Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

Placzecie z tym syfem na felgach:facepalm: Jaki to problem co jakiś czas podjechac na myjke i umyć auto? Dobry wosk na sezon i pył z felgi schodzi bez problemu. Ja jak stoję w kolejce na myjke spryskuje felge Sonax Extreme i po unyciu felga czysta. A płacić prawie drugie tyle żeby klocki nie pylily dla mnie mija się z celem:wink:

nie płaczemy nad syfem ale to i tak wygoda niż jeżdzić co chwile i je myc na myjce ciśnieniem czyli u mnie co 3 dzień bez sensu (wcześniej klocki ATE) po za tym co do ceny to kosztowały mnie 187zł w intercars po rabacie dokładnie i czy ja przepłaciłem za dobre trzeba dać 150 zł ??? więc wygoda jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będą. Ale do b6/b7 idealne są tylko fdb1717 ferodo. Tutaj te jurid jak widzisz pasują i do b5 i do c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie muszę zmienić tarcze + klocki przód. Seria AVF, 288mm. Na większe nie zmieniam bo auto idzie do teścia, a on jeździ bardzo spokojnie, zresztą AVF do mocarzy drogi też nie należy ;)

myślę by włożyć komplet:

Tarcze Textar
98200 0576 0 1 / 290 zł komplet
Klocki Ferrodo
FDB1717 / 110 zł komplet
dobry wybór, czy polecacie coś innego ?
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fdb1717 za 100zl? Coś nie chce mi się wierzyć :whistling:

110 netto ;) nie dopisałem :)

jak się spisują textary ?

teraz mam TRW, przelatały 90k i 2 komplety klocków TRW i ATE ( te strasznie piszczały ), tarcze po tym przebiegu są strasznie pordzewiałe od środka, więc zmieniłbym na coś innego.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie są w IC i cena dobra bo ok 270 zł a na ebay 440 zł

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jak chcecie po ile mogę mieć te juridy jak będzie jakieś znaczne zainteresowanie:wink:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fdb1717 za 100zl? Coś nie chce mi się wierzyć :whistling:

110 netto ;) nie dopisałem :)

jak się spisują textary ?

teraz mam TRW, przelatały 90k i 2 komplety klocków TRW i ATE ( te strasznie piszczały ), tarcze po tym przebiegu są strasznie pordzewiałe od środka, więc zmieniłbym na coś innego.

pzdr

Super zestaw i ceny też bardzo fajne, podpytaj o klocki textar epad może do tych tarczy textara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej będzie dla Ciebie jak wymienisz całkowicie i to nie własnoręcznie ale w warsztacie gdzie zrobią Ci to specjalnym przyrządem ciśnieniowym. Z reguły podczas takiego zabiegu zużywa się ok. 2 litry płynu z czego prawie litr czystego służy do przepłukania układu. Koszt to ok. 100-150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...