Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spóźniony, ale dotarł.....dziękuje Ci Mikołaju :P

 

Taki mały setup wnętrzna, wymarzony zestawik, dzięki  chłopakiom z " Auditeile" - perfekcjoniści w każdym calu. Mega polecam zakupy u tych Panów, uczciwe podejście do tematu:thumbup1:

 

20201209_094941.jpg

20201209_094928.jpg

20201209_094935.jpg

Opublikowano

Też u Chłopów brałem cały set foteli! Polecam również :) co taka zmiana z czarnych na jasne ?:) 

Opublikowano
  • Autor

Jasne od dawna mi się widziały, ale jakoś nie mogłem trafić. Poza tym chciałem full opcję i już bez względu na kolor. A, że jeszcze trafiły się jasne, tym bardziej mam banana na pysku :-) 

Tylko z czerwonych pasów będę musiał zrezygnować, bo słabo to będzie przy jasnych stołkach...

Opublikowano
  • Autor

Fotele podmienione. Poza stanem, który jest o niebo lepszy, to kolor jak dla mnie miażdży. Wiadomo, bardziej wymagający ;-)

Zastanawiam się jeszcze nad pasami...mam wrażenie, że czarne jednak lepiej by podeszły do tych foteli ...:mysli:

 

20201214_094412.jpg

20201214_094352.jpg

20201214_094147.jpg

Opublikowano

super ten środek wygląda :naughty::thumbup1:  ja bym pasy zostawił

Opublikowano

Mega wygląda, również pasy bym zostawił :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, marcin_o23 napisał:

super ten środek wygląda :naughty::thumbup1:  ja bym pasy zostawił

Dziękuję, zasługa tylko i wyłącznie stanu foteli :-)

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, szafa napisał:

Mega wygląda, również pasy bym zostawił :thumbup1:

Dzięki.  Mocno się zastanawiam. Póki co, za zimno na dłubanie przy aucie i zostawię. Ale nie wykluczam powrotu do czarnych :-)

Opublikowano

Fotele kox, nie rozumiem ludzi, którzy wolą ciemne :decayed:. Czerwone pasy - niestety jestem na nie. Może jasne/szare (jak w ori)?

Opublikowano
21 godzin temu, grzes283 napisał:

Dzięki.  Mocno się zastanawiam. Póki co, za zimno na dłubanie przy aucie i zostawię. Ale nie wykluczam powrotu do czarnych :-)

Ja bym zostawił:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, phiel napisał:

Fotele kox, nie rozumiem ludzi, którzy wolą ciemne :decayed:. Czerwone pasy - niestety jestem na nie. Może jasne/szare (jak w ori)?

Miałem czarne, trafiły mi się w dobrej monecie, to wziąłem, ale jakoś tak z tyłu głowy cały czas chodziły mi jasne. Aż się udało i uważam, że nie ma lepszej opcji niż czarny sufi i jasny fotel, ale każdy ma swoje. Co do pasów, to również nie mogę się przekonać do czerwonych. Ostatecznie zmienie na czarne, bo pewnie i tak nie da mi to spokoju, ale poczekam z tym na cieplejsze dni ;-)

Opublikowano
  • Autor

Kolejne klocki do układanki. Full pakiet Maxtona, ciekawe jak to siądzie :-)

20201217_184040.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 20.12.2020 o 06:58, grzes283 napisał:

Kolejne klocki do układanki. Full pakiet Maxtona, ciekawe jak to siądzie :-)

20201217_184040.jpg

Idziesz dobrze z autem:thumbup1:Osobiście nie jestem fanem tego typu dokładek;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :thumbup1: Ja generalnie też nie. Ale nie podobają mi się zderzaki customowe, mixy c6 z c7, a chciałem coś delikatnego i wg mnie te graty od maxtona takie są. Nie jakieś wielkie zmiany, ale właśnie takie delikatne - zobaczę jak to siądzie. Czekam tylko na lepszą pogodę ;-) 
Póki co, wróciłem do czarnych pasów, bo jednak te czerwone wg mnie nie pasują do jasnego wnętrza:

 

20210221_081613.jpg

20210221_081735.jpg

20210221_081428.jpg

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Wnętrze sztos :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.02.2021 o 12:07, johnnythebest napisał:

Wnętrze sztos :kox:

Dzięki, wnętrze jeszcze nie skończone ;-) muszę pociągnąć wiązki pod grzaną kanapę i ogarnąć do końca pamięć pasażera. Wisienką na torcie byłby panel mmi od rs6, ale ciężki i drogi temat. Na zewnątrz dojdzie full Maxton i pewnie to tyle. Póki co wleciał grill z rsa:

 

20210221_081311.jpg

Opublikowano
  • Autor

Grzana kanapa i pamięć pasażera zamontowane, jeszcze dekor do ogarnięcia i wnętrze prawie skończone. Podziękowania dla Kaja za wiązki, jak zawsze profeska :thumbup1:

20210304_080853.jpg

20210304_080928.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadł ostatni klocek wnętrza, panel mmi od rs6 - teraz to już chyba full komplet ;-)

 

20210320_104346.jpg

20210320_103954.jpg

20210320_104433.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, grzes283 napisał:

Dzisiaj wpadł ostatni klocek wnętrza, panel mmi od rs6 - teraz to już chyba full komplet ;-)

Powiem Ci że wnętrze jak i cała fura :thumbup1:

Opublikowano

Jest petarda ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.