Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, D4NTE napisał:

Fajny białasek, elegancka baza do modów ?

Dziękuję....

Co do modów to na początek inne felgi wraz z oponami 18" potem wewnętrzna klamka pasażera będzie razem z zamykaniem centralnego od środka,zamierzam też doposażyć PDC przód tylko info muszę nazbierać,bo sam raczej nie dam rady,a firma woła ok 1500zł za założenie wszystkiego....

Najpierw jednak pod koniec czerwca zmiana zderzaka z tyłu i klapy bagażnika.Wszystko mam w kolorze więc nie będzie malowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update 

- dziś dotarły do mnie koła ....komplet.

- miały być w stanie prawie idealnym,ale okazało się że 3 opony z kompletu są uszkodzone,zdjęć na chwilę obecną nie wstawiam.....ale zrobię to w najbliższym czasie,dla mnie masakra,a sprzedający nic o tym nie wspomniał.

Tu moje pytanie...czy na te felgi ori wychodzą na 245/40 r18 czy ładnie będie wyglądało też 235/40 r18 ???? 

AUDI-A4-S-Line-Original-Alufelgen-18Zoll-8K0-601.jpg    Zdjęcie poglądowe.......ale takie mam felgi.

 

 

Co polecacie.....245 ew 235 ???/ Może ma ktoś dobre....zaznaczam dobre pony na sprzedaż.....proszę na PW. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dwa lata na takim zestawie  na zimówkach i jest całkiem spoko 235/40/18  będzie również dobrze... 

 Ładny białas , Fajna baza do modów

Widzę że Holandia ,  jaki rejon dokładnie ?? 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Jeżdżę dwa lata na takim zestawie  na zimówkach i jest całkiem spoko 235/40/18  będzie również dobrze... 

 Ładny białas , Fajna baza do modów

Widzę że Holandia ,  jaki rejon dokładnie ??

Myślę nad kupnem opon a więc każda informacja się przyda.

Jestem z okolic Eindhoven....a Ty też w NL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamd69 napisał:

Myślę nad kupnem opon a więc każda informacja się przyda.

Jestem z okolic Eindhoven....a Ty też w NL?

Ooo proszę w sobotę będę przejeżdżał przez Eindhoven ?ja w Niemczech  ale blisko Holandii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adamd69 napisał:

Mały update 

- dziś dotarły do mnie koła ....komplet.

- miały być w stanie prawie idealnym,ale okazało się że 3 opony z kompletu są uszkodzone,zdjęć na chwilę obecną nie wstawiam.....ale zrobię to w najbliższym czasie,dla mnie masakra,a sprzedający nic o tym nie wspomniał.

Tu moje pytanie...czy na te felgi ori wychodzą na 245/40 r18 czy ładnie będie wyglądało też 235/40 r18 ???? 

AUDI-A4-S-Line-Original-Alufelgen-18Zoll-8K0-601.jpg    Zdjęcie poglądowe.......ale takie mam felgi.

 

 

Co polecacie.....245 ew 235 ???/ Może ma ktoś dobre....zaznaczam dobre pony na sprzedaż.....proszę na PW. 

 

Jak przysłał wadliwe koła to weź mu je odeślij. Masz takie prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Jak przysłał wadliwe koła to weź mu je odeślij. Masz takie prawo

Wiem wiem,ale zwróci mi chociaż za stan tych opon,bo felgi są w stanie niemalże idealnym,tylko gumy do d...y i po całym zabiegu felgi wyjdą mnie 1600zł i dlatego szukam teraz opon....może ktoś,coś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony bierz nowe i tyle, nie ma co się bawić w używki. Chyba że kupujesz komplet kół to co innego. 235 40 i będziesz zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MaciekPL napisał:

Opony bierz nowe i tyle, nie ma co się bawić w używki. Chyba że kupujesz komplet kół to co innego. 235 40 i będziesz zadowolony. 

Właśnie tylko się zastanawiam nad 245/40  lub  235/40  bo chodzi mi też oto by opona ładnie leżała na feldze,by nie była lekko naciągnięta itp.   choć pomiędzy tymi dwoma wielkiej różnicy nie ma.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze iż dzwoniłem dziś do firmy która zajmuje się navi i nie tylko,montują też czujniki PDC itd. Firma znajduje się w Osielsku koło Bydgoszczy Eurocaraudio i jeśli chodzi o montaż PDC z ich materiałem to na przód to Pan powiedział mi 1700zł i niby wszystko ori audi.

Sam się zastanawiam czy jakoś ktoś kumaty nie mógłby tego ogarnąć.....w przystępnej cenie.Bo wiązkę wraz z czujnikami,koszyczkami (mam zderzak bez PDC) kosztuje 450zł,do tego chyba trzeba jakiś kabel by połączyć wszystko w aucie ...kosztu nie znam.Ale czy te 1700zł to nie jest zbyt wysoka cena,czy też tak to kosztuje...? Bo nie zależy mi na tym by wszystko było nowe,lecz sprawne.....ale też w dobrym stanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę robią przód i tył.. Mam kolesia z Wrocławia jeśli Ci pasuje lokalizacja mogę spytać ile by wziął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaciekPL napisał:

Za taką cenę robią przód i tył.. Mam kolesia z Wrocławia jeśli Ci pasuje lokalizacja mogę spytać ile by wziął. 

Heh z miłą chęcią....moje okolice to Bydgoszcz ew. Poznań......ale dzięki,też coś dużo bo ostatnio jak do nich dzwoniłem to gość mówił 1500 a dziś ta sama firma,to samo pytanie lecz inny Pan i 1700zł ....hmmmm 

Po pierwsze musiałbym wiedzieć co muszę dokładnie skompletować....ale dokładnie i wtedy dać do montażu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jaką średnicę ma mieć otwór pod pdc w przednim zderzaku? Bo musiałbym zrobić dziury w zderzaku ale nie wiercąc tylko wycisnąć,są specjalne wyciskarki które ładnie załamują krawędź do środka.

Ma ktoś wymiar tego otworu lub też smego sprzętu do robienia takich otworów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, adamd69 napisał:

Panowie,jaką średnicę ma mieć otwór pod pdc w przednim zderzaku? Bo musiałbym zrobić dziury w zderzaku ale nie wiercąc tylko wycisnąć,są specjalne wyciskarki które ładnie załamują krawędź do środka.

Ma ktoś wymiar tego otworu lub też smego sprzętu do robienia takich otworów????

Od wewnątrz zderzaka jest obrys miejsca do wycięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale chcę wcześniej kupić sprzęt to wyciśnięcia dlatego pytam o średnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, D4NTE napisał:

Panowie,jaką średnicę ma mieć otwór pod pdc w przednim zderzaku?

18mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mariusz36 napisał:

18mm

Ok dziękuję kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do tego odpowiedni sprzęt - tym wytniesz otwory jak należy: BEA000001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, l2k2 napisał:

Jest do tego odpowiedni sprzęt - tym wytniesz otwory jak należy: BEA000001

Widzę odpowiedni sprzęt,faktycznie....a wiesz może czy w Polsce gdzieś to dostać...? Bo wyskakuje mi to ale w Czechach ....hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, adamd69 napisał:

Widzę odpowiedni sprzęt,faktycznie....a wiesz może czy w Polsce gdzieś to dostać...? Bo wyskakuje mi to ale w Czechach ....hmmm

W każdym ASO, ok. 80 PLN kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...