Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.


adamd69

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie opony wybrałeś 235/40 czy 245/40 ? Jakie masz tam zawieszenie 1BA ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xpuko napisał:

Jakie opony wybrałeś 235/40 czy 245/40 ? Jakie masz tam zawieszenie 1BA ? 

Opony 245/40  a zawieszenie mam 1BE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2019 o 10:19, adamd69 napisał:

Pierwsze wizualne zmiany....reszta w najbliższym czasie IMG_20190608_154919.jpgIMG_20190608_154936.jpg

Od razu  lepiej się prezentuje? ... Jakieś dystanse bym tu widział i ciemny szybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy zna ktoś numery tych koszyczków na czujniki pdc w przednim zderzaku.Chodzi o te skrajne koło spryskiwaczy.....?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powie mi ktoś jak to jest z tym czujnikiem pirotechnicznym w audi.Tzn czy jest on na minusowej klemie czy plusowej bo u siebie widzę że i na jednym i,srugim biegunie są jakieś czujniki.Jeśli są dwa to proszę o podpowiedź ktory jest który.....

Auto mam po delikatyej przygodzie z tyłu i pokazuje błąd tego czujnika,pirotechniki ale handlarzyna mógł coś zmajstrować by auto odpalało i jeździło....

Jak to jest z tym czujnikiem...gdzie on jest dokładnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę,to albo nikt nie wie albo nie chce napisać......ale po telefonie do serwisu audi w Bydgoszczy szanowny Pan mówi że mają takowe czujniki pirotechniczne na miejscu za 148zł. Na pytanie na której klemie on jest ,mówi że na sto procent mi nie odpowie ale raczej na plusowej.......choć u mnie minusowa też ma podłączoną jakąś wtyczkę.Jestem tu od niedawna i wydaje mi się że wiele osób tu zagląda,zna się.....ale dlaczego nie podpowie.....??? Gdzie czujnik,i co jest na klemie minusowej,przy której jest też jakaś wtyczka.......

hmmm...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam oleju do kolejnej wymiany....Millers taki miałem w poprzednim aucie,lecz benzynie.

Jakiego Millersa polecicie do mojego diesla...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam Motul ,leje od 4 lat do diesla ,tylko jak będziesz brał to z pewnego źródła bo jest też drugiej jakości na rynku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Ja tam polecam Motul ,leje od 4 lat do diesla ,tylko jak będziesz brał to z pewnego źródła bo jest też drugiej jakości na rynku... 

Ty Wojtek to wszystko tu w De bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, adamd69 napisał:

Ty Wojtek to wszystko tu w De bierzesz?

Ja serwisuje auto w Niemczech w atu ,ale olej zawsze kupuje sam , a u nich tylko  filtry bo nie można że swoimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie szukam pasów przód prawa,lewa strona.Czarne i oczywiście sprawne,auto a4 b8 po lifcie

Oraz regulacje wysokości pasów także 2 szt.

Ktoś coś...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wstałem o 4.45 by zająć się autem... udało się przed upałem....porządnie umyte,osuszone.....i wosk z serii soft99 dedykowany do jasnego lakieru...

IMG_20190701_080042.jpgIMG_20190630_163702.jpgIMG_20190701_080203.jpgIMG_20190630_163649.jpgIMG_20190701_080112.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadał się deszcz,a pokropiło bardzo słabo...

IMG_20190703_220423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten wosk robi robotę ,ale ciężko mi się go strasznie docierało więc teraz dałem meguiar's gold class carnauba.

Wiem już  że jeszcze kryją się nowe mody  jakieś w środku więc coraz lepiej to wszystko zaczyna wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

No ten wosk robi robotę ,ale ciężko mi się go strasznie docierało więc teraz dałem meguiar's gold class carnauba.

Wiem już  że jeszcze kryją się nowe mody  jakieś w środku więc coraz lepiej to wszystko zaczyna wyglądać ?

No Wojtek wosk jest fajny w nakładaniu i docieraniu.....odpowiednie warunki i super się pracuje.

Produkty Megsa są bardzo dobre,i trwałe.Będziesz zadowolony.

Mam już grill czarny mat,pod pdc a więc wszystko czeka na montaż,w środku w sumie zamontowane jest to co miało być tylko teraz wizyta u Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zamiarem w minioną sobotę udałem sie do kolegi Tomka z Hagi.

Plan to....

-założenie czujników pdc przód wraz z nowym (kupionym w bardzo dobrym stanie od kolegi z forum) grillem w czarnym macie.

- Tomek pociągnął nową wiązkę od mmi do centralki oraz do wiązki od czujników.Czujniki nowe,wiązka nabyta na popularnym portalu...a tam zawsze jest ryzyko bo miała być 100% do tego modelu ale nie była,lecz wszystko pasowało.

Otwornicą zakupioną w Salonie Skody wycisnęliśmy otwory,do tego koszyczki zostały wklejone jak w oryginale na taśmę dwustronną....

Do tego Tomek mi aktywował podświetlanie nóg,schowka i boczków oraz klamek bo wszystko zostało dołożone....oświetlenie wnętrza nóg jest z możliwością regulacji jasności podczas jazdy....tak więc zamierzone mody zostały zrobione z czego się bardzo cieszę.....następnym etapem będzie chyba podniesienie mocy....w bezpiecznych granicach....

IMG_20190716_164611.jpgIMG_20190716_164619.jpgIMG_20190716_164919.jpgIMG_20190716_164927.jpgIMG_20190716_164941.jpgIMG_20190716_164803.jpgIMG_20190716_164947.jpgIMG_20190716_165010.jpgIMG_20190716_164602.jpg

Auto umyte,osuszone.....a na lakierze pięknie sobie leży od 3 tygodni soft99....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tablicy masz wskazówkę rozsądnego podniesienia mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję doposażenia wnęki koła

- dojazdówkę

- wkład styropianowy wraz z lewarkiem,kluczem i resztą bajerów

- plaskik,pokrywę która jest pomiędzy kołem a tym wkładem styropianowym

Pytam tutaj bo,może ktoś ma lub zna kogoś kto chce sprzedać....Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamd69 napisał:

Poszukuję doposażenia wnęki koła

- dojazdówkę

- wkład styropianowy wraz z lewarkiem,kluczem i resztą bajerów

- plaskik,pokrywę która jest pomiędzy kołem a tym wkładem styropianowym

Pytam tutaj bo,może ktoś ma lub zna kogoś kto chce sprzedać....Pozdrawiam.

Hej mam wklad styropianowy razem z przykrywką plastikową. Wprawdzie to od a5 Ale kształt jest jak w a4.

20181024_165356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...