Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żarnik d1s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakie zarniki świecą lepiej chodzi o widoczność zwłaszcza gdy pada chodzi o strumień świetlny i temperature barwy w jakich parametrach sa najlepsze na deszczowe dni. Moze miał ktoś różne i moze sie wypowiedzieć.

Opublikowano

4300 najlepiej świecą w złych warunkach. Osram,lub nieco taniej bosma. 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Ja ostatnio ładowałem (miesiąc temu( do siebie OSRAM CBI, jak dla mnie bardzo ładnie świecą i jestem zadowolony. W nocy też jak dla mnie widoczność jest dobra. Dużo ludzi chwali te żarniki i ja jestem jedną z nich. Ładna poświata. 

Opublikowano

Ja zakładałem BOSMA 4300K, świecą super. Ale podstawa to odbłyśnik i soczewka. Tu masz światła mijania Soczewki i odbłyśniki od B8+

image.png

Opublikowano

Potwierdzam,

Założone Bosma tyle, że 6000K.

Przez ponad rok spisują się bez zarzutu.

Dają równomierny, mocny strumień światła,

Barwa pasuje idealnie do LED DRL. 

Tak jak pisze Dayd_4 podstawa to dobra kondycja odbłyśników i soczewki.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.11.2019 o 10:22, black4 napisał:

Potwierdzam,

Założone Bosma tyle, że 6000K.

Przez ponad rok spisują się bez zarzutu.

Dają równomierny, mocny strumień światła,

Barwa pasuje idealnie do LED DRL. 

Tak jak pisze Dayd_4 podstawa to dobra kondycja odbłyśników i soczewki.

Pozdrawiam

mógłbyś powiedzieć gdzie kupowałeś? ;)

Które będą najlepsze do jazdy w nocy? 6000K?

Opublikowano

Edo

Do jazdy w nocy zdecydowanie zarniki o temp. 4500 K.

Wziąłem 6000K głównie ze względu na barwę i dopasowanie do reszty świateł ale zasięg/strumień światła też mają porządny.

Brałem Bosma z Czesciarnia.pl

Pozdrawiam ?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 12.12.2019 o 12:21, black4 napisał:

Edo

Do jazdy w nocy zdecydowanie zarniki o temp. 4500 K.

Wziąłem 6000K głównie ze względu na barwę i dopasowanie do reszty świateł ale zasięg/strumień światła też mają porządny.

Brałem Bosma z Czesciarnia.pl

Pozdrawiam ?

Waham się między osram CBI, a właśnie tą bosmą bo różnica w cenie 2x.
Jak się sprawują na dzień dzisiejszy?

Opublikowano

Nie ma się nad czym zastanawiać. Bosma 6000 K nie mają homologacji. 

Opublikowano

Tego akurat nie doczytałem, a jak najbardziej chcę żeby wszystko było zgodne z przepisami. Martwi mnie tylko to cool blue czy nie pogorszy jakości światła w nocy. Lampy mam nówki oryginały ale żarniki (philips 4850k) zostały ze starych i nie do końca jestem zadowolony.

Opublikowano

Osram CBI w żarnikach D1S mają barwę idealnie białą lekko wpadającą w niebieski. Bardzo zbliżone do lamp LED w nowych autach tyle że mniej niebieskiego. Są dużo lepsze niż ich następcy D3S, które już bardziej żółtawo świecą. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

@Muskel1 masz może sprawdzone źródło i w miarę dobrą cenę?

Opublikowano

Ja kupywałem na Amazon.de bo tam mieszkam. W Pl niestety nie wiem u kogo kupić. 

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał:

Ja kupywałem na Amazon.de bo tam mieszkam. W Pl niestety nie wiem u kogo kupić. 

Zadowolony jesteś z tych żarników?
 

Opublikowano

Teraz ma B8 i tam siedzą D3S i są gorsze niż te co miałem w B7. Tam siedziały D1S i świeciły idealnie. Przed autem miałem biały dywan. Paski na jezdni też ładnie na biało reflektowały. Niestety ustawodawcy i ratownicy klimatu zabronili stosowania rtęci w modelach D3S i to przyczyniło się do zmiany barwy. D3S już nie świecą jak D1S ale i tak dużo lepiej niż OEM z 4300 K. 

Opublikowano

Ok, dzięki.
Za to masz lepsze odbłyśniki jak w B7 :)
Biorę CBI z oficjalnego sklepu osram. Jak ma świecić to ma świecić dobrze.

Opublikowano

Raczej nie pożałujesz:wink: Daj znać jak założysz. Ostateczną temperaturę światła osiągną dopiero jak popracują parę godzin. 

Opublikowano
8 godzin temu, Muskel1 napisał:

jak popracują parę godzin. 

Raczej kilkadziesiąt ? moje bosma d1s 4300k po ponad miesiącu osiągnęły barwę nominalną.

Opublikowano

Zakłada się, że ok. 10-20 godz. potrzebują na dopalenie do ostatecznej barwy. W tych CBI nie trwało to długo. Przynajmniej ja już znacznej różnicy nie zauważyłem. Może też dlatego, że przyzwyczaiłem się do codziennego widoku. :wink:

Opublikowano

A dlaczego nie Osram Night Breaker Laser Xenarc 4600K ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.