Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FDB1407, tanie nie sa.

Tarcze ok 400zl.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

320mm z zimmermanna nie ma tragedii :) ferodo zresztą tak samo :)

Opublikowano
320mm z zimmermanna nie ma tragedii :) ferodo zresztą tak samo :)

No ale w porownaniu z cena 320 do b6/7 to przepaść:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wandej tylko ferodo korzystniej jest nieco ale zimmermann to praktycznie to samo(różnice naście zł to żadna różnica w końcu)

Pozdrówki

marcin

Opublikowano

interesuje mnie komplet przód i tył, nie modzony avj... wiec czekam na propozycje tarcze klocki, no takie żeby godziły cenę z jakością,poproszę od kogo tzn firmy

Opublikowano

Panowie doradzcie chce wymienic tarcze i klocki z tylu w alt-ku,siedzi raczej seria........

Co polecacie? zastanawiam sie nad zimmermann lub ate rozmiar chyba 245 ........

I klocki Trw ferodo lub ate............czujnikow one nie maja?

Jaki komplet kupic.......

aha i jak sie zdejmuje tarcze z tylu ona schodzi z lozyskiem/?Bo chce to zrobic sam :)

pzdr.

Opublikowano

wrzućcie Panowie tutaj albo na pw numery nadwozia by nie było nieporozumień

Opublikowano
Witam

bedę musiał wymienić w mojej A4 B7 1.9tdi Avant 2005 r. w przodzie tarcze i klocki stąd też pytanie, jakie seryjnie montowane były tarcze i klocki , tzn jaki producent szedł na seryjny montaż?? jaki jest system hamulcowy w tej A4??? jakie tarcze i klocki (górna półka) najlepiej wybrać?? jakie klucze potrzebne bedą do wymiany tarcz??

to chyba tyle co chciałbym wiedzieć

dzięki za informację ,rady, podpowiedzi, sugestię

pozdrawiam

W oryginale za pewne szły tarcze OZ + klocki Ferodo.

System hamulcowy Lucas rozmiar tarczy 245mm. Takie tylko były w 1.9:hi:

Co do kluczy to na pewno sześciokąt (rozmiaru nie pamiętam) do odkręcenia zacisku od jarzma. A jaki jest przy jarzmie nie pamiętam:kwasny:

Opublikowano

Wandej naprawdę myślisz że jeszcze nie uzyskał odpowiedzi ?:wink:

Opublikowano
Wandej naprawdę myślisz że jeszcze nie uzyskał odpowiedzi ?:wink:

O kurfa:polew: To doyebałem:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie klocki na przód do mojego A4 B6 3.0 Q 162kw 220KM VIN: WAUZZZ8EX4A054873 ?

Opublikowano
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie klocki na przód do mojego A4 B6 3.0 Q 162kw 220KM VIN: WAUZZZ8EX4A054873 ?

Przód FDB1717 tył FDB1083. Jak coś to wal:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

witam

mam a4 b6 1,9 tdi 115ps jakie kocki są dobre i nie będę miał z nimi problemów?jaka jest dopozczalna ggóbosc tarczy??????

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

oczywiście chodzi o przód

Opublikowano

wlepa.jpg

Dev proszę o poradę, chcę wymienić przednie tarcze i klocki z tyłu tylko klocki. jaki zestaw polecisz chce zostać przy oryginalnych wymiarach tarcz.

Dodam że dzwoniłem do ASO audi i powiedzieli że na przodzie nie ma zamienników klocków bo to amerykańska wersja i krzyknęli 450 zł za same oryginalne klocki. Jeśli możesz podaj również oznaczenia jeśli faktycznie amerykańce mają inne.

z góry dzięki

Opublikowano

Masz standart 288/245

Jak chcesz coś dobrego to pisz:wink: Za cene tych klocków masz cały przód:decayed:

Opublikowano
Masz standart 288/245

Jak chcesz coś dobrego to pisz:wink: Za cene tych klocków masz cały przód:decayed:

a później trzęsie budą przy hamowaniu i piszczy aż uszy bolą...

Opublikowano
Masz standart 288/245

Jak chcesz coś dobrego to pisz:wink: Za cene tych klocków masz cały przód:decayed:

a później trzęsie budą przy hamowaniu i piszczy aż uszy bolą...

:facepalm:Ferodo takie złe?

Opublikowano

Andrzej, daj spokój, to kolejny erotoman-fantasta na forum

Opublikowano

Dev... chciałbym zobaczyć jak jeździ twoje auto...

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

sam wybrzydzasz jak ktoś cie pyta o olej, klocki osuszacze pisząc kocopoły o oleju kujawskim i innych cudach. Więc się zastanów, bo jak dla mni9e komplet hamulców za 400 pln jest raczej trefny...może chiński...tarcze ze stali...niehartowanej i klocki z plasteliny

Opublikowano

Nie do końca bo ferodo siedzi od jakiegoś czasu fabrycznie. A jak wiadomo z aso przynajmniej połowa ceny za znaczek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.