Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

A budziki kiedy? :mysli:

:mysli: ciężko powiedzieć, cały czas próbuje rozszyfrować rozpiskę pinów. Gdybym miał gotowy schemat to fis już by był.

Mogłem kupić gotową przejściówkę za 200 czy 250zł ale uważam, że to chora cena.

armistead z czym dokładnie masz problem i o jaką przejściówkę chodzi ? Jak coś to mam notatki z całego tematu o montażu FIS-a z naszego forum, najważniejsze rzeczy wypisane, korzystałem z tego jak montowałem u siebie FIS.

Wiesz co, nie znalazłem dokładnej rozpiski z przejścia modelu 97 (immo w ecu) na 2000.

Nie rozumiem niektórych rzeczy z rozpiski pinów znalezionych na forum. W razie czego będę się do Ciebie odzywał na PW.[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 13:18_________________________________________________

armi zrób fotę za dnia

jak myślisz ile po programie wypluje? :mysli:

Zrobię zrobię tylko w dzień pracuję, jak wracam do domu to już ciemno jest.

Pstryknę dziś taką zwyczajną :wink4:

A jaka moc :mysli:

Jak to powiedział tuner, wszystko zależy od ogólnego stanu silnika. Graty są na 175KM i jakieś 370-380Nm. Sprzęgło zniesie nawet 400Nm (ale na tyle nie pozwoli vp).

Chodzi mi po głowie turbo brd i wtryski 230 ale nie wiem czy jest sens znów inwestować dwa tysiaki żeby mieć 15KM więcej.

To tylko silnik na pompie i nie wiem czy jest sens bo te 185-190KM to jednak wysiłek dla silnika.

Co innego gdyby w audiku siedział silnik na pompowtryskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha... bo Ty zakładasz licznik z 2000 roku, bo ja montowałem z tego samego co auto czyli 97' i z tego mam jakieś notatki ale jak coś to pisz jak będę potrafił to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób go na 190 KM bo Cię tede zgarnie to programu :polew:

a tak serio 170-175 km i taki moment moim zdaniem wystarczy w zupełności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja miałem właśnie taką zabawę u siebie :wink4: Jeszcze Cię czeka inny problem, żeby licznik zagadał, licznik na CANie :decayed: I najważniejsze dowiadywałeś się coś o "sensor"? :rolleyes: Wiesz już jak to popsuć? :) Bo będzie Ci pipał za każdym razem i jeb@ł w oczy na pomarańczowo :decayed:

Rozpiskę pinów zaraz poszukam mam na kompie gdzieś... chyba... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja miałem właśnie taką zabawę u siebie :wink4: Jeszcze Cię czeka inny problem, żeby licznik zagadał, licznik na CANie :decayed: I najważniejsze dowiadywałeś się coś o "sensor"? :rolleyes: Wiesz już jak to popsuć? :) Bo będzie Ci pipał za każdym razem i jeb@ł w oczy na pomarańczowo :decayed:

Rozpiskę pinów zaraz poszukam mam na kompie gdzieś... chyba... :P

Rafał ale Twoja rozpiska chyba nie będzie pasować do mojego bo Ty masz te nowsze zegary a ja mam te stare ~96.

A tego sensora nie da się uciszyć takim prostym czujnikiem temperatury oleju (coś w stylu wkręcanej śrubki) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ale Twoja rozpiska chyba nie będzie pasować do mojego bo Ty masz te nowsze zegary a ja mam te stare ~96.

A tego sensora nie da się uciszyć takim prostym czujnikiem temperatury oleju (coś w stylu wkręcanej śrubki) :mysli:

Fakt fakt Ty masz jeszcze starsze niż ja miałem :good:

No sensora nie :thumbdown: Bo ten sam pin odpowiada za wskaźnik temp. oleju ten po lewej i od "sensora" poziomu oleju, który siedzi w misce olejowej. Niektórzy to ogarnęli, ale zakładali te sensory i wsadzali je gdziekolwiek, ale nie w miskę uzupelnione olejem żeby nie krzyczało. Ale temp. mimo wsio chyba nie mieli :thumbdown: Tylko że tańsze rozwiązanie to jakiś generator odpowiedniego napięcia. Kwestia kilkunastu zł. A sensor koło 100 :thumbdown: Tylko że generator trzeba ogarnąć, a ja nie mam pojęcia jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio 170-175 km i taki moment moim zdaniem wystarczy w zupełności

do wyprzedzania Tira. ale 2 juz nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio 170-175 km i taki moment moim zdaniem wystarczy w zupełności

do wyprzedzania Tira. ale 2 juz nie :decayed:

Ciągle chce się więcej, co raz mam schizy, że audi nie jedzie. Sprawdzam czas do setki, wychodzi taki sam :wink4:

Łatwo się przyzwyczaić.

Obiecane zdjęcia w dzień:

P1350009.jpgP1350007.jpg

Kratki wrócą, wolę wygląd sleepera ale na razie muszę się nacieszyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio 170-175 km i taki moment moim zdaniem wystarczy w zupełności

do wyprzedzania Tira. ale 2 juz nie :decayed:

Ciągle chce się więcej, co raz mam schizy, że audi nie jedzie. Sprawdzam czas do setki, wychodzi taki sam :wink4:

Łatwo się przyzwyczaić.

Obiecane zdjęcia w dzień:

P1350009.jpgP1350007.jpg

Kratki wrócą, wolę wygląd sleepera ale na razie muszę się nacieszyć :kox:

a jak masz go teraz zestrojone?

powiem Ci ze jest miazga :slina:

za***iście wygląda :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko pomaluj lepiej :decayed:

Razem ze zderzakiem, nie bez powodu nie ma zdjęć prawej strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego skąd brałeś lampy tylne?

Allegro

http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i1318558504.html

Zapomniałbym, leci do mnie grill od s4 :kox:

Oczywiście pójdzie w czarny mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego skąd brałeś lampy tylne?

Allegro

http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i1318558504.html

Zapomniałbym, leci do mnie grill od s4 :kox:

Oczywiście pójdzie w czarny mat.

cały na czarno? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yebany :kox: za skolko go wyrwałes :decayed:

195 z wysyłką :)

Armi trza wkońcu zrobić prawdziwą sesje zdjeciową :kox: :kox:

Trzeba, trzeba tylko może już jak śnieg spadnie. Teraz jakoś tak szaro :tongue4:

cały na czarno?

Cały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...