone zdjęcia z blokadami widziałem, myślę że to jedna z fajnych metod zabezpieczeń.Ale na pierwszym zdjęciu w oko rzucił się też dekor który średnio wyglądał,sam zaproponowałeś że pokażesz zdjęcie że swojego auta z carbonem.......patrząc na oba zdjęcia to dekor z carbonem jest lepszy,co nie ujmuje tego iż w obu przypadkach są blokady.Masz blokadę ok fajnie,mogłem też porównać dekory i to zrobiłem......

Tak więc bez spiny......nie chce mi się pisać i doszukiwać problemów,tym bardziej tutaj gdzie można się dużo nauczyć,dowiedzieć itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam foto blokady BearLock a Ty piszesz o dekorze ?

gdzie tutaj sens, logika ? gdzie ? wskaz mi bo nie rozumiem

chciałeś zabezpieczyc swoje auto ? tak ? tak

wiec podałem Ci info w jaki potencjalny sposób można to zrobic i za ile

zrobiłęm to bo uważam to za bardzo skuteczny sposób, u mnie zapobiegło to kradzieży czterech aut

ale Twoja uwagę przykuł jakis dekor, z tego wniosek ze nie interesuje Cie wcale sprawa zabezpieczenia auta

mam na to tylko jedno wytłumaczenie, albo jestes jeszcze dzieciuch albo osoba z zaburzeniami osobowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dev napisał:

wrzucam foto blokady BearLock a Ty piszesz o dekorze ?

gdzie tutaj sens, logika ? gdzie ? wskaz mi bo nie rozumiem

chciałeś zabezpieczyc swoje auto ? tak ? tak

wiec podałem Ci info w jaki potencjalny sposób można to zrobic i za ile

zrobiłęm to bo uważam to za bardzo skuteczny sposób, u mnie zapobiegło to kradzieży czterech aut

ale Twoja uwagę przykuł jakis dekor, z tego wniosek ze nie interesuje Cie wcale sprawa zabezpieczenia auta

mam na to tylko jedno wytłumaczenie, albo jestes jeszcze dzieciuch albo osoba z zaburzeniami osobowosci

A Ty nadal swoje......proszę Cię :grin:

Nadal sugeruje mi jakieś choroby......

Odniosę się tylko do tego iż na blokady zwrociełem uwagę......podjąłem decyzję odnośnie zabezpieczenia....... i je założyłem,ale nie blokadę na skrzynię.

Po tym jak obejrzałem blokady,zwróciłem też uwagę na dekor.........co w tym dziwnego.Fakt Ciebie to zirytowało.......ale tylko Ciebie,to jest dziwne.Inni jakoś mi nic nie napisali ......a każdy może się wypowiedzieć.

Jeśli chodzi o sposób w jaki oceniasz moją osobę ......to świadczy tylko o Tobie.:grin:

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam tylko to co napisałes, nie skupiasz uwagi na rzeczach ważnych tylko na jakiś pierdołach.

Wg mnie blokada skrzyni to jedno z lepszych rozwiązań antykradzieżowych, bez wzgledu na to jak wyglada i jego sposob montażu, tutaj liczy sie skuteczność, a ta jest bardzo duża.

Mam dużą wiedzę na temat tego w jaki sposob kradzione sa A3 A4 A5 A6 A7 A8.

O ile silniki TFSI sa nie do odpalenia w trakcie typowej kradzieży (chyba ze ktos zeskanował klucz) to auta z silnikami diesla odjeżdzają w ciągu 2-3 minut od otwarcia i trzeba dokladnie przemyslec sposob zabezpieczenia tego auta.

Jezeli nawet silnik nie zostanie odpalony to jest duze prawdopodobienstwo ze auto moze byc odholowane a BearLock to mocno utrudni.

Nie traktujcie tego jak kryptoreklamę bo nic z tego nie mam.

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dev napisał:

Oceniam tylko to co napisałes, nie skupiasz uwagi na rzeczach ważnych tylko na jakiś pierdołach.

Wg mnie blokada skrzyni to jedno z lepszych rozwiązań antykradzieżowych, bez wzgledu na to jak wyglada i jego sposob montażu, tutaj liczy sie skuteczność, a ta jest bardzo duża.

