Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@Dev byłbyś w stanie sprawdzić czy te auto ma w kodzie wypo DPF WAUZZZ8E18A022139

Dodatkowe pytanie. Czy BLS w a3 2009 miał już poprawione panewki ? Da radę sprawdzić po winie jakie on je ma ? WAUZZZ8P69B009089
 

:hi:

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
18 minut temu, Norbas napisał:

@Dev byłbyś w stanie sprawdzić czy te auto ma w kodzie wypo DPF WAUZZZ8E18A022139

Dodatkowe pytanie. Czy BLS w a3 2009 miał już poprawione panewki ? Da radę sprawdzić po winie jakie on je ma ? WAUZZZ8P69B009089
 

:hi:

Wieczorem Ci sprawdzę

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzień dziecka także tego... 

8jx20” ET25 + 255/35R20” Fulda sportcontrol 2 

6BCB41EA-FA56-4007-A160-6CA161DE441A.jpeg

BF12D56A-D8C9-440F-B2B4-C7E39B475A1B.jpeg

C03B01D9-4994-4668-8693-9F345DB4C555.jpeg

BAAE01E6-92D8-45E2-9976-DEBBBAB8CFAA.jpeg

A4DDA39D-070C-41F9-B4AB-471AC66318ED.jpeg

 

Opublikowano

Nie za duży balon  jak na 20 cali ? 

Opublikowano
  • Autor

Dopóki zawias nie wpadnie to powinno być ok według mnie.  Do 8j pasowałoby założyć 235/35 ale przy standardowym zawieszeniu będzie to wyglądać śmiesznie. 

Opublikowano

8j? a one nie są 9j? 

Opublikowano

jak z eresa to chyba 9

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, TommiA6 napisał:

8j? a one nie są 9j? 

 

3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

jak z eresa to chyba 9


 

Sporo różnych parametrów one maja.  To tak samo jak z rs4 b5,b8,b9 czy rs6 c5,c6. 
Czarne były zazwyczaj na zimowy sezon z tego modelu. 
Szerokości były 8/9 i 9,5 z et 21, na które choruje. Za ostatnie chcą sporo kasy niestety i jest ich niewiele na rynku. 

Opublikowano
42 minuty temu, Norbas napisał:

 


 

Sporo różnych parametrów one maja.  To tak samo jak z rs4 b5,b8,b9 czy rs6 c5,c6. 
Czarne były zazwyczaj na zimowy sezon z tego modelu. 
Szerokości były 8/9 i 9,5 z et 21, na które choruje. Za ostatnie chcą sporo kasy niestety i jest ich niewiele na rynku. 

Koła za***iste choruje na nie tak samo ale tylko i wyłącznie ostatnie paremetry co podałeś :) bo b8 zwykłego by nie weszło a do allroada podobno dało by rady to upchać ktoś pisał kiedyś :) 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Leszczonka napisał:

Koła za***iste choruje na nie tak samo ale tylko i wyłącznie ostatnie paremetry co podałeś :) bo b8 zwykłego by nie weszło a do allroada podobno dało by rady to upchać ktoś pisał kiedyś :) 

Nom 9,5 et21 zabralbym ale za ta cenę co chcą to musiałbym oglądnąć na wyważarce na żywo. Do Olka to pakują 10j et 20 ? Teraz czas na zawieche... 

6E565534-07C6-4E70-A540-2753DA895451.jpeg

1C4D3531-7770-42F7-8B3B-6637B4AB0068.jpeg

 

Opublikowano

IMHO słabo siadło. Nie oddają potencjału nadkoli allroada:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Wandej napisał:

IMHO słabo siadło. Nie oddają potencjału nadkoli allroada:kwasny:

Może byc, nie mówię ze nie. Dodam od siebie ze nie miałem w zamiarze czarnych i płaskich felg ale na żywo to wszystko inaczej wyglada. Jak zejdzie w dół to tez jeszcze inaczej to wszystko się zobrazuje ?

Opublikowano

Eeee koła petarda i moim zdaniem wygląda git :git:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czyszczenie klimy... trochę zeszło ale warto było,  w końcu świeży chłodek ☺️ 
EFE9168C-57F2-44ED-AB97-B78512D8F493.jpeg
 

2972E972-8A02-47B7-A73A-4C83B21D268C.jpeg

69CFEDB1-0D67-4C47-A199-FA6F113F338A.jpeg

96B40482-FFDE-480B-9B77-CF2A08402667.jpeg

F7735A5A-3206-4A85-98DB-0EFDC5888DA6.jpeg

E8D87523-42CB-41D3-A42D-4E36EB06B3A5.jpeg

 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

I to jest prawdziwe czyszczenie klimy:thumbup::JC_fan:

 

Opublikowano
W dniu 2.06.2020 o 11:10, Norbas napisał:

Może byc, nie mówię ze nie. Dodam od siebie ze nie miałem w zamiarze czarnych i płaskich felg ale na żywo to wszystko inaczej wyglada. Jak zejdzie w dół to tez jeszcze inaczej to wszystko się zobrazuje ?

Nawet jeżeli się tu zaraz burza rozpęta.

Nie widzę sensu kupywać allroad a później go obniżać. To trochę jak robić mapkę i wstawiać mniejsze turbo.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał:

I to jest prawdziwe czyszczenie klimy:thumbup::JC_fan:

 

Trzeba było klimą się zająć. Wiesz jak w norkowni robią  serwis klimy i jako oni sami palą się do tej roboty ? Jeszcze muszę podjechać nabić i zrobić ozonowanie wnętrza jak znajdę chwilkę. 
 

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Nawet jeżeli się tu zaraz burza rozpęta.

Nie widzę sensu kupywać allroad a później go obniżać. To trochę jak robić mapkę i wstawiać mniejsze turbo.

Luz na szelkach ;) 

Opublikowano
2 minuty temu, Norbas napisał:

Trzeba było klimą się zająć. Wiesz jak w norkowni robią  serwis klimy i jako oni sami palą się do tej roboty ? Jeszcze muszę podjechać nabić i zrobić ozonowanie wnętrza jak znajdę chwilkę. 

Wiem Norbi:facepalm:

Sam teraz robiłem klime w B6 jak byłem w PL. W tamtą stronę było troche gorąco, ale na powrocie... :guma:

Opublikowano

Ostatnio zmieniłem parownik w F11 bo puszczał  czynnik... ja pierd.... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Ostatnio zmieniłem parownik w F11 bo puszczał  czynnik... ja pierd.... :facepalm:

Pewnie tunel jak w e60 i trzeba rwać cała dechę a potem tunel rozkręcać jo ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.