Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

mialem to przed chwila w rece ale nr nie ma na tym

z tego co wiem ten element pasuje do 320 i 345mm

ale jak chcesz na 100% wiedziec zapytaj Wandeja

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu

Dzięki kolego , jak pasuję do 320 to ten nr będzie dobry bo wziąłem go z etki właśnie z hamulców 345 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi o numer spręzyny mocującej tej co jest na zdjęciu zeby pasowała do zacisku 320 .

Będzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Skłaniam się do zakupu tarcz i klocków na przód do 1.9 TDI AVF Avant. Co myślicie konkretnie o tym zestawie? http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-audi-a4-b6-zimmermann-pn-i5234735850.htmlCenowo opłaca się czy może z doświadczenia znacie inną konfigurację w podobnej cenie?

Edytowane przez JanuszK20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kliknięciu na link wywala blad 404

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Link poprawiony. Powinno być już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena b.dobra

i polecam zimmermana

a nie myslałes zeby założyć wieksze hamulce?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimmerman pod 320 perforowany czy tam nawiercany wytrzymały 3 tysiące km potem się pokrzywiły jakaś porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimmerman pod 320 perforowany czy tam nawiercany wytrzymały 3 tysiące km potem się pokrzywiły jakaś porażka

Wątpie iż to wina tarcz.Mi NIGDY sporty nie wróciły na reklamację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena b.dobra

i polecam zimmermana

a nie myslałes zeby założyć wieksze hamulce?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Mam zimówki 15' i większe hamulce przez to nie wchodzą w gre :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimmerman pod 320 perforowany czy tam nawiercany wytrzymały 3 tysiące km potem się pokrzywiły jakaś porażka

przykra sprawa ale raczej jest to wina montażu. Szczególnie jak padły po takim dystansie. Wychodzi najczęściej słabo przygotowana piasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Na wlepie mam oznaczenia 1LT i 1KP czyli teoretycznie hamulce 312 i 255.

Problem w tym, że auto nie hamuje. Wymieniałem klocki i tarcze co prawda ze 2 lata temu ale zaraz po wymianie też było słabiutko.

Klocki ATE z tego co pamiętam. Ostatnio wymieniłem płyn hamulcowy na Motula ale różnicy z nowym płynem żadnej (zresztą tego się spodziewałem bo tu cudów nie można zdziałać).

Czy możlwie żeby ktoś kiedyś wrzucił jakieś mniejsze hamulce?...

Jaki ja mam zestaw wpakować do 1.8T żeby to w końcu hamowało? 320 przód a tył? Zacznie to w końcu jakoś hamować?

Koła lato 18 ale zima mam 16 więc musi pod to wejść :(

Już mnie to wku... bo wsiadam do służbowego Passka 2.0tdi i auto hamuje jak złoto a w moim lipa straszna.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem z 312 na 320 , chciałem większe 345 ale zimowa felga by mi nie weszła . To już hamuję jeszcze tylko zmienię tył na 300 od s4 i powinno być ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Skłaniam się do zakupu tarcz i klocków na przód do 1.9 TDI AVF Avant. Co myślicie konkretnie o tym zestawie? http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-audi-a4-b6-zimmermann-pn-i5234735850.htmlCenowo opłaca się czy może z doświadczenia znacie inną konfigurację w podobnej cenie?

Ja założyłem w zeszłym roku zestaw ATE power-disk tarcze i Ate klocki całkiem fajnie to hamuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimmerman pod 320 perforowany czy tam nawiercany wytrzymały 3 tysiące km potem się pokrzywiły jakaś porażka

Wątpie iż to wina tarcz.Mi NIGDY sporty nie wróciły na reklamację ;)

Wątpię że źle przygotowana piasta czy tez montaż.

Piasta była wyczyszczona aż się przejrzeć można było a montaż poprawiał forumowy guru.

Po prostu po 3, 4 mocnych do hamowaniach z pełnej prędkości spaliła się i miała bicia. Ewentualnie jeszcze może piasta miała delikatne bicia i dodała swoje ale to raczej temp. ją załątwiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... wie ktos moze czy podejda tarcze od 1.8T do 1.9 130 AWX z tego co mowi wlepa mam 1KD i 1LB felgi 15 wymieniam bo mi strasznie szarpie jak hamuje z duzych predkosci wyczytalem na forum ze to prawdo podobnie krzywe tarcze i wina klockow... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...