Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adamd69 napisał:

Oczywiście każdy ma swoje zdanie,i robi jak mu się podoba.

Tak więc Ty umiesz tak wiercić więc to robisz dokładnie,ja za grosze kupiłem wyciskarkę którą odsprzedałem dalej,wyszło bardzo fajnie po tym zabiegu i cel osiągnięty.

A co do kół,to chciałem mieć takie felgi.....i mam,jak zapragnę mieć 19" będę miał,i zawieche też......ale na chwilę obecną,nie mam parcia na to....są ważniejsze inwestycje w życiu.

Pozdrawiam...

no to dokładanie dystansów tu nic nie pomoże i lepiej nie będzie wyglądać, bądźmy szczerzy, obniżenie duża felgi i jak trzeba dystans a nie od :dziura: strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

no to dokładanie dystansów tu nic nie pomoże i lepiej nie będzie wyglądać, bądźmy szczerzy, obniżenie duża felgi i jak trzeba dystans a nie od :dziura: strony

 

 

Tak jak pisałem wcześniej,każdy ma swoje podejście.....i prawo do wyrażania swoich opinii.Rozumiem doskonale kolego co masz na myśli.Ale na chwilę obecną nie myślę o zmiane zawiechy itp. Czas pokaże co zrobię.Może całkiem mi się w d..pie poprzewraca he he.......

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potraktuj to tylko jako dobrą radę a nie zaczepkę, wystawianie kół na zewnątrz przy takim zawieszeniu nie poprawi wyglądu tylko jeszcze podkreśli jak jest kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie takich ludzi , zapyta się co sądziecie koledzy co poradzicie , a potem przecięz każdy może mieć to co chce co mu się podoba , i że sie ma inne piorytety inwestycje . Taki dać dystans , przy zywkłym zawieszeniu i 18" daja dystans to wizualnie duzo nie zmieni się wypchniecie koła poza szerszym rozstawem o kilka mm . Ale skoro wiesz kolego lepiej co dla Ciebie dobre i co trzeba a co nie to po co pytasz o opinie .

Tak samo z otwornica , ktoś sie zapyta czym to robiłeś napisałeś co kupieś i gdzie , ja napisałem czym to robię od lat w pracy w każdym modelu beż znaczenia na markę , odpowiedz od Ciebie na zasadzie skoro tym umiesz robić to sobie rób ja kupiłem oem sprzęt, a ja tyko odpowiedziałem na komentarz w ktorym ktoś pytał czym robiłeś lub czym mozna zrobć .\

Marcin napisał o dystatnasach i też spina , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Jak ja lubie takich ludzi , zapyta się co sądziecie koledzy co poradzicie , a potem przecięz każdy może mieć to co chce co mu się podoba , i że sie ma inne piorytety inwestycje . Taki dać dystans , przy zywkłym zawieszeniu i 18" daja dystans to wizualnie duzo nie zmieni się wypchniecie koła poza szerszym rozstawem o kilka mm . Ale skoro wiesz kolego lepiej co dla Ciebie dobre i co trzeba a co nie to po co pytasz o opinie .

Tak samo z otwornica , ktoś sie zapyta czym to robiłeś napisałeś co kupieś i gdzie , ja napisałem czym to robię od lat w pracy w każdym modelu beż znaczenia na markę , odpowiedz od Ciebie na zasadzie skoro tym umiesz robić to sobie rób ja kupiłem oem sprzęt, a ja tyko odpowiedziałem na komentarz w ktorym ktoś pytał czym robiłeś lub czym mozna zrobć .\

Marcin napisał o dystatnasach i też spina , 

Czy Ty widzisz gdzieś spinę bo ja nie...zaznaczyłem tylko że każdy ma swoje zdanie,ok ja wysłuchałem co i jak i jest ok.A nie napisałem Ci że .....to sobie rób ja kupiłem oem.Po prostu nie czułem się na tyle doświadczony by wiercić.A tą otwornicą to nie trzeba jakiś wielkich wyczuć by tym robić.Napisałem Ci że robisz od lat to ok,umiesz i potrafisz wiercić bez żadnych problemów.Ja nie więc kupiłem przyrząd do tego.

A co do dystansów to kto pisał że chcę wypchnąć koło...gdzie to napisałem???

Jeśli nawet dałbym dystans to nie po to by wypchać koło poza błotnik.

