Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 :rolleyes:

ja cały sezon 2011 przejeździłem na dystansach 10 mm :blink:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 :rolleyes:

ja cały sezon 2011 przejeździłem na dystansach 10 mm :blink:

i się nie chwaliłeś? :blink: z centrowaniem?

Opublikowano

nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 :rolleyes:

ja cały sezon 2011 przejeździłem na dystansach 10 mm :blink:

i się nie chwaliłeś? :blink: z centrowaniem?

do bmw są nawet po 6mm dystanse

Armi o której robisz testy :mysli:

Opublikowano

nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 :rolleyes:

ja cały sezon 2011 przejeździłem na dystansach 10 mm :blink:

z centrowaniem?
Opublikowano

Ja kupiłem FK do audi 10mm z centrowaniem ciekawe czy będą pasować.

Opublikowano

o siet, pierwsze widze, zeby wykrecac kolektor ssacy zeby turbo wlozyc:p 3h i wymienione mialem i to z problemami ;p ale sie najebales tam:p wydechowy tez nie bylo potrzeby;p armi przesadziles:p

Opublikowano
  • Autor

Nie ma się kanału, nie ma się dobrych kluczy to trzeba się namęczyć.

Ładnie gwizda :naughty::kox:

Na małej dawce czuć lekki lag, wstaje przy 2k zamiast przy 1.8k (sprawdzone na czuja tj. po wskaźniku doładowania) ale po podlaniu paliwem nie nie ma żadnego laga :decayed:

Testy zostały uwiecznione na zdjęciu :embarrassed:

kurfa :decayed:[br]

Dopisany: 18 Styczeń 2012, 19:56

Przewód olejowy zostaje ten sam. Generalnie turbo BRD jest P&P do afn-a.

Kolejny element układanki:

msow2.jpg

3 barowy mapsensor AWX

Opublikowano

jak chcesz możesz sztangę podciągnąć ze dwa obroty to dól powinien się lepszy zrobić, choć jak masz dobrze to może tak być Bogdan ma rączkę do ich ustawiania :hi:

Opublikowano

jaka cena za BRD u Bogdana ?:)

Opublikowano
  • Autor

jaka cena za BRD u Bogdana ?:)

Dobra bo brałem dwie :naughty:

Opublikowano

jaka cena za BRD u Bogdana ?:)

Dobra bo brałem dwie :naughty:

biturbo z AFNa robisz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do RS-a dwie turbiny będą jak znalazł :decayed: :>

x3s949.jpg

:polew:

Opublikowano

Do RS-a dwie turbiny będą jak znalazł :decayed: :>

x3s949.jpg

:polew:

:kox: :kox:
Opublikowano

Adas nic nie mowisz, jak tam sie jezdzi na brd?

Opublikowano

armi ogarnales juz FISA?mam pytanko masz wyrezana jakas chlodniczke oleju czy dzialasz na ori AFN-a......

Opublikowano

armi ogarnales juz FISA?mam pytanko masz wyrezana jakas chlodniczke oleju czy dzialasz na ori AFN-a......

w lato pewnie bedzie musiał, bo przejechanie obwodnicy przy +30 jadąc 180km/h bedzie mało realne, temperatura staje na 120st, sprawdzone wielokrotnie :embarrassed: pewnie była to u mnie przyczyna wymiany uszczelki :naughty:

Opublikowano

moze miales cos zjebane? ja przez 100km jechalem 150km/h ciagle i temp byla gdzies 95-100stopni.

i tez bylo cieplo:)

aa inna sprawa, masz Kowi zdjeta oslone pod autem? ja bez oslony latam, pewnie tez ma to duzy wplyw. miska jest ciagle owiewana, szybciej odprowadza cieplo.

Opublikowano

moze miales cos zjebane? ja przez 100km jechalem 150km/h ciagle i temp byla gdzies 95-100stopni.

i tez bylo cieplo:)

aa inna sprawa, masz Kowi zdjeta oslone pod autem? ja bez oslony latam, pewnie tez ma to duzy wplyw. miska jest ciagle owiewana, szybciej odprowadza cieplo.

mój własnie jest obudowany od spodu i od góry :gwizdanie: w pracy silnika nie czuc tego, ale jak sie ma FIS to widac własnie, ja 30-40km jade 180km/h temp staje na 120st
Opublikowano
  • Autor

Adas nic nie mowisz, jak tam sie jezdzi na brd?

Bardzo dobrze :naughty::kox:

Niedługo wstawię zdjęcie z testów :cool1:

armi ogarnales juz FISA?mam pytanko masz wyrezana jakas chlodniczke oleju czy dzialasz na ori AFN-a......

Niee, FIS znów leży i czeka na lepsze czasy. Szukam miski olejowej z czujnikiem bo chcę mieć podgląd temperatury oleju.

O chłodniczce pomyślę, bliżej wakacji.

Teraz muszę się przygotowywać do ważnego egzaminu :confused4:

Opublikowano

Ale czujnik temp chyba nie jest w misce .... :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.