Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk dziś zrobiliśmy pierwsze podejście do kosza ufff. Po 15 min każdy miał dość a ja nie mogłem oddychać. Masakra. Ale pierwsze koty za płoty i następnym razem będzie już lepiej. Mam nadzieje że dołączysz... :naughty:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:51_________________________________________________Adaś a ty kiedy planujesz zmienić furę bo może bym miał kupca na twoją :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk dziś zrobiliśmy pierwsze podejście do kosza ufff. Po 15 min każdy miał dość a ja nie mogłem oddychać. Masakra. Ale pierwsze koty za płoty i następnym razem będzie już lepiej. Mam nadzieje że dołączysz... :naughty:

na pewno się przyłącze :naughty: ale jak pisałem na gg to ten tydzień odpada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk dziś zrobiliśmy pierwsze podejście do kosza ufff. Po 15 min każdy miał dość a ja nie mogłem oddychać. Masakra. Ale pierwsze koty za płoty i następnym razem będzie już lepiej. Mam nadzieje że dołączysz... :naughty:

na pewno się przyłącze :naughty: ale jak pisałem na gg to ten tydzień odpada :cool1:

To gg to nie moje bo ja w pracy mam zablokowane a jeden kolo ma zakombinowane i mu działa więc to było jego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to przyjmuje zamówienia na oscypka bo do Zakopca się wybieram :naughty:

Jade na weekend czerwcowy 02.06-06.06 :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:27_________________________________________________

Patryk dziś zrobiliśmy pierwsze podejście do kosza ufff. Po 15 min każdy miał dość a ja nie mogłem oddychać. Masakra. Ale pierwsze koty za płoty i następnym razem będzie już lepiej. Mam nadzieje że dołączysz... :naughty:

idzie pw z numerem tel :kox:

na pewno się przyłącze :naughty: ale jak pisałem na gg to ten tydzień odpada :cool1:

To gg to nie moje bo ja w pracy mam zablokowane a jeden kolo ma zakombinowane i mu działa więc to było jego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi: co tam w Elblągu słychać ?? dupeczki chodza kuso ubrane po starówce :cool1: bo nahjprawdopodobniej lece na weekend do ELb na melanż :decayed: Jakies kluby fajne macie ?? :) bo mamy isc podobno doo jakiegos klubo AGRAVKA czy jakos tak :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no agravka spoko... klimacik ma... a jak się nie spodoba to na uliczce jeszcze parę pubów znajdziecie[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:45_________________________________________________pamiętajcie o zarezerwowaniu mi zlotu letniego... jadę na bank - tylko rzadko tu zaglądam ostatnio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam puby maja byc cluby zeby było disco czako i dupeczki :decayed: Bo jak ostatnim razem byłem w ELB na imprezie to fajne dupeczki były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam puby maja byc cluby zeby było disco czako i dupeczki :decayed: Bo jak ostatnim razem byłem w ELB na imprezie to fajne dupeczki były :)

to weź Kwiatka ze sobą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie on juz nie pije :decayed: Zreszta chajta sie w lipcu bodajze :naughty: to nie moze juz imprezowac na pełnej kur.. z innymi dupeczkami :) :>[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 10:33_________________________________________________I tak własnie musze obmyslic plan działania na Elblągowy weekend :cool1: opcje sa 2 :>

1. Szukam zony :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

2. Hardcore nie disco baletudo system :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq tylko nie szukaj zony w (opcje):

1. sulava

2. bowling :polew::decayed:

a co do agravki bardzo mi sie klimacik podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie on juz nie pije :decayed: Zreszta chajta sie w lipcu bodajze :naughty: to nie moze juz imprezowac na pełnej kur.. z innymi dupeczkami :) :>[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 10:33_________________________________________________I tak własnie musze obmyslic plan działania na Elblągowy weekend :cool1: opcje sa 2 :>

1. Szukam zony :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

2. Hardcore nie disco baletudo system :good:

Ku...wa jaki wąski plan działania :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq tylko nie szukaj zony w (opcje):

1. sulava

2. bowling :polew::decayed:

a co do agravki bardzo mi sie klimacik podoba :good:

A co same małolatki czy blachary ??? moze na AUDI poleca :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 22:25_________________________________________________szkoda ze nie mam avanta bo tylnie siedzenia mozna ładnie rozlozyc i zwidzac tył :decayed:

A tak wogole w tej agravce jaka muza leci ?? eskowe hity czy co ??

Chłopaki mam pytanko bo dzis zapaplił mi sie na FISie komunikat cos o zarowce ale palił sie krotko i zgasł i nie zdazyłem go przeczytac da sie jakos zobaczyc co to był za komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto coś potrzebuje od dzika z forum co olejami handluje bo będę zakupy robił :gwizdanie:

filtry i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycjusz dziś późno skończyłem... :thumbdown:

Zaleczku... daj sobie spokój z żarówką bo jak nie padła to padnie niedługo... i wtedy będziesz miał napis na stałe...

a co do imprezki to może ARENA CLUB w miejscowości Wysoka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliscie:

http://www.autokrata.pl/artykul/patrz-w-lusterka-na-autostradzie-4107

takze patrzcie w lusterka :kox:

masakra chyba ze 300km/h cioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28

masakra chyba ze 300km/h cioł

też pomyślałem o 300 :decayed: Poszedł pięknie :kox: gość też ma niezły śmiech czy tam okrzyk radości hehe... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28

masakra chyba ze 300km/h cioł

też pomyślałem o 300 :decayed: Poszedł pięknie :kox: gość też ma niezły śmiech czy tam okrzyk radości hehe... :polew:

f*ck popitalał zdrowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...