Lecz delikatnie powiększać et  i to wszystko.

Rozumiem że są tu tacy że wiedzą wiecej,ok ale po co wytykanie że po co pytasz jak potem źle..... 

Nie gniewam się ani na jednego ani drugiego ale nie każdy wie tyle co wy....

Bez spiny zamykam temat o tym.

Dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ubiegiem czasu audi dostała nowy olej wraz z wszystkimi filtrami.

Do tego przy wymianie filtra p.pyłkowego parownik potraktowany parą z parownicy,po następnych chyba dwóch godzinach wykonałem ozonowanie,bez filtra.Po zabiegu poskładane i wszystko czyste i pachnące.

Do tego odświeżenia dostały fotele,wykładzina,dywaniki i bagażnik....odkurzaczem piorącym który nabyłem.

Na koniec po porządnym wyschnięciu zaimpregnowane zostały folele itd.

Auto umyte i potraktowane Quick detailerem.....

IMG_20200622_115738.jpgIMG_20200622_115833.jpgIMG_20200622_115723.jpgIMG_20200622_115805.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię szybę czołową a4 b8 najlepiej z roku 2015 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamd69 napisał:

Kupię szybę czołową a4 b8 najlepiej z roku 2015 ...

Przecież ubezpieczenie powinno ci pokryć jeśli masz co najmniej WA plus.Jedyny koszt to ryzyko własne 70€ czy coś koło tego. 

Podjedź do autotaalglas albo carglaas i po sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał:

Nie masz ubezpieczonych szyb?..

Kolego m,ale to akurat nie do mojego auta....zbieg okoliczności roczników he he .... sąsiad w pl ma audi a nie ma konta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karolek_ust napisał:

Rób z ubezpieczalni. Używana to ryzyko a nowe to pilkington 

Odp wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommy24 napisał:

Przecież ubezpieczenie powinno ci pokryć jeśli masz co najmniej WA plus.Jedyny koszt to ryzyko własne 70€ czy coś koło tego. 

Podjedź do autotaalglas albo carglaas i po sprawie. 

Kolego to nie do mojego auta...odp wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o samo to, żeby z ubezpieczalnią załatwiał, chyba że auto skasował i szuka szyby tak aby przyszły kupiec podejrzeń nie nabrał..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2020 o 18:43, Langista napisał:

Ale chodzi o samo to, żeby z ubezpieczalnią załatwiał, chyba że auto skasował i szuka szyby tak aby przyszły kupiec podejrzeń nie nabrał..

Gadałem z nim i chce właśnie tak by wszystkie szyby były z jednego rocznika.....ma lekko uszkodzone auto,i chce zrobić na oryginalnych częściach,o ile to będzie możliwe.....bez malowania.

 

Szukam kogoś kto po vin powie mi jakie tarcze (mm) mam u siebie i klocki (ze stykiem zużycia,lub bez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamd69 napisał:

Gadałem z nim i chce właśnie tak by wszystkie szyby były z jednego rocznika.....ma lekko uszkodzone auto,i chce zrobić na oryginalnych częściach,o ile to będzie możliwe.....bez malowania.

 

Szukam kogoś kto po vin powie mi jakie tarcze (mm) mam u siebie i klocki (ze stykiem zużycia,lub bez)

Dev Ci dobierze.

Co do kumpla to jak chce zachować w oryginale, niech weźmie Ori szybę z ASO.. chyba że sam gdzieś przydzwonił i naprawia po kosztach używając starych części..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Daj vin to ci sprawdzę tarcze

WAUZZZ8K5FA144330 proszę Cię bardzo kolego.....chciałbym też klocki ate ceramic bo te co są obecnie to pylą jak diabli......tylko czy one mają czujnik zużycia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak to jest z czujnikami zużycia?

W katalogu Intercars są klocki z i bez czujników. Jest też czujnik jako oddzielna pozycja. Można go dodać do klocków bez czujnika zużycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód kolego 

Tarcza : 8K0 615 301  314mmx25mm

klocek :  8K0 698 151 F

 

Tył :

Tarcza :  8K0 615 601 B 300mmx12mm    

Klocek :  8K0 698 451 A

 

co do klocków to Jurid White są też mniej pylące , ty masz klocki z czujnikiem i takie kup czujnik zintegrowany jest w jednym klocku z lewej strony tylko 

Edytowane przez karolek_ust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...