Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włamano się do mojej A4


gooteck1

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj podchodze do auta, a ono jest otwarte i brakuje w nim radia, auto posiada fabrycznie centralny + alarm, sterowane kluczykiem i pilotem, wszystkie drzwi jak i bagaznik byly otwrte, alarm byl rozbrojony, zadnego sladu grzebania, wyglada to tak jak by auto zostalo otworzone wlasnie kluczykiem albo pilotem, stad mam takie pytanie, jak ktos mogl tego dokonac i jak sie przed tym zabezpieczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przed tym zabezpieczyc

wyjąć wkładki z zamków :wink4: i nie zostawiac radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są dwie - albo zeskanowali Twojego pilota, albo mieli jakiś "uniwersalny" klucz - awaryjne otwieranie aut się realizuje w ten sposób. Zakładam, że nie bawili się w jakieś druty, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie ze by zeskanowali pilota, ponieaz ma on krotki zasieg, ze by zamknac auto musze stac bardzo blisko, moze byl to "uniwersalny klucz" a moze "uniwersalny pilot", od tej pory zabieram panel ze soba, ale mimo tego chcial bym jakos dodatkowo zabezpieczyc auto, moze powinienem zalozyc drugi alarm, ktorym sterowal bym z dodatkowego pilota, tak zrobilem kiedys w e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz żeby weszli do auta bez zbicia szyby to wyciągnij wkładki zamków tak jak pisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że wzięli tylko radio.

Nie ma sposobu na zabezpieczenie samochodu.

Jeśli wyciągniesz zamki to Ci zmasakrują karoserię, bo nie będą mogli otworzyć lub wywalą Ci szybę, a jak zacznie wyć to dla złości jeszcze drugą i zniszczą przy okazji wyciągania radia całą deskę.

Niestety, takie jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przed tym zabezpieczyc

Garaż, strzeżony parking... Zawsze korzystałem z podobnych metod i bez problemów... Jak auto stało pod blokiem, to się go pozbyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij wkładki zamków tak jak pisałem wyżej

a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę :rolleyes:

parking strzeżony tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij wkładki zamków tak jak pisałem wyżej

a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę :rolleyes:

parking strzeżony tylko

no to chyba logiczne? Chyba każdy wie w jakim stanie ma akumulator. To najlepsze zabezpieczenia auta przed ingerencją w środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz żeby weszli do auta bez zbicia szyby to wyciągnij wkładki zamków tak jak pisałem wyżej

Ja tak miałem w Golfie .. wkładasz klucz do zamka i wyjmujesz całą wkładkę :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA włam wzasadzie nie ma siły....na odjechanie dobre odcięcie.

Sluchaj co do alarmu:

- alarmy zazwyczaj sa bardzo slabo zainstalowane. Nalezy wpinac sie do krancowki w bebenku zamka. JEzeli nie rozbroisz alarmu -a mozna wzasadzie ze srodka auta tylko-(jak maja sygnal skopiowany to lipa ale jak zacznie szperac to potrzebuje na to juz troche czasu) to jak tylko rygielki sa w gorze od razu wlancza sie syrena. Syrena musi miec wlasne zasilanie i musi byc tak ukryta zeby byl do niej trudny dostep. np zdjąc zderzak z przodu i za chlodnice go dac w strone siemi skeirowac albo nadkola. No i czujniki. Markwe i dobrze regulwoane.

Jak bedą druciarze to sobie juz w tym momecie nie poradza. Jak będzie spec to z kazdym alarmem i drzwiami poradzi sobie w 10s. Z odpaleniem juz troche schodzi (mech. blokady typu multi lock + odciecie zalatwiaja sprawe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij wkładki zamków tak jak pisałem wyżej

a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę :rolleyes:

parking strzeżony tylko

mozna otworzyc auto bez wybijania szyby-problem opisywany na Forum,po zatrzasnieciu kluczykow w srodku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skanowali by twojego pilota czy bawili sie w inne kosmiczne cuda tylko po to aby gwizdnac radio, takie rzeczy robia jak chca cala fure, najczesciej lamia oryginalny alarm poprzez przewody do elektrycznego lusterka, a najprostrzym wytlumaczeniem jest to ze poprostu zapomniales zamknac auta, jest to czynnosc ktora wykonujesz codziennie, jestes pewny ze auto zostalo zamkniete a tak naprawde tego nie zrobiles, nie jednej osobie sie to napewno przydazylo, nawet mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzez przewody do elektrycznego lusterka

i co,niby unieruchomisz tym alarm? :polew: :polew: :polew: czyli podchodzisz do auta,wyrywasz lusterko,albo bijesz szklo z obudowy i robisz zwarcie? i po tym sie zrobi ''sezamie otworz sie''?:polew: :polew: :polew: chyba za duzo filmow ogladasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzez przewody do elektrycznego lusterka

i co,niby unieruchomisz tym alarm? :polew: :polew: :polew: czyli podchodzisz do auta,wyrywasz lusterko,albo bijesz szklo z obudowy i robisz zwarcie? i po tym sie zrobi ''sezamie otworz sie''?:polew: :polew: :polew: chyba za duzo filmow ogladasz...

w tym przypadku może nie, ale nie oglądałeś programu jak kolesie w kilka sekund otwieraja auto poprzed przewody lusterka? żałuj bo jeszcze mało wiesz i to nie szare b5 tylko najnowszej klasy mercedesy. Był kiedys o tym program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,jak to jest w innych autach,ale w audi ''przez lusterka'' nie wejdziesz,bo sa inne ,bardziej skuteczne metody,po pierwsze-lusterka w zaden sposob nie sa polaczone z alarmem w audi,po drugie -czysto teoretycznie robiac zwarcie w alarmie,nawet jesli go unieruchomisz,to i tak musisz zamek otworzyc''jakos'' mechanicznie,szczegolnie w B5 ,gdzie zamek nie jest elektryczny-dlatego sie smieje,nie twierdze,ze wiem wszystko,ale w/w metoda audi nie otworzysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to otworzyli zwyczajnie poprzez zamek, zabrali radio i poszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to otworzyli zwyczajnie poprzez zamek, zabrali radio i poszli

tak pewnie bylo,a sladow malo,bo wiertarka zamka nie rozwiercali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...