Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Armi jutro widzimy się na spocie :chytry:

Mam nadzieję że przewieziesz mnie swoim autem, bo chciałem zobaczyć jak to jest na sportowym zawiasie i 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladenie ;)

arni.png

:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 00:29_________________________________________________

Armi jutro widzimy się na spocie :chytry:

Mam nadzieję że przewieziesz mnie swoim autem, bo chciałem zobaczyć jak to jest na sportowym zawiasie i 18" :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

a na 17' miałeś może dystanse z tyłu?

Nie, dopiero teraz będę załatwiał dystanse na tył.

Z przodu tragedia, po nierównej drodze praktycznie nie da się jeździć bo opony 235/40 trą o nadkola :embarrassed: z tyłu jest zapas.

Muszę szybko zmienić opony.

_________________________________________________

A co chcesz do swoich 17" wrzucić dystans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

a na 17' miałeś może dystanse z tyłu?

Nie, dopiero teraz będę załatwiał dystanse na tył.

Z przodu tragedia, po nierównej drodze praktycznie nie da się jeździć bo opony trą o nadkola :embarrassed: z tyłu jest zapas.

A co chcesz do swoich 17" wrzucić dystans?

właśnie się zastanawiam, bo zwłaszcza z tyłu jakieś takie schowane są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

a na 17' miałeś może dystanse z tyłu?

Nie, dopiero teraz będę załatwiał dystanse na tył.

Z przodu tragedia, po nierównej drodze praktycznie nie da się jeździć bo opony trą o nadkola :embarrassed: z tyłu jest zapas.

A co chcesz do swoich 17" wrzucić dystans?

właśnie się zastanawiam, bo zwłaszcza z tyłu jakieś takie schowane są

ET45 robi swoje :confused4:

Dystans 5 albo 10 na pewno by pomógł ale nie czy już do 10 nie trzeba by było dać dłuższych śrub :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przy 10 to już raczej stare śruby by nie podeszły

Też mi się wydaje, że nie :mysli:

Chociaż ja się na tym w ogóle nie znam, myślałem że prosiaki sobie elegancko założe a tu zonk bo śruba robi tylko 3,5 obrotu.

Seryjna śruba jest za krótka o 5mm :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, kupiłeś nowe opony w rozmiarze 235 ? :blink: czy mi się coś pozdawało ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, kupiłeś nowe opony w rozmiarze 235 ? :blink: czy mi się coś pozdawało ? :decayed:

Kupiłem prosiaki na takich oponach, sezon można by przelatać ale jak w zimę założyłem i pokręciłem się u siebie to na dołkach czasem mi tarło o nadkola.

Mówię, o nie trzeba zmienić opony na węższe. Kupiłem 225/40 ale jeszcze ich nie przełożyłem.

Teraz parę razy wyjechałem w trasę i tylko się przekonuję, że dobrze zrobiłem kupując węższe opony.

Z przodu trze na byle nierówności :disgust:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________Na dniach jadę do wulkanizatora przełożyć opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziś coś zamulony i aż się zdziwiłem czytając o 235 bo wiem że miałeś kupować nowe oponki

225 to idealny rozmiar, a jeszcze lepiej było by na 215 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi felg na 215.

Na 235 rant nawet nie jest osłonięty.

Wiadomo to zależy też od producenta i modelu opony ale jakoś mi się ich szkoda zrobiło :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:09_________________________________________________Ja to już spadam :lazy:

spot mnie wykończył :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________Człowiek wchodzi do domu zmęczony po służbie, a tu taki mały rozweselacz leży:

2gtxe7p.jpg

i już spać się nie chce :naughty:

a3ywc6.jpg

a jutro urlop i rezanie :drunk:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 15:26_________________________________________________KAWUL dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pięknie ;-) ciekawe jak będzie z miękkością tego gwintu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...