Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.


vvalery

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie przesadzacie z tą 20'tką? 

Ja też szukam ładnej felgi na wiosnę i zastawialem się nad RS i Racing Line (czyli podobna jak ta Która valery pokazał) ale juz przy 19'tce myślę jak to będzie u nas z komfortem, hałasem w aucie i czy zawias nie będzie dostawał tak że zaraz zaczną się naprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 użytkowałem przez 5 lat z czego 3 sezony letnie na 20" z zawieszszeniem 1BV. I nic nie  musiałem naprawiać z tego tytułu.

Co do komfortu to pewnie że jest różnica między 18-20. Ale to już zależy kto co lubi ?

Teraz mam 19" z profilem 35 i nie czuje dyskomfort. Jak dla mnie 20" będzie ok. Tym bardziej że drogi po których się poruszam są już naprawdę w b.dobrym stanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, humptydumpty napisał:

Panowie nie przesadzacie z tą 20'tką? 

Ja też szukam ładnej felgi na wiosnę i zastawialem się nad RS i Racing Line (czyli podobna jak ta Która valery pokazał) ale juz przy 19'tce myślę jak to będzie u nas z komfortem, hałasem w aucie i czy zawias nie będzie dostawał tak że zaraz zaczną się naprawy.

 

jeżdżę 4 lata C7 na 20tce, nie ma żadnego problemu. w A5 miałem 4 lata 19tki i też nic się nie działo.. w B6 Cabrio miałem 19tki i zglebowany samochód, opony z naciągiem i też niczego nie uszkodziłem... no dobra, jeden rant przy parkowaniu :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krystian3769 napisał:

No to wzór jak umnie tylko te są bardziej zayebiaszcze ?

???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krystian3769 napisał:

B8 użytkowałem przez 5 lat z czego 3 sezony letnie na 20" z zawieszszeniem 1BV. I nic nie  musiałem naprawiać z tego tytułu.

Co do komfortu to pewnie że jest różnica między 18-20. Ale to już zależy kto co lubi ?

Teraz mam 19" z profilem 35 i nie czuje dyskomfort. Jak dla mnie 20" będzie ok. Tym bardziej że drogi po których się poruszam są już naprawdę w b.dobrym stanie.

 

 

Poza tym do B9 19 cali to minimum, więc 20 cali elegancko przyjmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy to umiecie namówić ?

pójdę w 19tki potem się zobaczy.

przydałby się jakiś konfigurator w któym można by zobaczyć jak auto wygląda na rożnych felgach ( te RS to wiadomo, można wygooglować zdjęcia) ale z innymi gorzej - a jak wiadomo felga luzem może ładnie wyglądać, a po przymiarce na aucie nie koniecznie.

np ta racing line piękna luzem

image.png

 

ale na aucie A6 juz tak dość średnio 

image.png

Edytowane przez humptydumpty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, humptydumpty napisał:

wy to umiecie namówić ?

pójdę w 19tki potem się zobaczy.

przydałby się jakiś konfigurator w któym można by zobaczyć jak auto wygląda na rożnych felgach ( te RS to wiadomo, można wygooglować zdjęcia) ale z innymi gorzej - a jak wiadomo felga luzem może ładnie wyglądać, a po przymiarce na aucie nie koniecznie.

np ta racing line piękna luzem

image.png

 

ale na aucie A6 juz tak dość średnio 

image.png

Będzie dobrze bo mam podobne 18 RS i wyglądają spoko, a te kolorek jeszcze mają fajniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy też od profilu opony, choć mi osobiście czarne fele z polerowanymi krawędziami średnio pasują i kojarzą się z tanią chińszczyzną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szafa napisał:

Wszystko zależy też od profilu opony, choć mi osobiście czarne fele z polerowanymi krawędziami średnio pasują i kojarzą się z tanią chińszczyzną ?

Wprawne oko pozna OEM Audi czarny i to wypolerowany.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna to na tej b9 zginie , zmienisz 18ke na czarne 19ke i za wiele się to nie zmieni. Jak już ładować to 20" i nie ma co myśleć. Chyba że ma być fajna felga a nie zależy żeby całość na aucie ładnie się prezentowała to już nie ma co dyskutować. B9 to duże auto, nawet ta wielka 19ka znika na tym aucie. Już trochę tego w pracy widziałem więc wiem co pisze :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VValery,

Wrzucę swoje dwa grosze.

19" dopiero zaczyna w B9 fajnie wyglądać.

B9 to kawał auta i spora bryła.

Jeśli ma to wyglądać ok to ramiona felgi powinny iść do samego brzegu. 

Ta felga a'la RS6 nie będzie dobrze w 19" w B9 wyglądać.

A wogóle dlaczego chcesz koniecznie OEM felgi?

Rynek jest obecnie przebogaty.

Jest tyle porządnych marek, pięknych wzorów felg.

 Jeśli koniecznie chcesz coś z Ori wzorów zerknij na felgi MAM. Niemieckie, mają certyfikację TUV cena 1/4 ceny OEM.

MAM A5 i RS4 super w A4 B9 w 19" będą wyglądać  ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, black4 napisał:

Jeśli ma to wyglądać ok to ramiona felgi powinny iść do samego brzegu

Co przez to rozumiesz? Która z prezentowanych w tym wątku tak nie ma, a która jest ok według tego kryterium ? Chciałbym zrozumieć co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humptydumpty

Felga której ramiona rozszerzają się od środka (od samych śrub) do brzegu (bez rantu) wygląda optycznie na większą. Wklęsłość dodatkowo optycznie pogłębia ten efekt.

Pozdrawiam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2019 o 11:53, szafa napisał:

Wszystko zależy też od profilu opony, choć mi osobiście czarne fele z polerowanymi krawędziami średnio pasują i kojarzą się z tanią chińszczyzną ?

Ja mam mieszane uczucia co do tej felgi ...raz mi się średnio podoba jak na tym zdj wyżej w białej A6, a z kolei jak widze ja tak jak tu nizej to nie ma biedy : )

Mam tylko jedno zasadnicze pytanie... zakladam ze ta a4 ma zawias s line wiec nizej niz u mnie... czy przy normalnym zawiasie efekt będzie zbliżony czy jednak jest ewidentna różnica wynikająca z wysokości i nadkloe nie będzie tak wypełnione? ( mowa o 20' , kolor auta czarny )

 

20190912_220536.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vvalery napisał:

Małe gadżety dodane ?

955C7CB0-5574-4BDD-835B-BF120FA72C1C.jpeg

9DD1E478-5CDA-42B5-A1BA-06679A16066F.jpeg

Widzę że odwiedziny w ASO były ?

Kurcze umnie VW nie mieli tego chromowanego gekona ?

Fajna sprawa ta guma. A wiesz że na rewersie podłogi też masz korytko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Widzę że odwiedziny w ASO były ?

Kurcze umnie VW nie mieli tego chromowanego gekona ?

Fajna sprawa ta guma. A wiesz że na rewersie podłogi też masz korytko?

Ty nie guma, tylko szukaj szyn bo reszta czeka :P . Fajna taka mata składana jest pod te szyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...