Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja narazie odpadam. Dzisiaj zawożę środek z Audi do tapicera na zrobienie nowej skóry, więc bez kiery i na taborecie nie przyjadę [emoji14]

Wooo, jakiś nowy kolor?
Nie. Nowy materiał. Stara skóra była już zniszczona i popękana i nadawała się do wymiany. Jutro wrzucę jakieś fotki, bo zrobiłem przed wywiezieniem. Audica uziemiona na jakieś 2 tygodnie, ale będzie okazja żeby coś niecoś pogrzebać.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To rzućcie jakieś propozycje terminu ja się mogę w tygodniu dostosować...

Opublikowano

Poniedzialek o 18-19?

Opublikowano

ja na urlopie do soboty. odpadam bo mam za daleko do was.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jakby ktoś miał ochote wpaść pogadać to dzisiaj o 20-20.30 w Starej Karczmie na ulicy Traugutta 48 spocik piwny. Będzie Dziadek i pewnie Rafi.

Opublikowano

Nie omieszkam zawitać

Opublikowano

Nie omieszkam zawitać

sproboj nie ;)

Opublikowano

twój sąsiad już dzwonił :decayed:

Opublikowano

koledzy czy ktoryś z Was zajmuje sie hobbystycznie lub zawodowo detailingiem? djacie znac razie co gdyż sprawe mam:)


pozdro


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kto zamawiał u mnie zestaw 288/12 na tył w czarnym kolorze z tarczami Otto Zimmermanna i klockami Ferodo ???


gdzies posiałem namiary, :facepalm: paczka juz gotowa do wysyłki


czekam na telefon

Opublikowano

kto zamawiał u mnie zestaw 288/12 na tył w czarnym kolorze z tarczami Otto Zimmermanna i klockami Ferodo ???

gdzies posiałem namiary, :facepalm: paczka juz gotowa do wysyłki

czekam na telefon

[emoji6]
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spoty orgaizujecie tylko w gronie Audi? Na wiosne moze juz bede w posiadaniu A4B5 to może i ja zawitam:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawko856 nie nie tylko audi na spotach bywało ;) pozdro chłopaki i wesołych świąt :D

Opublikowano

Nie tylko audi sam mam Honde ;-). Ale może się coś zorganizujemy bo dawno nic nie było.

I jeszcze Wesołych Świąt panowie

Opublikowano

Koledzy może ktoś się orientuje czy w Elblągu ktoś mi wymieni wyświetlacz Fisa?

Opublikowano

Na przeciwko szkoły gastronomicznej na Krolewieckiej

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam może ktoś zna sprzedającego lub auto mam kawałek

może znalazł by się ktoś życzliwy i obczaił auto czy warto pozdrawiam

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6032941128&ref=last-visited


:naughty:


Witam gdzie w Elblągu sprawdzę dokładnie auto przed zakupem ktoś ma jakiś warsztat

pozdrawiam

Opublikowano

Witam może ktoś zna sprzedającego lub auto mam kawałek

może znalazł by się ktoś życzliwy i obczaił auto czy warto pozdrawiam

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6032941128&ref=last-visited

:naughty:

Witam gdzie w Elblągu sprawdzę dokładnie auto przed zakupem ktoś ma jakiś warsztat

pozdrawiam

Na sprawdzenie auta polecam warsztat Jarosław Bokowski za E.Leclerc/Hala Grand ( Jak byś chciał wyjechać ze stacji paliw Leclerc i zamiast wjechać na główą skręcić pierwsze w lewo, stary dobry znajomy tam robi i ma naprawdę spoko zaplecze.. Jezeli chodzi o naprawy to do Marka Trzonka ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

haha... jedna strona pół roku !?

Dzieje się ;)

Pozrówki

Opublikowano

Kiedy jakiegoś spota ogarniamy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.