Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

tak, kazdy wraca do serii bo bociekxxx czy jak mu tam wyznaczyl nowy trend. porezanymi samochodami wstyd jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słowa BocianaXXX zapadły mi w pamięć:decayed: aż boję się B5 wystawić w dziale sprzedam:tongue4:

A tak już na poważnie to zastanawiam się czy nie zostawić tylko "pakietu" mocy a resztę odrezać i sprzedać jako serię z bonusem w postaci pakietu mocy.

Chociaż w sumie turbo BRD można by do B6 przełożyć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co bys chcial odrezac. sproboj najpierw tak sprzedac. nie przejmuj sie bockiemxxx :grin: tak wezmiesz adekwatna sume do stanu i wyposazenia auta a ktos sie znajdzie. jak nie wtedy pomysl. klapa us napewno pojdzie w dwie minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kup zajeżdżone (w sensie tylko silnik) B6 i zrób SWAP:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie juz bawic w SWAP-y i tego typu rzeczy.

Bedzie ładny sedan, dobre kolo i lekka gleba bo na B8 zbierać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi ale na dobrą sprawe to cu tu chcesz rozbierać, klape tylko mozesz sprzedać by nie dokładac do interesu, bo masz ja luzem w kolorze, chyba ze ją tez już pogoniłes. ewentualnie pakiet mocy zrobić jako zestaw z wymiana za dopłatą, ale to też moze Ci tylko zaszkodzić przy sprzedazy auta, bo dostaniesz graty z zamiany które osierocą samochód, typu zaczeło telepać, zaczeło przełaodowywac itd:wink:

takze jak chcesz sprzedawać wystaw jak stoi, zobacz medik do dzisiaj graty sprzedaje a kiedy go rozbierał:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi

Toś doj**ał:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę mu na ambicje.... nie czepiaj się, tyle lat rezał, pocił się żeby wszystko ładnie i pięknie zagrało, wygląd i moc a teraz sprzedaje... no drugi wujek Mrogal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chłopakom wcale nie dziwię, nie będziesz wiecznie B5 jeździć. To co włożyli w te samochody wiadomo że nie odzyskają ale nie w tym rzecz. Ważne że każdy wyniósł z tego swoją radość i wiele się nauczył. A wierz mi że przesiadka z B5 na B6 jest bardzo pozytywnie odczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, i gdybym nie modził swojego to za tę kaskę już dawno bym śmigał B6, ale jakoś lubie te stare audiki....sam właśnie mam zamiar kupić starą B4 do wygłupów, a swoją oddać żonie, bo Mnie katuje o zmiane koloru auta, a jakoś się nie widzę w różowej A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za $ jakie włożyłem w to auto jeździł bym już B7:decayed:

bardzo dużo się nauczyłem, diesel nie ma już przede mną tajemnic. Większość robiłem sam i nigdy na aucie nie oszczędzałem.

Wiadomo nikt tego nie odda i w sumie nawet tego nie wymagam bo rynek jest jaki jest. Modyfikacje są grube, to nie jest auto typu felga+gleba+ parę naklejek czy innych modyfikacji niskobudżetowych a cena jak za S4.

Na majóvwkę tym autem nie jadę. Jadę a3 lub b6 jak uda się kupić bo wkrótce jadę ogladać kolejne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz armi że diesel nie ma przed Tobą tajemnic :) ?? Polecam fajną lekturkę na temat wymiany napinaczy w 3.0 tdi :decayed:

Zdjęcie potwora :)

9740cb1c0b2e55efmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: mając taki motor można go "rozbierać" dla czystej przyjemności.

Tak jak kobietę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, wystaw na jakiś portal. Moja poszła w chorych pieniądzach w ciągu tygodnia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi dawaj B5 na zlot:beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi dawaj B5 na zlot:beksa:

dokładnie, może znajdzie się tam kupiec potencjalny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdąrzę ale na razie się na to nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi nie kupuj b6 bo jako następny będziesz mnie modami wku...... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...