Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC


jaras99

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Eibach pro Street S , tu jeszcze nie skręcony .

20210326_162633.jpg

No jest pięknie:thumbup1:, chyba takie optimum na w miarę normalne poruszanie się na co dzień rodzinnie. Dystanse masz czy tak dobrze dobrana rolka?

BTW chromy wokół szyb, lusterka malowane, oklejane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaras99 napisał:

To ma jeszcze jeździć:cool1: 1BV + talerze z B5 i już jest mało komfortowo. Ale amory przód się zapociły, jak umrą to włożę gwint

Po zmianie tylnych tulei to nie to samo taczkowate 1BV. Jest sztywno, ale ładnie wybiera nierówności. Dokładając Q zmieniałeś tuleje w sankach i wahaczach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, george napisał:

Po zmianie tylnych tulei to nie to samo taczkowate 1BV. Jest sztywno, ale ładnie wybiera nierówności. Dokładając Q zmieniałeś tuleje w sankach i wahaczach? 

Tak, wymieniłem wszystkie tuleje na wahaczu głównym, tym małym, w zwrotnicy, oprócz tych 4 podtrzymujących sanie bo były w dobrym stanie. 

Przed i po montażu Q tak samo twaardo. A sztywno to i owszem.

W podobnym czasie zrobiłem kompletny przód i tył, nie ma mowy o jakiś luzach i bujaniach. Trzyma się drogi bardzo dobrze, jak przyklejony.

Ale jakbym znalazł wolne środki to chętnie włożyłbym gwint. Z tego co czytałem to gwint jest o wiele bardziej komfortowy w porównaniu do stołkowego 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaras99 napisał:

Przed i po montażu Q tak samo twaardo. A sztywno to i owszem.

W podobnym czasie zrobiłem kompletny przód i tył, nie ma mowy o jakiś luzach i bujaniach. Trzyma się drogi bardzo dobrze, jak przyklejony.

Ale jakbym znalazł wolne środki to chętnie włożyłbym gwint. Z tego co czytałem to gwint jest o wiele bardziej komfortowy w porównaniu do stołkowego 1BV

19" u Ciebie vs 16" u mnie. Większy balon i mniejsza średnica felgi robi swoje. :)

Po wymianie tulei na sankach zmiany biegów są odczuwalne (może i robota na wyrost), ale była robiona konserwacja, więc nie chcę już tam zaglądać tj. nie uszkodzić konserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, george napisał:

19" u Ciebie vs 16" u mnie. Większy balon i mniejsza średnica felgi robi swoje. :)

Po wymianie tulei na sankach zmiany biegów są odczuwalne (może i robota na wyrost), ale była robiona konserwacja, więc nie chcę już tam zaglądać tj. nie uszkodzić konserwacji.

Dlatego dobrze że moge też polatać zimą na 16stkach, wtedy to inna jazda, jak na materacu:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jaras99 napisał:

No jest pięknie:thumbup1:, chyba takie optimum na w miarę normalne poruszanie się na co dzień rodzinnie. Dystanse masz czy tak dobrze dobrana rolka?

BTW chromy wokół szyb, lusterka malowane, oklejane?

Dzięks , przód w dół ok 10 mm jeszcze . Dystanse dałem oczywiście , przód 12 mm tył 17mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, staniek napisał:

Wszystko pięknie, ale znaczek poziom w dół i w lewo :)

Poważnie:facepalm: zasugerowałem się jakimś zdjęciem z grillem na olx bo się zastanawiałem gdzie to ma być prawidłowo zamontowane. 

Na powyższym zdjęciu zaprezentowano gdzie nie powinno się montować emblematu Q:grin:

Edytowane przez jaras99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2021 o 23:12, R4xx napisał:

Robiłem ramkę grilla przedniego x2, klamki, progi, dekory, dekielki felg i wszystko wyszło elegancko. Listwy będę też u siebie robił, co może pójść nie tak :grin:

Zacząłem zabawę w dechroming. Narazie idzie gładko, efekt rewelacja.

Jak ugryzłeś temat chroma szyby tylnej na dole do łączenia (zdjęcie poniżej)? Planuje pasek o grubości 10 cm kupić, chyba się da to ładnie wyprowadzić?:eusathink:

IMG20210825175711.jpg

IMG20210825185631.jpg

IMG20210825185713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło miodzio , czarny z połyskiem. :thumbup1:

U mnie listwy mam czarne , tyle że matowe są i byle jak to wygląda. Zakupię chyba chromowane i pomaluje w czarny połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dekiel 13 napisał:

Wyszło miodzio , czarny z połyskiem. :thumbup1:

U mnie listwy mam czarne , tyle że matowe są i byle jak to wygląda. Zakupię chyba chromowane i pomaluje w czarny połysk.

Ale to ty masz te standardowe gumowe czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jaras99 napisał:

Ale to ty masz te standardowe gumowe czarne?

Na to wychodzi , pomaga trochę w połysku szpraj do opon , nabłyszczacz ale na krótko. Chromy w czarny połysk to będzie dobra rozwiązanie. Kwestia  jeszcze jak zdjąć ostatnią tylna listę okienną w avancie , bo za to jeszcze sie nie zabierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dekiel 13 napisał:

Na to wychodzi , pomaga trochę w połysku szpraj do opon , nabłyszczacz ale na krótko. Chromy w czarny połysk to będzie dobra rozwiązanie. Kwestia  jeszcze jak zdjąć ostatnią tylna listę okienną w avancie , bo za to jeszcze sie nie zabierałem.

Obawiam się że to się wiąże z wyciąganiem całej szyby ale mogę się mylić. Jest temat gdzies na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie robiłem, ale tylne trzeba niestety wycinać, żeby listwy podmienić  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...