Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ATE srate, przepłaciłem. Moja opinia o nich to kicha czarne plamki sie porobiły na tarczach, pył z klocków sie osadza niemiłosiernie na feldze, hamuja ok ale estetyka minus wielki.

Powoli znikaja te plamki ale żeby nowe tarcze i klocki ATE i takie coś srajs, wydany hajs.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ATE srate, przepłaciłem. Moja opinia o nich to kicha czarne plamki sie porobiły na tarczach, pył z klocków sie osadza niemiłosiernie na feldze, hamuja ok ale estetyka minus wielki.

Powoli znikaja te plamki ale żeby nowe tarcze i klocki ATE i takie coś srajs, wydany hajs.

miałem to samo na starych tarczach ate, ale myślałem ze to wina klocków...

Opublikowano

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie tarcz i klocków hamulcowych. Auto Audi a4 b7 2005 19tdi. Mam upatrzone trzy zestawy tarcz i klocków hamulcowych przód. Proszę o pomoc, podane ceny dotyczą kompletu.

1. tarcze matowe ATE PowerDisc + klocki ATE cena 435 zł

2. tarcze Brembo + klocki Brembo P85085 cena 396 zł

3. tarcze Bosch + klocki Bosch cena 314 zł

Jeszcze planuje wymienić płyn hamulcowy na nowy Dot 4 Bosch !

Wszystkie tarcze zwykłe wentylowane bez żadnych nacięć ! do normalnej jazdy.

Które wybrać, może jakiejś innej firmy ? Proszę o pomoc

Edytowane przez zak2012

Opublikowano

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie tarcz i klocków hamulcowych. Auto Audi a4 b7 2005 19tdi. Mam upatrzone trzy zestawy tarcz i klocków hamulcowych przód. Proszę o pomoc, podane ceny dotyczą kompletu.

1. tarcze matowe ATE PowerDisc + klocki ATE cena 435 zł

2. tarcze Brembo + klocki Brembo P85085 cena 396 zł

3. tarcze Bosch + klocki Bosch cena 314 zł

Jeszcze planuje wymienić płyn hamulcowy na nowy Dot 4 Bosch !

Wszystkie tarcze zwykłe wentylowane bez żadnych nacięć ! do normalnej jazdy.

Które wybrać, może jakiejś innej firmy ? Proszę o pomoc

coś nie sądzę ze ten pierwszy zestaw kupisz za 435zl. Sama tarcza pd pewnie około 180zl /szt:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chłopaki w poprzednich postach polecali zestawy Ferodo, ewentualnie kombinację: tarcze Otto Zimmermann + klocki Ferodo DS Performance,

Ja z kolei przymierzam się do słapa (1.6, ADP) ze standardowych 280/13 na 288/28. Mam używane tarcze z kompletnymi zaciskami Ate i klockami Jurida (9275 79).

Tylko zaciski w całości, razem z klockami zostały zdjęte z tarcz i nie wiem którą tarczę do którego kompletu dopasować. Tarcze albo zaciski mają jakieś oznaczenia co do strony montażu?

Poza tym nie ma jakichś problemów przy takim słapie, jaki planuję? Tzn. przykręcam tarczę do piasty, zakładam i dokręcam zacisk z klockami, dokręcam przewód elastyczny, zalewam, odpowietrzam i już?

Wszystkie wymiary są tożsame? A co z maściami? Na piastę pod tarczę coś dać? Jakieś czyszczenie i malowanie zacisków?

Fotki:

http://postimg.org/image/dshyvy3gf/

http://postimg.org/image/olu2i7a4f/

http://postimg.org/image/8v8zokqv3/

http://postimg.org/image/4oo598r9b/

http://postimg.org/image/5s89l7bwf/

http://postimg.org/image/8wixhzsov/

Opublikowano

Tarcze 1 sztuka 165 zł + 2 sztuka + 165 klocki byly tansze ale koniec aukcji all... Teraz już zestaw Ate za 495 zł

Zestaw Otto Zimmermann + klocki Ferodo DS Performance na aukcji kosztuje 457 zł

Więc co które lepsze ??

