Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda dopisała więc lekkie odświeżanie....

Okrycie ślicznotki aktywną pianą z neutralnym Ph 

Mycie szamponem Gold od Megsa

Osuszanie mikrofibrami.......

Efekt miły dla oka bo na lakierze zalega soft99

IMG_20190915_141944.jpg IMG_20190915_143645.jpgIMG_20190915_143636.jpgIMG_20190915_143708.jpgIMG_20190915_143722.jpg

 

Edytowane przez adamd69
poprawa tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za żarówkami do przeciwmgielnych czy te są warte zakupu....podpowie ktoś ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co wiem masz H8 w halogenie w Lifcie a nie H1. u siebie zamontowałem ostatnio LED w halogenach i bardzo fajnie to wyglada , barwa taka jak oem xenon i ladnie doswietlaja w zakretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Tylko z tego co wiem masz H8 w halogenie w Lifcie a nie H1. u siebie zamontowałem ostatnio LED w halogenach i bardzo fajnie to wyglada , barwa taka jak oem xenon i ladnie doswietlaja w zakretach

Tak wiem,że tam są H8 ale bardziej chodziło mi o model żarówek,bo wielu tutaj na forum zakłada właśnie ledy w te miejsca i może podzieli się opiniami.

Wybór oczywiście h8 i być może te żarówki....ale poczekam może ktoś coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolek_ust napisał:

ja jestem zadowolony 

A masz te same co w linku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wierceniu otworów PDC nie wygląda to nie estetycznie przy nich? Masz jakąś fotkę z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2020 o 18:01, adamd69 napisał:

A masz te same co w linku?

Nie mam inne kupowałem w SE nie z aliexpress

 

4 godziny temu, kristof91 napisał:

Czy po wierceniu otworów PDC nie wygląda to nie estetycznie przy nich? Masz jakąś fotkę z bliska?

a co ma wygladać nie estetycznie , robisz to odpowiednią otwornica i jest jak oem , w pracy więkość nowych zderzaków przychodzi bez otworów a w zestawie sa koszyki na PDC jesli auto posiada , jak nie to nie robisz otworów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Nie mam inne kupowałem w SE nie z aliexpress

 

a co ma wygladać nie estetycznie , robisz to odpowiednią otwornica i jest jak oem , w pracy więkość nowych zderzaków przychodzi bez otworów a w zestawie sa koszyki na PDC jesli auto posiada , jak nie to nie robisz otworów 

A ok za chyba kupię te z linku podanego wcześniej.

A co do tego wiercenia to za 70zł kupiłem otwornicę w salonie skody którą wycisnąłem otwory,są tak jak oryginalne,brzegi otworów ładnie wciągły się do środka i nie ma jakiś rantów.Wyszło idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kristof91 napisał:

Czy po wierceniu otworów PDC nie wygląda to nie estetycznie przy nich? Masz jakąś fotkę z bliska?

Przyjacielu wpisz sobie w necie BEA000001 to kupiłem w salonie skody i tym robiłem otwory.Koszt chyba 70zł a wyszło jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to zmienia postać rzeczy. Myslalem ze to taka zwykla otwornica jak w zestswach z ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić dystanse do felg,zastanawiałem się ile dać mm by to fajnie wyglądało.....

IMG_20190915_141944.jpgIMG_20190701_080112.jpgIMG_20190701_080203.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było fajnie to powinno wleciec 19cali i pójść w dół :D chyba ze to setup zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, szafa napisał:

Miarka w dłoń i trzeba zmierzyć :decayed:

Też to miałem na myśli ale koła mam w Polsce a auto stoi na zimówkach 16" na których ją kupiłem.

Chciałem przed wyjazdem do PL zamówić dystanse i zabrać jak będę wracał do NL.

Może któryś z użytkowników miał już takie felgi to by się wypowiedział......

Pozdro .:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Żeby było fajnie to powinno wleciec 19cali i pójść w dół :D chyba ze to setup zimowy.

He he no fakt ale póki co zostanie na 18"  a zima to 16" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 min 19 by wygadało i do tego chociaż Eibachy , co do otworów to robię to czesto w pracy i wycinam jej otwornica typu szyszka i zawsze czujnik siedzi wyglada jak oem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

W b8 min 19 by wygadało i do tego chociaż Eibachy , co do otworów to robię to czesto w pracy i wycinam jej otwornica typu szyszka i zawsze czujnik siedzi wyglada jak oem

Oczywiście każdy ma swoje zdanie,i robi jak mu się podoba.

Tak więc Ty umiesz tak wiercić więc to robisz dokładnie,ja za grosze kupiłem wyciskarkę którą odsprzedałem dalej,wyszło bardzo fajnie po tym zabiegu i cel osiągnięty.

A co do kół,to chciałem mieć takie felgi.....i mam,jak zapragnę mieć 19" będę miał,i zawieche też......ale na chwilę obecną,nie mam parcia na to....są ważniejsze inwestycje w życiu.

Pozdrawiam...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...