Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Winter setup cd.

Przed zimą wypada wymienić świece żarowe, sprawdziłem - dobre.

Później przypomniało mi się, że są przecież jeszcze świece dogrzewające :decayed:

t85ds8.jpg

Sprawdziłem - do wymiany. Teraz duużo szybciej dmucha ciepłym powietrzem :)

Polecam wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98906.0

_________________________________________________

Oprócz tego zmieniłem tylne ledy :)

34qkz9s.jpgj584ci.jpg

Tak, wiem brudas :embarrassed:

Spa Meguiars-ami planowane dopiero na sobotę.

skad dorwales takie lampy jak ja mam i juz niejestem jedyny ;(

Mam wrażenie, że Twoje są inne. Czarny pasek jest jaśniejszy :mysli:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lampy chyba rezane? :naughty:

jak patrze na te foty to nachodzi mnie myśl, że wygłupiłem się ze zmianą zawiasu, tym bardziej że śniegu tej zimy nie będzie :wallbash:

i to zdecydowanie za wczesnie to zorbiłes :decayed:

bo lubię rezać, ale powyżej 20*C i z zimnym browarem w dłoni :decayed:

wymiana zawiasu przy minusowych temp do przyjemnych nie należy

Chłopie mało wiesz o rezaniu :tongue4: my to z mrogalem nie jednej zimy i nie jednej minusowej temp sie rezało nawet te -20 to pikus było :naughty:
Opublikowano

lampy chyba rezane? :naughty:

jak patrze na te foty to nachodzi mnie myśl, że wygłupiłem się ze zmianą zawiasu, tym bardziej że śniegu tej zimy nie będzie :wallbash:

i to zdecydowanie za wczesnie to zorbiłes :decayed:

bo lubię rezać, ale powyżej 20*C i z zimnym browarem w dłoni :decayed:

wymiana zawiasu przy minusowych temp do przyjemnych nie należy

Chłopie mało wiesz o rezaniu :tongue4: my to z mrogalem nie jednej zimy i nie jednej minusowej temp sie rezało nawet te -20 to pikus było :naughty:

Ale Wy to oporni na wiedze i trudni do zaje..nia :decayed: Więc wam mróz nie straszny :cool1:

Opublikowano

lampy chyba rezane? :naughty:

jak patrze na te foty to nachodzi mnie myśl, że wygłupiłem się ze zmianą zawiasu, tym bardziej że śniegu tej zimy nie będzie :wallbash:

i to zdecydowanie za wczesnie to zorbiłes :decayed:

bo lubię rezać, ale powyżej 20*C i z zimnym browarem w dłoni :decayed:

wymiana zawiasu przy minusowych temp do przyjemnych nie należy

Chłopie mało wiesz o rezaniu :tongue4: my to z mrogalem nie jednej zimy i nie jednej minusowej temp sie rezało nawet te -20 to pikus było :naughty:

Ale Wy to oporni na wiedze i trudni do zaje..nia :decayed: Więc wam mróz nie straszny :cool1:

tfarde sztuki :good:
Opublikowano
  • Autor

Wielu osobom czerwone felgi na zimę się nie spodobały. A niektórym spodobały się aż za bardzo.

Mam xeroboy-a w mojej "wiosce" :disgust::wallbash:

Obiecane zdjęcia nowych ledów w lepszej jakości :)

wuf2og.jpg2enry2u.jpg35irubn.jpgng359c.jpg2l9k2fq.jpg

Opublikowano

tylko nie mów że sąsiad :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Aż tak źle to nie jest. Trochę dalszy sąsiad w omedze :decayed:

Opublikowano

przebij opony :decayed:

Opublikowano

co zrobiles z ledami, to folia? nie miałeś problemów z nimi że Ci parowały od środka?

Opublikowano

Aż tak źle to nie jest. Trochę dalszy sąsiad w omedze :decayed:

daj se spokoj to czerwone to rdza :)

Opublikowano

lampy chyba rezane? :naughty:

jak patrze na te foty to nachodzi mnie myśl, że wygłupiłem się ze zmianą zawiasu, tym bardziej że śniegu tej zimy nie będzie :wallbash:

Jak to śniegu nie będzie :evil:

Opublikowano

Polska żąda dostępu do śniegu..... Natychmiast

Opublikowano
  • Autor

co zrobiles z ledami, to folia? nie miałeś problemów z nimi że Ci parowały od środka?

Parowały ale wygrzałem je suszarą i już nie parują :naughty:

Będzie PW :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:21_________________________________________________Pojechałem obkleić lusterka folią 3m carbon :gwizdanie:

Cena za robociznę (bez ceny folii) 100zł :cool1:

Jakby ktoś chciał to czarny dach 450zł :naughty:

Opublikowano

co zrobiles z ledami, to folia? nie miałeś problemów z nimi że Ci parowały od środka?

Parowały ale wygrzałem je suszarą i już nie parują :naughty:

Będzie PW :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:21_________________________________________________Pojechałem obkleić lusterka folią 3m carbon :gwizdanie:

Cena za robociznę (bez ceny folii) 100zł :cool1:

Jakby ktoś chciał to czarny dach 450zł :naughty:

u mnie chłopaczki od reklamy robią dach w avancie za 300zł :naughty:

Opublikowano

a maja różowa folie.... to może bym całe auto obkleił... haha landryna by była na Majówce

Opublikowano
  • Autor

Pewnie mają, tylko nie wiem ile $$$ za obklejenie całego auta.

Ja dałem spokój z lusterkami.

Coś czuję, że w tym roku na majóvwce będzie ciekawy skład i a4 zawstydzą golfy :wink4:

Opublikowano

Pewnie mają, tylko nie wiem ile $$$ za obklejenie całego auta.

Ja dałem spokój z lusterkami.

Coś czuję, że w tym roku na majóvwce będzie ciekawy skład i a4 zawstydzą golfy :wink4:

jak sie uda z hajsem na sprzet to bedzie i video na poziomie :przebiegly:
Opublikowano

Pewnie mają, tylko nie wiem ile $$$ za obklejenie całego auta.

Ja dałem spokój z lusterkami.

Coś czuję, że w tym roku na majóvwce będzie ciekawy skład i a4 zawstydzą golfy :wink4:

ta, przyjdzie co do czego to znowu ze 3-4 będą :decayed:
Opublikowano

Pewnie mają, tylko nie wiem ile $$$ za obklejenie całego auta.

Ja dałem spokój z lusterkami.

Coś czuję, że w tym roku na majóvwce będzie ciekawy skład i a4 zawstydzą golfy :wink4:

ta, przyjdzie co do czego to znowu ze 3-4 będą :decayed:

Nie no ostatnio nie było źle, tylko Ty nie przyjechałes swoim padłem :tongue4:

33674594.jpg

Opublikowano

aż tyle ich było :shocked::decayed: no nie byłem w tym roku też pewnie na piechote :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.