Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie sa tarcze do Twojego auta

u Ciebie jest 288/25/46.5 mm

Sprawdzałem po Vin 1LZ, to chyba dobre czy się mylę. W etka7 też mi te pokazało, a jak by co to które brać , opłaca się przepłacać?

to nie sa tarcze do Twojego auta

u Ciebie jest 288/25/46.5 mm

Sprawdzałem po Vin 1LZ, to chyba dobre czy się mylę. W etka7 też mi te pokazało, a jak by co to które brać , opłaca się przepłacać?

Sorki , pokłony , :hi: ,palnąłem z pamięci 1LB ,

to nie sa tarcze do Twojego auta

u Ciebie jest 288/25/46.5 mm

Masz rację, literówka mi się wkradła.T co byś polecał ,wziąć tańszy zestaw czy ten nawiercany, i może jeszcze jakieś info gdzie można by taniej kupić, w e-autoparts cena razem z klockami ferodo premier 536 prze 5% rabatem

Edytowane przez Gregi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz rację, literówka mi się wkradła.T co byś polecał ,wziąć tańszy zestaw czy ten nawiercany, i może jeszcze jakieś info gdzie można by taniej kupić, w e-autoparts cena razem z klockami ferodo premier 536 prze 5% rabatem

Napisz do kolegi Wandej w sprawie takiego zestawu :hi:

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

w razie czego w sprawie takiego zestawu też się polecam :) powinno być jeszcze ciekawiej :)

Opublikowano

witam jestem szczesliwym posiadaczem A4 kupione w niedziele potrzebuje wymienic Hamulce przod tyl tarcze wraz z klockami a ogrom inf na ten temat jest wielki czy pomogl by mi dobry duch w dobraniu wlasciwych po nr Vin WAUZZZ8E32A125750 Ps prosze o pomoc nie z lenistwa ale dlatego zechce uniknac pomylki a widze ze wiedza jest ogromna u kolegow z forum w ciagu roku pokonuje ok 25 tys km. Planuje zainwestowac 1000 +-200 z gory dziekuje pozdrawiam

Opublikowano

tarcze OZ klocki Ferodo i będzie git.Jak masz wątpliwości dzwoń do kolegi Dev, choć pewnie odezwie się tu w wątku

Opublikowano

witam posiadam a4 b7 z 2007 model i niewiem jakie mam tam klocki kupic chodzi o wielkosc dlugosc mam wersje s line z zawieszeniem nizszym i wogole nie ma kodów wyposazenia moze ktos umie po Vinie znalesc do mojej audi


bardzo bym prosil o pomoc

jaka jest wielkosc tarcz

Opublikowano

Zrob zdjecie przedniej tarczy to Ci powiem jaki masz tam rozmiar

Opublikowano

a nie da sie sprawdzic jakos do vinie bardzo bym chcail zobaczycz na kody wyposazenia moze jest jakis sposob bo naklejki nie ma ktos odkleil


a czy a4 b7 s line mialo czujniki z tyłu z przodu czy tylo jeden
i czy klocki sa takie same czy tez róznia sie wielkoscia

Opublikowano

Szukałeś pod tylną kanapą ???

Opublikowano

wrzuć vin i wszystko będziesz wiedział ;)


Ktoś ma doświadczenie z klockami Brembo High Performance?

Opublikowano

WAUZZZ8EX7A085772
vin mój a poda mi ktos wszystkie te kody


własnie szukalem pod tylna kanapa

i brak

Opublikowano

hamulce przód - 1LT

hamulce tył - 1KP

Opublikowano

wrzuć vin i wszystko będziesz wiedział ;)

Ktoś ma doświadczenie z klockami Brembo High Performance?

no, Ferodo DS z napisami Brembo

Opublikowano

1.8t miały w zasadzie tylko 312/255 :hi:

Opublikowano

288/245 tez byly

Opublikowano

288/245 tez byly

Ale tylko w B6 w AVJ 150km. Od 163KM już się nie spotkałem :wink: Mordo będę potrzebował 345mm zacisków + jarzm :naughty: jak Ci wpadną w ręce to daj info

Opublikowano

Potwierdzam, w moim 163KM też są te większe.

Opublikowano

Panowie powoli rozglądam się za tarczami + klockami na przód.

Aktualnie na przodzie mam ori tarcze Audi i klocek Ferodo Premier z czujnikiem.

Na tyle tarcza OZ i klocek Ferodo Premier.

Heble standardowe.

Co zakładać ? Tarcze Otto Zimmerman czy Ferodo ?

Jakie Klocki ? Ferodo Premier, Ferodo DS, JURID ?

Czy warto dopłacać do DS-ów ?

Nigdy ich nie miałem, odczuję różnicę ?

Opublikowano

Tarcza OZ, klocek DS.

Opublikowano

Ale normalny OZ czy wersje sportowe ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.