Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swietne autko ;) powodzenia z modami o bezawaryjnosci. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie. Wie ktoś Panowie jaki płyn do układu wspomagania zalać by nic nie zepsuć ? Po forum i internecie chodzą różne wersje. Wiecie jak z Prestone czy faktycznie jest mieszalny i ktoś próbował ?

Opublikowano
8 godzin temu, xeo151 napisał:

Pytanie. Wie ktoś Panowie jaki płyn do układu wspomagania zalać by nic nie zepsuć ? Po forum i internecie chodzą różne wersje. Wiecie jak z Prestone czy faktycznie jest mieszalny i ktoś próbował ?

G00400M2 lej,czyli płyn serwisowy około 42zl za 1L w ASO. 

Opublikowano
  • Autor

Pytanie czy można go mieszać z tym co jest czy opróżnić układ i dopiero zalewać.

Opublikowano

Ciekawa furka? powodzenia w dalszej modyfikacji.

Opublikowano
W dniu 28.11.2019 o 11:42, xeo151 napisał:

Pytanie czy można go mieszać z tym co jest czy opróżnić układ i dopiero zalewać.

Wymień cały (no prawie cały, bo zawsze coś zostanie), bo nikt tego nie robi i później przekładnie rdzewieją.

Poszukaj poradników jak i działaj.

Opublikowano
W dniu 28.11.2019 o 11:42, xeo151 napisał:

Pytanie czy można go mieszać z tym co jest czy opróżnić układ i dopiero zalewać.

Wypłukaj układ pierw innym płynem np. Lhm+ i jak już będzie czysty zlatywał to wlej docelowy. U mnie stary płyn wyglądał jak cocacola 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe sprężyny Lesjofors i podkładki OEM. Jedna sprężyna była pęknięta. Tył siedział mocno i mnie to denerwowało. Teraz mam zamierzony efekt i bardzo mi się podoba.

IMG_20200104_1752364.jpg

Edytowane przez xeo151

Opublikowano
13 godzin temu, xeo151 napisał:

Wpadły nowe sprężyny Lesjofors i podkładki OEM. Jedna sprężyna była pęknięta. Tył siedział mocno i mnie to denerwowało. Teraz mam zamierzony efekt i bardzo mi się podoba.

IMG_20200104_1752364.jpg

Brawo ogarnięcia tematu! Mnie też to czeka,na jaką kategorie wagowa się zdecydowałeś? 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, rafiki5 napisał:

Brawo ogarnięcia tematu! Mnie też to czeka,na jaką kategorie wagowa się zdecydowałeś? 

LF niby nie ma czegoś takiego jak kategoria wagowa. Sprężyny do sline 4204255.

Opublikowano

Też je montowalem u siebie, leżą jak należy zdecydowanie polecam ;-)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, matix608 napisał:

Też je montowalem u siebie, leżą jak należy zdecydowanie polecam ;-)

Nie wiem czy wiesz, ale one są inne od seryjnych tzn. grubszy zwój i wygląd. Poza tym nie chciałem samych sprężyn bo dla mnie pewnie by było za nisko.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wleciały dymione kierunkowskazy i grill na czarno.

 

IMG_20200407_1726268.jpg

IMG_20200509_1754595.jpg

Edytowane przez xeo151

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały test umiejętności :

1) mycie nadkola,

2) epoksyd+utwardzacz Novol,

3) baranek APP U200.

IMG_20200518_1455182.jpg

IMG_20200523_1222567.jpg

IMG_20200523_1721486.jpg

Opublikowano

Dobra robota. 

Też mnie to niedługo czeka ?

Opublikowano

Piękna sprawa:oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki, niedługo druga strona jak znajdę czas i pogoda dopiszę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Emblemat Quattro na grill

103563309_743074859766152_151068761602916352_n.jpg

Konserwacja nadkoli cześć druga epoksyd

102428450_560950701513129_1334518286905816590_n.jpg

102748536_281315479584601_6658687157768871667_n.jpg

102879146_2941160699329956_8798605092454998472_n.jpg

 

Edytowane przez xeo151

Opublikowano

Elegancko B) gdzie zamawiałeś emblemat?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, matix608 napisał:

Elegancko B) gdzie zamawiałeś emblemat?

Dzięki. Na allegro.

Konserwacja nadkoli cześć druga baranek:

IMG_20200607_1246342.jpg

IMG_20200607_1247136.jpg

IMG_20200607_1247344.jpg

Edytowane przez xeo151

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.