Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz wyrównać tył z przodem :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Koniecznie, przód podnoszę ale ciągle trze :disgust:

Somes mówił coś, że wycinał jakiś element nadkola. Muszę o tym pomyśleć :mysli:

_________________________________________________

Bonus - audik 2 lata temu :)

DSC00061.jpg

Opublikowano

U mnie przy feldze 8 cali i Et 35. Opona równo z nadkolem i nigdy nic nie tarło :gwizdanie:

Opublikowano

I jak się jeździ? Jak wrażenia? :)

Opublikowano

nie da się niżej :mysli: kurde myślałem jeszcze trochę siądzie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

I jak się jeździ? Jak wrażenia? :)

Robiłem test, przejechałem z prędkością 80km/h po drodze, która wygląda jak ser szwajcarski.

Nic nie obtarło, nie jest super twardo. Nie jest miękko. Jest zaje$#&%& :kox:

Przód jest skręcony najniżej jak się da (bez obcierania) da się wcisnąć palec.

Z tyłu wchodzą dwa palce dlatego tył pójdzie w dół jeszcze jakieś 2 centymetry.

Niżej się nie da, dopóki nie wymyślę co zrobić z błotnikami :gwizdanie:

To ma być normalny samochód, do normalnej jazdy i wjeżdżania nad jezioro czy nad Wisłę. A nie taczka, którą można jeździć tylko po równej drodze.

23mf06.jpg

Opublikowano

ksero mojej tylko w sedanie hehe :decayed:

Opublikowano

:kox:

to może jakaś mała ustawka na Rykach dzisiaj?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

to może jakaś mała ustawka na Rykach dzisiaj?? :naughty:

Nie wiem czy się uda bo się umówiłem na wieczór, ale może jutro w okolicach południa :mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 15:48_________________________________________________Jak coś to dzwoń, muszę uciekać bo mnie mama do pracy zagoniła :embarrassed:

Opublikowano

jutro to będzie ciężko, bo po obiedzie do wawy znowu uciekam

Opublikowano

I jak się jeździ? Jak wrażenia? :)

Robiłem test, przejechałem z prędkością 80km/h po drodze, która wygląda jak ser szwajcarski.

Nic nie obtarło, nie jest super twardo. Nie jest miękko. Jest zaje$#&%& :kox:

Przód jest skręcony najniżej jak się da (bez obcierania) da się wcisnąć palec.

Z tyłu wchodzą dwa palce dlatego tył pójdzie w dół jeszcze jakieś 2 centymetry.

Niżej się nie da, dopóki nie wymyślę co zrobić z błotnikami :gwizdanie:

To ma być normalny samochód, do normalnej jazdy i wjeżdżania nad jezioro czy nad Wisłę. A nie taczka, którą można jeździć tylko po równej drodze.

23mf06.jpg

no jak tył posadzisz tak jak przód na tej fotce to będzie :kox:
Opublikowano

a co robisz ze starą zawiechą?

Opublikowano

Gwint już siedzi, regulacja to osobna sprawa :gwizdanie:

Przesadziłem z przodem:

2ai0qhx.jpg1o57cm.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:31_________________________________________________2wfpkqt.jpg11ccnjt.jpg

noo konkretnie :kox: ustaw to na poniedziałek jak nalezy :naughty: przyjade obczaić, bo dzisiaj w wawie zostaje :disgust:

Opublikowano

jest kox Armi :kox::good:

Opublikowano

no ładnie :good: wygląda bardzo okazale na tym zawiasie ;)

ile poszło w dol względem seryjnego ???

Opublikowano

jest spoko chos ja jak zwykle na odwrót i powiedział bym żeby minimalnie tył opucić i minimalnie przód podnieść. żeby pona byla na równo z nadkolem a nie chowała sie. i jak kolega wyżej pisał co robisz z tamtym zawieszeniem?

Opublikowano

jest spoko chos ja jak zwykle na odwrót i powiedział bym żeby minimalnie tył opucić i minimalnie przód podnieść. żeby pona byla na równo z nadkolem a nie chowała sie. i jak kolega wyżej pisał co robisz z tamtym zawieszeniem?

co chcesz kupić :decayed: przecież mówiłeś że nie lubisz gleby :cool1:
Opublikowano

nie lubie ale on miał chyba 1BE to akurat by mi sie koło zrównało z nadkolem ;) mówiłem że nie lubie takich przysiadłych taczek gdzie koło sie chowa w nadkolu :tongue4:

Opublikowano

Armi miał poprzednio jakiś sportowy zawias z tego co wiem. Nie 1BE tylko to:

P1360830.jpg

;)

Opublikowano

No Arni, teraz jest odpowiednia gleba :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.