Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ori

jak sa te otwory trójkątne to ori ma fazowane kanty na całym obwodzie otworu a tu jest fazowanie po zew. stronie i a dalej zanika

i dekielki też jakoś mało spotykane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

3 miejsce za autko zlotu :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:37_________________________________________________Adaś... zerknij na 322 zdjęcie Skrzypka... tam widać czemu byliśmy później w szpitalu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce za autko zlotu :naughty:

najebali się to im na oczy padło :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:47_________________________________________________panie coś ciekawego:

http://moto.allegro.pl/item981638851_podsufitka_podsufitowka_audi_a_4_02_05_r_s_line.html

a i znalazłem też kpl. listew progowych za 400zł ... z B7 ale psuja i sa ladniejsze niż w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba by mnie musiało nieźle pierd..... żeby za podsufitkę tylko ze względu na kolor dać 1200zł :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:50_________________________________________________

ten zlot chyba niektórych z torbami puścił :polew:

mqKZ9.jpg

to przyjazd... walizeczka sie spodobała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba by mnie musiało nieźle pierd..... żeby za podsufitkę tylko ze względu na kolor dać 1200zł :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:50_________________________________________________

ten zlot chyba niektórych z torbami puścił :polew:

mqKZ9.jpg

to przyjazd... walizeczka sie spodobała :naughty:

Fajna walizeczka szkoda ze nie rózowa:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a siema pozdrowienia z Elblaga :decayed:

chlopaki jak teraz jakis zlot przed majowka bedzie? bo zadnego info a pytam z ciekawosci :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nie spimy lecimy :drunk: :oklaski: :thumbup::dance::thumbup::dance:

Pitbull ft. Lil' Jon - "Krazy" Official Video

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie widze ze cisza w eterze :przebiegly: a GRazny dzisiaj smigales ostro nie wiem nawet czy zauwazyles ze to ja jechalem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem... a cisnę ostatnio troszkę bo jakoś tak mi się spodobało :gwizdanie:

średnie spalanie ze 150km piątkowej trasy miałem 7,2 :shocked: pierwszy raz w życiu... ale ostro było :naughty:

może jakiś spontan kiedyś??

jakbym nie zauważył to dzwońcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pierwszy raz trzymałem córkę na rękach tzn na brzuchu pielęgniarka mi położyła i Oliwka spała tak z 1,5h. Masakra jakie uczucie... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pierwszy raz trzymałem córkę na rękach tzn na brzuchu pielęgniarka mi położyła i Oliwka spała tak z 1,5h. Masakra jakie uczucie... :dance:

:kox:

co taka cisza do c**ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza do c**ja

wszyscy pewnie :drunk: na majówce

dziś karmiłem laski tzn jedną ja drugą Żaneta, niby przez chwilę bo narazie są za słabe żeby same jeść z butelki ale trzeba już powoli przyzwyczajać.

Wczoraj zmieniłem sobie olej na Motula :decayed:

Adaś na spocie jak damy radę to byśmy przestawili ten service z long lifa na standard i wkońcu wykasowali Service co? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tyram :ad:

Ale teraz już luz... do czasu.

Panowie w czwartek byłem w Gd-ku w Wurth'cie no i ... kicha pani powiedziała że od lutego nie sprzedają w detalu, ale zagadałem i kupiłem 2 Wurthy do klimy a Pani rozpisze w fakturze dla jakiejś firmy. :good:

We wtorek robie zamówionko od TOMa jak ktoś chce się podczepić to mówić byle szybko.

Spociki rozpisze do wakacji ... bo myślę że co 2-u tyg. formuła się sprawdziła, dajcie znać co do godziny czy zostajemy przy 18:30?

Buszek do kiedy ty jesteś w PL?

dziadek zabieraj dziewczyny do domu ... pewnie męczy was ta cała sytuacja już...

Chyba jesteś codziennie w E-gu, jak tam wtorek też masz wolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...