Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak czytałem to -50mm jest najwyżej. Supersport można podnieść do 1be(-25mm).

1be to koza :decayed:

Na zimę w sam raz :wink4:

:tongue4: z okazji przewidywania :gwizdanie: wysokich śniegów tegorocznych zdjąłem sprężyny (-20mm) 1BE a zarzuciłem 1BA, jakby ktoś chętny był to sprzedam 1BE albo zamienię na 4 fele stalowe 16

gratuluje modów !

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adam prosiaki :decayed::naughty:

2010-Mansory-Porsche-Panamera-Turbo-Power-Pack-Side-View-588x293.jpg

2010-Mansory-Porsche-Panamera-Turbo-Power-Pack-Wheel-and-Tire-View-588x394.jpg

oczywiście nie w takim kolorze ale czarne z czerwonym pierścieniem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Żadnego malowania felg, szarpnąłem się na nowy gwint i opony. To koniec moich modów tej wiosny.

Pomalować to ja muszę zderzak i prawe lusterko :wink4:

Opublikowano

szarpnąłem się na nowy gwint

ten co Buc? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szarpnąłem się na nowy gwint

ten co Buc? :naughty:

Niee, Supersport.

Ten Buca jest dla mnie za niski w zimę.

Panienka ze mnie, nie chcę się męczyć tak jak tej zimy :polew::wink4:

A tak na serio to -50mm to trochę nisko na zimę (u Buca). U mnie tylko główne drogi są odśnieżone.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam teraz z -80 :decayed:

Szalony :kox::naughty:

Opublikowano

oczywiście nie w takim kolorze ale czarne z czerwonym pierścieniem :naughty:

Remiza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście nie w takim kolorze ale czarne z czerwonym pierścieniem :naughty:

Remiza :decayed:

Takie słowa, w moim wątku :naughty::wink4:

Opublikowano

oczywiście nie w takim kolorze ale czarne z czerwonym pierścieniem :naughty:

Remiza :decayed:

ostatnio w r8 takie widziałem :kox:

Opublikowano
  • Autor

4858478828_623b759474_z.jpg

Już za nimi tęsknie ;(

Na gwincie to nawet 17" wyglądają ładnie.

Opublikowano

eeeeeee tam

te fele są takie zwykłe, kompletnie nie robią szału :decayed:

Opublikowano

armi nie przesadzaj, czekaj na wiosne i regularnie wyprowadzaj swinie na spacer :cool1:

Opublikowano

4858478828_623b759474_z.jpg

Już za nimi tęsknie ;(

Na gwincie to nawet 17" wyglądają ładnie.

sprzedałeś już te kółka?

Opublikowano
  • Autor

Sprzedane, tego samego dnia sprzedałem 17" i kupiłem 18" :naughty:

Opublikowano

Sprzedane, tego samego dnia sprzedałem 17" i kupiłem 18" :naughty:

za ile poszły? :mysli:

Opublikowano

Sprzedane, tego samego dnia sprzedałem 17" i kupiłem 18" :naughty:

daleko nie pojechały :naughty:

Opublikowano

Sprzedane, tego samego dnia sprzedałem 17" i kupiłem 18" :naughty:

daleko nie pojechały :naughty:

kto je łyknął?

Opublikowano

Sprzedane, tego samego dnia sprzedałem 17" i kupiłem 18" :naughty:

daleko nie pojechały :naughty:

kto je łyknął?

niebawem sie pochwali, tylko śnieg stopnieje :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Apropo śniegu i zimy: -15 za oknem :wallbash:

Opublikowano

Apropo śniegu i zimy: -15 za oknem :wallbash:

jak jechałem rano do pracy to aż mnie ściskało w środku ;( :wallbash: wiem że to męczy mojego klekocika ;( :thumbdown: zimo wypiert@laj! :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.