Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

a tego jednomasa to nie masz czasem od mnie?? Tomigsi bo komuś sprzedałem od mojego ahu, i poszło do kogoś z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z forum.vw-passat.pl aktulanie sa na etapie modzenia z dwumasą. Radzikowski dostał dwumasowe koło do przeróbek i z tego co wiem ktos juz to montuje do 450Nm...

no nie wiem :mysli: jednomas to jednomas. Stara solidna konstrukcja. Dwumas chyba okazał się za skomplikowany w swojej prostocie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy co ten Radzikowski wymyślił z tą dwumasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kiepsko to widzę.

Śrubkami tego nie skręci ani nie pospawa. :cool1: Nie wierzę w coś takiego jak "regeneracja" dwumasowego koła zamachowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dwumas który przerabia Radzikowski będzie testowany na 1.8T na GT28RS. Właśnie w Pasku na 400+Nm. To będzie chyba pierwsza próba zrobienia czegoś z dwumasem, aby był wytrzymalszy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak jak Tomigsi przestawiam się na jednomasa. Zamach od AHU (może i od kogoś z forum) kupiony. Teraz zastanawiam sie czy sachs czy Pan Radzikowski. Problem taki że ja mam Quattro i nie wiem czy sachs wytrzyma:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rok 2000, może nie podejść :mysli: A jak ze śrubami do mocowania jednomasa? podobno dwumas miała dłuższe i trzeba je skrócić.

a w profilu napisales ze masz 1999r

ja bym chyba zaryzykowal wiele zeczy na allegro kupuje i nie trafilem na oszusta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rok 2000, może nie podejść :mysli: A jak ze śrubami do mocowania jednomasa? podobno dwumas miała dłuższe i trzeba je skrócić.

a w profilu napisales ze masz 1999r

ja bym chyba zaryzykowal wiele zeczy na allegro kupuje i nie trafilem na oszusta :evil:

produkcja połowa grudnia 1999. Po VINie rok modelowy 2000 :gwizdanie:

Było by :good: gdyby ktoś kto to juz zrobił potwierdził jaki jednomas pasuje na 100% do AVG :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Radzikowskiego - dzwoniłem do niego i koszty dosyć spore żeby dwumas zrobić jakiś. On życzy sobie żeby kupic nowy zestaw dwumasa i taki wzmacnia ale w sumie to prawie 3000 PLN.

Jednomasa polecam - sam tak zrobiłem i niebo a ziemia. Różnica ogromna począwszy od pedału sprzęgła a skończywszy na przeniesieniu mocy.

I jeszcze jedno - tylko Sachs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Radzikowskiego - dzwoniłem do niego i koszty dosyć spore żeby dwumas zrobić jakiś. On życzy sobie żeby kupic nowy zestaw dwumasa i taki wzmacnia ale w sumie to prawie 3000 PLN.

Jednomasa polecam - sam tak zrobiłem i niebo a ziemia. Różnica ogromna począwszy od pedału sprzęgła a skończywszy na przeniesieniu mocy.

I jeszcze jedno - tylko Sachs.

Nareszcie jakiś AVG :> Powiedz kolego co tam wsadziłeś i od czego? Jednomas 1Z zapewne, a sprzęgło? seria od AVG podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyciagnalem z mojego AWX dwumas z tarcza i dociskiem, w poniedzialek zawoze do Radzikowskiego no wzmocnienie :naughty: ciekawe co z tego wyjdzie mysle ze to troche pochodzi. Ale dlaczego zmieniacie dwums na jednomas ,dwumas sobie nie poradzi z wiekszym momentem :mysli: bo niewiem o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyciagnalem z mojego AWX dwumas z tarcza i dociskiem, w poniedzialek zawoze do Radzikowskiego no wzmocnienie :naughty: ciekawe co z tego wyjdzie mysle ze to troche pochodzi. Ale dlaczego zmieniacie dwums na jednomas ,dwumas sobie nie poradzi z wiekszym momentem :mysli: bo niewiem o co chodzi ??

Nie poradzi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma Adamooo u siebie ??? ma dwumasa czy jednomasa on wzmacnial chyba wlasnie docisk u Radzikowskiego ???I jakos mu to chula tylko ciezej sprzeglo mu chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...