Opublikowano

zdecydowanie ten drugi zestaw

Opublikowano

Ja z kolei przymierzam się do słapa (1.6, ADP) ze standardowych 280/13 na 288/28. Mam używane tarcze z kompletnymi zaciskami Ate i klockami Jurida (9275 79).

Tylko zaciski w całości, razem z klockami zostały zdjęte z tarcz i nie wiem którą tarczę do którego kompletu dopasować. Tarcze albo zaciski mają jakieś oznaczenia co do strony montażu?

Poza tym nie ma jakichś problemów przy takim słapie, jaki planuję? Tzn. przykręcam tarczę do piasty, zakładam i dokręcam zacisk z klockami, dokręcam przewód elastyczny, zalewam, odpowietrzam i już?

Wszystkie wymiary są tożsame? A co z maściami? Na piastę pod tarczę coś dać? Jakieś czyszczenie i malowanie zacisków?

zaciski oczywiscie sa lewe i prawe, odwrotnie raczej nie zalozysz

na klockach czasem jest oznaczenie

masz caly zestaw wiec stare pa-pa i zakladasz nowe

Opublikowano

zdecydowanie ten drugi zestaw

ale to chyba coś nie ta cena. Same dsy pod 288 kosztuja około 400zl:whistling: Droższe niż pod 320:bag: chcesz w ogole wujek bo już przyszly?:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ostatnie porównanie :

1. tarcze Brembo + klocki Brembo P85085

2.tarcze Otto Zimmermann + klocki Ferodo DS Performance

które ??

Opublikowano

2.

Opublikowano

Witam

Posiada może ktoś do sprzedania jarzma pod 312??

Potrzebuje też klocków plus tarcze do tego w miare cenowo.

Opublikowano

Mam jarzma, klocki, tarcze tez sie znajda

Opublikowano

dev nie wiem dlaczego ale nie mogę do ciebie pw napisać by się dogadać.

Opublikowano

Ponizej masz do mnie nr

Opublikowano

Ok dzięki odezwę się po wakacjach.

A orientacyjny koszt kompletu- jarzma tarcze klocki :).

Ewentualnie też na tył ale tam mam ori A4 B6 1,9 Tdi AWX.

Opublikowano

Jak sie odezwiesz po wakacjach to Ci powiem.

Opublikowano

2.

OK. Dziekuje.

Opublikowano

Cytat



Ja z kolei przymierzam się do słapa (1.6, ADP) ze standardowych 280/13 na 288/28. Mam używane tarcze z kompletnymi zaciskami Ate i klockami Jurida (9275 79).

Tylko zaciski w całości, razem z klockami zostały zdjęte z tarcz i nie wiem którą tarczę do którego kompletu dopasować. Tarcze albo zaciski mają jakieś oznaczenia co do strony montażu?

Poza tym nie ma jakichś problemów przy takim słapie, jaki planuję? Tzn. przykręcam tarczę do piasty, zakładam i dokręcam zacisk z klockami, dokręcam przewód elastyczny, zalewam, odpowietrzam i już?

Wszystkie wymiary są tożsame? A co z maściami? Na piastę pod tarczę coś dać? Jakieś czyszczenie i malowanie zacisków?

zaciski oczywiscie sa lewe i prawe, odwrotnie raczej nie zalozysz

na klockach czasem jest oznaczenie

masz caly zestaw wiec stare pa-pa i zakladasz nowe

OK, tyle że nie wiem która tarcza pracowała z którym zaciskiem, bo chcę zostawić te klocki, które siedzą w zaciskach, ale tarcze nie są dedykowane na konkretną stronę, prawda?

Opublikowano

Prawda... zakladaj, klocki i tak na nowo sie uloza...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.