Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 60L 1971


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2019 o 18:51, TOM3K napisał:

karoseria będzie kompletnie oczyszczona , zabezpieczona no i zrobiona kompletna blacharka

W jaki sposób karoseria będzie oczyszczona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu, granatowy napisał:

W jaki sposób karoseria będzie oczyszczona ?

Piasek ,  chociaż chodzi mi po głowie też soda. Zobaczymy na kazdy sposób ktoś narzeka. Myślę że jak będzie zrobione z głową i odpowiednim doświadczeniem to piaskowanie nie zrobi żadnych szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TOM3K napisał:

 

Piasek ,  chociaż chodzi mi po głowie też soda. Zobaczymy na kazdy sposób ktoś narzeka. Myślę że jak będzie zrobione z głową i odpowiednim doświadczeniem to piaskowanie nie zrobi żadnych szkód.

lepiej soda, piachem narobisz dziur

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto u blacharza. Od poniedziałku ma ruszać z pracami.

Po za tym działam z resztą, ale większość po prostu na ostatniej prostej z wykończeniem. Jak coś będzie gotowe to wrzucę jakieś zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOM3K coś się podziało? To chyba najciekawszy temat na tym forum jak dla mnie ;) Aktualizuj na bieżąco proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f790b0c8e41758c8.jpg

Auto stoi nadal u blacharza. Jest już po piaskowaniu i zabezpieczone. Działają przy nim ale jako że pogodzilem się z tym że w tym sezonie nie wyjade nie każe im się spinac. Są pozytywnie zaskoczeni , a co za tym idzie ja jeszcze bardziej. Kilka zdjęć z piaskowania.

1a4c679302599cd1.jpg

8297169bf5ebace1.jpg

401f2574cdce689d.jpg

0e99534a62e68b47.jpg

336b0b4a0cc671fa.jpg

af625f541afe96dc.jpg

Reszta też się rusza do przodu

a686646ac65a4660.jpg

0ab83b4cf4531a44.jpg

7d62233356559b0b.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak pracę się mają? Temat bardzo ciekawy i mam nadzieję że efekt końcowy będzie nieziemski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 21:43, Damianq napisał:

@TOM3K udało się skończyć projekt?

Niestety jeszcze nie. Jeśli chodzi o podzespoły mam praktycznie wszystko zrobione na nowo. Jedynie czekam na nowe gumy do zawieszenia. Obecnie poleruje wszystkie listwy. Co do blacharki to gościu który się tego podjął się nie popisał (nie chce tu pisać kto bo ma poprawić) wczoraj miałem niestety pierwszy raz okazję zobaczyć jak zostało to zrobione i byłem rozczarowany także teraz się przeciąga znowu o jakieś 2-3 miesiące... Trochę się działo u mnie przez te dwa lata wiec ten projekt poszedł na dalszy plan, ale teraz mam nadzieję że wszystko znowu ruszy :naughty:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2021 o 12:17, TOM3K napisał:

Niestety jeszcze nie. Jeśli chodzi o podzespoły mam praktycznie wszystko zrobione na nowo. Jedynie czekam na nowe gumy do zawieszenia. Obecnie poleruje wszystkie listwy. Co do blacharki to gościu który się tego podjął się nie popisał (nie chce tu pisać kto bo ma poprawić) wczoraj miałem niestety pierwszy raz okazję zobaczyć jak zostało to zrobione i byłem rozczarowany także teraz się przeciąga znowu o jakieś 2-3 miesiące... Trochę się działo u mnie przez te dwa lata wiec ten projekt poszedł na dalszy plan, ale teraz mam nadzieję że wszystko znowu ruszy :naughty:

Czesc, cos sie ruszylo w temacie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...