Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

łapek to pochwal sie co to kupiles :)

z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan

buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! :shocked:

serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita

chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych

jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :>

no to wrzuc ja inne marki jakies foteczki a co do bmw e 36 yo piekne autko najlpesza bmw jaka moze byc :D mialem kiedys sam 2,5 benzinen :D sedana hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Paweł, zrobimy kiedyś sprinta, tylko najpier trzeba zaległego bronka wypić :decayed:,

a skąd masz 216???

pamiętaj ja biorę Twoje stare wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam pamietam, ale to na wczesna wiosne zostawimy, aura nie sprzyja na dzialanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak sie ma 2,5 do 2,8 z tego co patrzalem to roznica 1-2KM

i musze powiedziec ze porazane TDI a 2,5 193KM to jest przepasc(5-6dl do 160) na korzysc TDI mimo braku trakcji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

Audi łapka też powinno wykręcić niskie 8s bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

co 2.0? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

Audi łapka też powinno wykręcić niskie 8s bez problemu :wink4:

no wlasnie, niskie 8sek, a nie 5-6 dlugosci auta jak mowil Piotr. sprawdzilem wlasnie i 325 ma rowne katalogowe 8sek do setki, takze powinny isc rowno, a 328 mysle,ze audika pojedzie. katalogowo ma 7,3sek.

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

co 2.0? :gwizdanie:

silnik 2.0 150KM , ten to jest padaka, na nim mozna zrobic te 5-6dlugosci pomodzonym tdi. ma 150 kucy,a jedzie jakby chcial a nie mogl, duzo huku i nic pozatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

Audi łapka też powinno wykręcić niskie 8s bez problemu :wink4:

no wlasnie, niskie 8sek, a nie 5-6 dlugosci auta jak mowil Piotr. sprawdzilem wlasnie i 325 ma rowne katalogowe 8sek do setki, takze powinny isc rowno, a 328 mysle,ze audika pojedzie. katalogowo ma 7,3sek.

chyba niemozliwe, taka buma ma z 8sek do setki.... moze to 2.0 bylo?bo takie to afnem po chipe bez problemu objezdza sie. poczekajmy do lata to zobaczy sie.

co 2.0? :gwizdanie:

silnik 2.0 150KM , ten to jest padaka, na nim mozna zrobic te 5-6dlugosci pomodzonym tdi. ma 150 kucy,a jedzie jakby chcial a nie mogl, duzo huku i nic pozatym.

:naughty: ma spore szanse :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odejscie ma ladne te autko.to Piotra? po filmiku jednak mysle,ze ma szanse... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z e36 2.0 150KM stawałem na kresce i bema z tym silnikiem zostawała z tyłu i do zdrowo, jak lanos 1.6 :naughty::polew:

co do 2.8 to bezpośredniej konfrontacji nigdy nie miałem, ale moje odczucia mówią mi ze 328 da rade TDIkowi wyrezanemu na ok 180KM

przyjdzie wiosna to zrobimy porównanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 to stary filmik ponad 1,5 roku temu :wink4: bez brd,FMIC,PD :kox:

jechalem z e36 2,5 193KM i lunty dostal takie jak pisalem, 2 razy jechalismy

wczesniej jechalem z 3.0tdi po sofcie 280/550 i o pol maskie dostalem na 1/4

jest tez filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kłócę sie, ręki też nie dam odciąć, beme mam którko, nie znam jej pełnych możliwości, ale zapowiada się, że będzie lepsza od klekocika,

tak jak pisałem wyżej, sprawdzę to osobiście o czym poinformuje was, umieszczając filmik :tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 17:09_________________________________________________Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem sprawdzenia ile minimalnie może spalić mój klekocik, ale zawsze wymiękałem po 500-600km i zaczynałem jeździć normalnie.

Tym razem stało się inaczej, jak zawsze zalałem do pełna i zawzięcie postanowiłem do końca będę jeździł trybem Eco Driving

a więc fakty:

- 3.03.2011 zalana po sam korek, z odpowietrzeniem,

- mniej więcej 90%trasa, 10%miasto

- jeździłem spokojnie, trasa 90-95km/h, miasto bez gwałtownego przyśpieszania itp

- dziś 09.03.2011 wyjeździełm paliwo

ii.... :naughty:

09032011001111.jpg

przejechałem 1301,9km

tankowane przy tym samym dystrybutorze(prywatny mini CPN) pod korek, z odpowietrzeniem- zatankowałem 60,3 litra

spalanie 4,63 l/100km :decayed:

Może nie ma czym się chwalić, ale to jest mój nowy rekord, który pokazuje, że tuningowane - modyfikowane z głową TDI palą tyle co kot napłakał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle jak Rafalekx to zobaczy :decayed:

Ja nie potrafie jeżdzić dieslem, na baku 700km jak mi sie uda uciułać to jest powód do piwa :kox: a przy takim wyniku to bym chyba popadł w maraton :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle jak Rafalekx to zobaczy :decayed:

Ja nie potrafie jeżdzić dieslem, na baku 700km jak mi sie uda uciułać to jest powód do piwa :kox: a przy takim wyniku to bym chyba popadł w maraton :polew: :polew:

no u mnie średnie to 6,5, ale ja go nie oszczędzam, gratuluje wyniku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle jak Rafalekx to zobaczy :decayed:

Rafałekx w lecie na klimce , na autobance i na 5 biegu na odcince mniej spali :cool1: , a ciekawe jak Buc to zobaczy , zresztą u niego nawet melex 10l na trasie łyka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi wiosna, więc trzeba rozpocząć czas rezania :naughty:

Na sam początek zakupiony został gwint KW :), używany ale naprawdę w dobry stanie.

gwint.jpg

Zawieszenie już zmienione, kółka AVUSy od Topora i fura zmieniła oblicze.

Myślałem, że będzie twardziej, trzepać, walić, ale jest ok :>

Ogólnie zadowolony jestem, fotki podrzuce jak się pogoda poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle jak Rafalekx to zobaczy :decayed:

:gwizdanie:

Rafałekx w lecie na klimce , na autobance i na 5 biegu na odcince mniej spali :cool1: , a ciekawe jak Buc to zobaczy , zresztą u niego nawet melex 10l na trasie łyka :polew: :polew:

:polew::przebiegly: na odcince dieslem? :decayed: Aż taki zboczony jesteś :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj lapek nowe foty , bo nabór z nowym tyg by był do b5b :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj lapek nowe foty , bo nabór z nowym tyg by był do b5b :decayed:

dokładnie gdzie są foty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...