Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, karolek_ust napisał:

Przód kolego 

Tarcza : 8K0 615 301  314mmx25mm

klocek :  8K0 698 151 F

 

Tył :

Tarcza :  8K0 615 601 B 300mmx12mm    

Klocek :  8K0 698 451 A

 

co do klocków to Jurid White są też mniej pylące , ty masz klocki z czujnikiem i takie kup czujnik zintegrowany jest w jednym klocku z lewej strony tylko 

Dziękuję za informację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W minioną niedzielę auto dobrze umyte,pianownica Marolex 3000,piana shiny garage,szampon megsa gold glas,osuszanie mikrofibrami,na oponki i plastiki zewnętrzne poszedł Koch Chenie nano magic,a na lakier Qd Sonax....bo wosk dobrze siedzi od soft 99.

 

IMG_20200712_204009.jpg

A w nocy był wyjazd do Zakopanego ....:tongue4:

Więc bawimy się w Zakopanem....

Edytowane przez adamd69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Michu1996 napisał:

Do kiedy będziesz w Zakopanem ? :wink:

Jutro wracam w kujawsko-pomorskie.....:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja..... bez szaleństw

IMG_20200723_190822.jpg

 

Edytowane przez adamd69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barca8585 napisał:

ile taki zestaw

Ze strony motostacja.com 

743 za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteczka z kosmetykami się lekko doposażyła...:rolleyes: wraz z farbą Foliatec do zacisków.

IMG_20200805_170004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adamd69 napisał:

Apteczka z kosmetykami się lekko doposażyła...:rolleyes: wraz z farbą Foliatec do zacisków.

IMG_20200805_170004.jpg

Kurde sporo tego masz. Oby ci zostało trochę czasu najeżdżenie? Też sobie zamówiłem niewidzialną wycieraczkę tylko że z Shiny Garage,zobaczymy jak się sprawdzi.Jeszcze wcześniej nie stosowałem takiego produktu.

 

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommy24 napisał:

Kurde sporo tego masz. Oby ci zostało trochę czasu najeżdżenie? Też sobie zamówiłem niewidzialną wycieraczkę tylko że z Shiny Garage,zobaczymy jak się sprawdzi.Jeszcze wcześniej nie stosowałem takiego produktu.

 

No to co widać to jest domówione a reszta zalega w garażu :wink:....w sumie jest tego trochę więcej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamd69 napisał:

No to co widać to jest domówione a reszta zalega w garażu :wink:....w sumie jest tego trochę więcej :thumbup1:

?? no to grubo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tommy24 napisał:

?? no to grubo 

Do mycia tylko aktywna piana,roton na felgi.Szampon od megsa i potem tylko suszenie.

Wosk fajnie leży,ewentualnie qd można po myciu zapodać to odświeży powłokę lakierniczą.....

Na plastiki i opony mam kilka rodzaji preparatów to używam w zależności od potrzeby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamd69 napisał:

Do mycia tylko aktywna piana,roton na felgi.Szampon od megsa i potem tylko suszenie.

Wosk fajnie leży,ewentualnie qd można po myciu zapodać to odświeży powłokę lakierniczą.....

Na plastiki i opony mam kilka rodzaji preparatów to używam w zależności od potrzeby....

Ja zrobiłem ostatnio korektę lakieru i nałożyłem wosk maszynowo (wszystko Menzerna) teraz jedynie mycie na myjni bezdotykowej. Efekt można zobaczyć u mnie w temacie,może niedługo uda się zrobić jakąś sesję to coś dorzucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tommy24 napisał:

Ja zrobiłem ostatnio korektę lakieru i nałożyłem wosk maszynowo (wszystko Menzerna) teraz jedynie mycie na myjni bezdotykowej. Efekt można zobaczyć u mnie w temacie,może niedługo uda się zrobić jakąś sesję to coś dorzucę. 

Też sam zajmuje się korektami lakieru,może nie zawodowo ale kilka aut już zrobiłem....ostatnio nawet na urlopie w Pl robiłem Peugeota 308 kombi z 2014r  

Sobie też raz przejechałem pastą finish 3800 i też wszystkie pasty mam Menzerny,fajnie się nimi pracuje....

Dzisiaj umyłem auto,osuszyłem i gitara.

IMG_20200806_202906.jpg

Na Twoim kolorze fajnie widać korektę pewnie i inne dopieszczenia :thumbup1:

Edytowane przez adamd69
Dodanie zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 19:30, adamd69 napisał:

Apteczka z kosmetykami się lekko doposażyła...:rolleyes: wraz z farbą Foliatec do zacisków.

IMG_20200805_170004.jpg

Dobrze wyposażona kosmetyczka :evil2: Można brać się za detailling :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michu1996 napisał:

Dobrze wyposażona kosmetyczka :evil2: Można brać się za detailling :kox:

U mniew sumie na bierząco z czystością....wiadomo najpotrzebniejsze rzeczy muszą być.Sobotnie poranki z reguły spędzam na grzebaniu przy aucie,a to w środku przetrzeć a to umyć itd. Zawsze coś się znajdzie,w najbliższym czasie komora silnika dostanie odświeżenia,myjka parowa i chemia,potem dressing i będzie bajka....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam pytanie czy idzie wyregulować wysokość położenia klapy bagażnika,by zgrywała się z dachem...?

Wiem że szczelinę tak....ja mam około 6mm a powinno chyba być 4mm to wiem od jednego kolegi....ale czy wysokość???

Zdjęcie słabe ale widać różnicę....

IMG_20200622_115805.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być problem bo raczej nie ma góra dół a nic nie podłożysz . Możesz lekko otworzyć klapęi siłą wypchanąć ja w góre przez to nagniesz razem zawias z mocowaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...