Mam dużą wiedzę na temat tego w jaki sposob kradzione sa A3 A4 A5 A6 A7 A8.

O ile silniki TFSI sa nie do odpalenia w trakcie typowej kradzieży (chyba ze ktos zeskanował klucz) to auta z silnikami diesla odjeżdzają w ciągu 2-3 minut od otwarcia i trzeba dokladnie przemyslec sposob zabezpieczenia tego auta.

Jezeli nawet silnik nie zostanie odpalony to jest duze prawdopodobienstwo ze auto moze byc odholowane a BearLock to mocno utrudni.

Nie traktujcie tego jak kryptoreklamę bo nic z tego nie mam.

Według mnie racja jest,taka blokada spełnia swoje zadanie.......masz rację.

Ale jeśli chodzi o dekor,to zwróciłem na niego uwagę po przemyśleniu wyglądu blokady,i jej skuteczności.Ogolnie bez spiny kolego bo wiadomo że nikt tego tu nie lubi.W mojej okolicy audi mają branie.......dlatego dobrać zabezpieczenia to podstawa.A swoją drogą zmieniłbym swoje dekory na inne,tzn inny kolor itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dev napisał:

Oceniam tylko to co napisałes, nie skupiasz uwagi na rzeczach ważnych tylko na jakiś pierdołach.

Wg mnie blokada skrzyni to jedno z lepszych rozwiązań antykradzieżowych, bez wzgledu na to jak wyglada i jego sposob montażu, tutaj liczy sie skuteczność, a ta jest bardzo duża.

Mam dużą wiedzę na temat tego w jaki sposob kradzione sa A3 A4 A5 A6 A7 A8.

O ile silniki TFSI sa nie do odpalenia w trakcie typowej kradzieży (chyba ze ktos zeskanował klucz) to auta z silnikami diesla odjeżdzają w ciągu 2-3 minut od otwarcia i trzeba dokladnie przemyslec sposob zabezpieczenia tego auta.

Jezeli nawet silnik nie zostanie odpalony to jest duze prawdopodobienstwo ze auto moze byc odholowane a BearLock to mocno utrudni.

Nie traktujcie tego jak kryptoreklamę bo nic z tego nie mam.

Niby tfsi tak nie ukradną, ale jak się ma keyless, to już inna bajka. Sam nie mogę spać jak auta z lenistwa nie wstawie do garażu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamontować GPS z powiadomieniem, wystarczy że ktoś nieautoryzowany  otworzy drzwi od auta i od razu masz info na telefonie.

Kilka lat temu kolega, fan paintballa dorwał na parkingu pod domem typa który próbował skubnąć mu A6 C6 3.0tdi. Wziął że sobą marker do strzelania i tak obyebał zlodzieja kulkami że wyglądał jak pisanka. Pomijam ilość siniaków na ciele, bo wystrzelał w niego ze 20 kulek. Szemrany typ miał wspólnika ale Jemu akurat udało się szczęśliwie zgolić. Gdyby nie powiadomienie z GPSu to został by bez auta, po kilku dniach założył jeszcze blokadę na skrzynię. Miał jeszcze problem ze złodziejem który oskarżył go o uszkodzenie ciała ale po wklarowaniu mu jego sytuacji wycofał zgłoszenie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wcześnie,ale nie za wcześnie by umyć,nawoskować i przygotować do sezonu .....

20220306_151536.thumb.jpg.f0be02a9665173381b6803e58ac2cc0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karolek_ust napisał:

Noo na woskowanie okej ale montażu trzeba czekac

No masz rację,wczoraj tylko mycie za pomocą K2 Roton....dla mnie fajny produkt ,dziś jeszcze dokładnie spryskałem felgi preparatem tar&glue remover i usunąłem całą smołę oraz pozbyłem się śladów po starych odważnikach.

Jutro umyję wszystko jeszcze raz,użyję Rrc tire&rubber cleaner-a ,poczekam aż sobie koła wyschną.Może w środę nawoskuję felgi i położę dresing na opony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...