Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W hamowaniu kilka razy lepsza.

Ja jezdze tylko na FDSP

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roznica w cenie taka jak w hamowaniu ...

Spisują Ci się siusiaku? :naughty:

Opublikowano

do jakiej tarczki to zamontowaliście?

Opublikowano

do jakiej tarczki to zamontowaliście?

Też Ferodo :wink:

Opublikowano

czyli ferodo tarcza i fds klocuch ?, mam nadzieję że ten klocek nie będzie zbyt twardy dla tych tarczek bo skubaniec robi robotę(pamiętam jak katował moje sporty :))

Opublikowano

czyli ferodo tarcza i fds klocuch ?, mam nadzieję że ten klocek nie będzie zbyt twardy dla tych tarczek bo skubaniec robi robotę(pamiętam jak katował moje sporty :))

To już użytkownik niech się wypowie :wink: Ale sądze że daje rade zestaw bo już by mi głowe suszył :decayed:

Opublikowano

Jak piszecie o twardosci klocka to krew mnie zalewa :facepalm:

Tutaj chodzi o zdolność do samooczyszczania sie klocka.

Opublikowano

Spisuja, spisuja. Powiem tak miedzy klockami ds a premier przy tarczy 320. Roznica taka jak miedzy seria 288 a 312... to tylko moja opinia... ale sa rewelacyjne. O trwalosci tarcz wypowiem sie pozniej bo zestaw nowy....

Opublikowano

Roznica raczej pomiędzy 288 a 320mm

Opublikowano

Dobra Panowie, bo po przeleceniu tematu trochę się pogubiłem. Od wielu lat siedzę w BMW i tam jest mi trochę prościej znaleźć/dobrać części, a do Audi jest noob.

Pacjent to B7 2.0T w Q, więc wychodzi mi 320/288. Przyszedł czas zmienić tarcze i klocki na przodzie. Co jest w tej chwili w miarę sensowne cenowo/jakościowo? Gładki Otto + FDSP? DSa przelatałem kilka kompletów w bejcy, hamowanie jest fajne pod warunkiem wsadzenia dobrej tarczy, ale zużywały mi się szybko. Przy zabawce latającej tylko nocami 10k km jest ok, ale w codziennej furze taki przebieg to wymiana klocków 2x w sezonie. Jakie są Wasze przebiegi na FDSP?

BTW jakby ktoś chciał mi coś wycenić to zapraszam na PW :)

Opublikowano

FDSP zużywa się tak samo jak Premier.

Na tych klockach robie srednio 40-45tkm.

Opublikowano

FDSP zużywa się tak samo jak Premier.

Na tych klockach robie srednio 40-45tkm.

To całkowicie normalny przebieg. Wycenisz mi zestaw + płyn?

Opublikowano

Uderz do Wandeja

Opublikowano

Panowie, czy każda B6 miała klocki z czujnikiem? Jaki muszę mieć kod wyposażenia, żeby sprawdzić, czy mam taką opcję? :naughty:

Opublikowano

Przod - FDB 1717

Tył - FDB1083

Opublikowano

Tylko z czujnikiem. Oczywiście przód bo tył nie ma :wink:

Opublikowano

Uderz do Wandeja

Uderzone :) Thx!

Edytowane przez k_urczak

Opublikowano

Witam. Panowie potrzebuje wymienic tarcze na nowe bo strasznie biją przy hamowaniu. Były toczone (bo jest z czego toczyć), ale to nie dało rezultatu. Jakiej średnicy mam u siebie tarcze-b7 avant 2006r 2.0tdi silnik BRD. I czy klocki tez wymienic??? Są prawie nowe. Tylko sie zastanawiam czy mogą być też przyczyną bicia? Jakiej firmy polecacie jedno i drugie. Czy wymienić na jakieś większe? Ewentualnie moge prosic o namiar na kogoś kto jest załatwić taniej tarcze i klocki?

Edytowane przez ...radek...

Opublikowano

Tarcz się nie toczy ;P To nie te czasy, jaki w tym sens skoro i tak nigdy nie da Ci to oczekiwanego a już na pewno długotrwałego efektu ?

Do nowych tarcz zawsze nowe klocki.

Jaki jest powód ich bicia ? Próbowałeś coś ustalać w tej kwestii ? Ile miały przebiegu ?

Opublikowano

Samochód kupiłem ok 2 miesiące temu. Ile mają przebiegu to nie wiem. Klocki wyglądają na nowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.