Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ori soft 2.0 TDI CJCD


bolo1500

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz . Błędnie myślałem że można sprawdzić jakoś po vinie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też planuję wrócić do poprzedniego softu, tylko problemem jest właśnie gdzie i jak go zdobyć. Też odnoszę wrażenie, że  DPF wypala się zbyt często bo średnio co 250 km  i  to mnie właśnie trochę zastanawia. Natomiast jeśli chodzi o rurę wydechową to jest czyściutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety nie ma softu serwisowego nigdzie!Znalazlem bardzo życzliwego i ogarniętego tunera walczy z moim CJCD kilka tygodni chciał pomoc ale niestety go nie ma!Zostalo chyba tylko wyciąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazł może ktoś z was oryginalny soft do CJCD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam soft po aferze dieselgate 9977 w CJCD, w skrócie dziś byłem u tunera i niespodzianka wgrał mi softa z przed afery 5103, napisze jak najszybciej czy dało to efekty, czekam na wypalanie DPF.

Namiary na tunera

Modpro Chiptuning Bielsko Biała znajdziecie w Google.

Do usłyszenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ręce opadają!

pierwsze foto nowy soft, drugie z dieselgate

wczesniej wypalał się co ok 200 km (9977) a teraz 100-120!!rozmawiałem z tunerem i mówi „nie panikować obserwować”????

zrobilem wypalanie serwisowe DPF i czekam ale już sam nie wiem na co??

Pozdrawiam.

 

Taki soft mam aktualnie

E633E4D3-093A-4B32-9C67-F305AC20B8AD.thumb.jpeg.2db89d313c93eea5195f4ec2c4ba991b.jpeg

 

A to soft z dieselgate, malem tez wersje 9978

 

image.png.c23ed8bd1e637867d4a52cd471834fa8.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodzyn85 No to współczuje.. Coś może się ruszyło u Ciebie? Jak to wygląda? Dalej na nowym sofcie tak często wypala? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!a szkoda gadac!!przez pewien czas wypalał się co ok 170km, po wypaleniu serwisowym!dzis znowu 85 km i wypalanie!!po wgraniu softu 5103 silnik przacuje ładniej „miękko”ale wypala totalnie za często. Rozmawiałem z tunerem i generalnie „zgłupiał”, powiedział ze wgra mi zpowtotem soft 9978 i zobaczymy co ile będzie wypalał!mial tez ponoć taki przypadek ze skoda Yeti, właściciel czyścił kolektor, wtryski wpakował kupę kasy i wypalanie było często!wiec rozwiercił DPF i ponoć pomogło (no ale DPF uszkodzony). Czas pokaże co dalej!a Ty  masz moze jakieś spostrzeżenia?jak u Ciebie wyglada wypalanie!?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualnie jest na serii, tuner nie chciał odrazu robić zwiększenia mocy, chciał żeby pierwsze pojeździć i zobaczyć efekty!w czwartek mam jechać na zmianę softu z dieselgate gate na 9978 i zobaczymy czy wróci do wypalania co ok 200km!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej ja mapowalem na ok 187km i byli spoko, wypalała tez co ok 200km wtedy była z mapa na sofcie 9978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam soft 9977 i u mnie wypalanie wygląda tak, że w trasie wypala co 400km a w trybie mieszanym co 250-300km. Mam zrobioną mapę na 183km.

Też myślałem nad powrotem do oryginalnego softu, ale nie mogę znaleźć w okolicy tunera z tym oprogramowaniem. Przestałem się tym przejmować już po prostu i nie będę chyba nic z tym robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja posiadam wersje 9977 i w trójmieście nikt nie jest w stanie cofnąć aktualizacji. Wypalanie co 250- 300km jazda w koło komina, większej trasy nie miałem to się nie wypowiem. ewentualnie dpf out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto ma ori VCP i soft zrobi to bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo ODIS, szkoda że tak daleko bo w śląskim mógłbym pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się już nie wypowiem bo aż tak się nie znam. Obdzwoniłem może 6 tunerów i żaden nie pomógł. Tylko ciekawe jakby to się udało czy faktycznie interwał się wydłuży, w tym temacie jeden forumowicz miał nawet częściej niż przed cofnięciem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...