Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapodałem propozycję, jest na samej górze każdej strony :kox:

No niestety mi nie pasuje :decayed:

Jadę do Częstochowy i nie wiem czy uda mi się wrócić do 19 :(

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To może być na 20 bo z tą 19 to tak wyskoczyłem :wink4: chyba, że po prostu dojdziesz chwilę później :cool1:

Opublikowano

To może być na 20 bo z tą 19 to tak wyskoczyłem :wink4: chyba, że po prostu dojdziesz chwilę później :cool1:

Nie zmieniajcie nic :)

Ja postaram się podjechać, aczkolwiek nie mówie, że mi się uda :mysli:

Jeśli by mnie nie było, wybierzcie lokal, ja się dostosuje :blink:

Opublikowano
:drunk::drinks::friends: i git
Opublikowano
  • Autor

Ok to możemy liczyć na:

1. pawelp2208

2. zwiras

3. Grzes A4

4. _QBaAa_

........

jest dobrze :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 14:52_________________________________________________może by tak jeszcze odwiedzili nas: MAGIC87, damianos........ :gwizdanie: :naughty: panowie zapraszamy WSZYSTKICH :kox:

Opublikowano

a mi znowu dzis pasuje a jutro to nie wiem :confused4: postaram sie wyrobic :decayed:

Opublikowano

pijemy! :drunk::drinks::friends::yeee::radocha: Ja jutro będę na 100%!!!! Nawet sam!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit.

a kogo to wpuszczałem do ruchu na skrzyzowaniu obok strazy? hm.. Albo granatowe albo czarne A4 sedan, gośc machnal reka wjechal przede mnie a tam A4klub naklejeczka :P

Opublikowano
  • Autor

pijemy! :drunk::drinks::friends::yeee::radocha: Ja jutro będę na 100%!!!! Nawet sam!

Jestem za :decayed: panowie pełna mobilizacja!!!! stawiam flaszkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmm.. to dzisiaj czeka mnie podróż MPK do Radomsko City :mysli::polew: a z powrotem :?: :witch::D

Opublikowano

spokojna głowa! Przyjadę po Ciebie nie ma problemu, a transport powrotny też już skołowałem :kox::good:. Puść mi strzałeczkę na numer który dałem stronę wcześniej, ode mnie do faraona pod wiadukt jest 5 minut drogi z buta, to sobie dojdziemy :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś cisza tutaj jedynie 2 aktywnych :cool1: nikt nie chce robaka zalać..... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

chłopaki nie wstydzić się ! Godzina 19 pod wiaduktem! kto moze byc niech bedzie

Opublikowano

chłopaki nie wstydzić się ! Godzina 19 pod wiaduktem! kto moze byc niech bedzie

Jednak chyba przyjadę :)

Opublikowano

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

To mi się podoba :good:. Panowie na prawdę spoko ekipę możemy ustrugać. Później nawet milej będzie gdzieś jechać razem, pośmiać się, powygłupiać, napić :kox:.

Opublikowano
  • Autor

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

Też widziałem to białe berlingo potwierdzam to był Kuba :kox: nawet Go wpuściłem do ruchu :cool1: ale chyba mnie nie poznał bo śmigałem opelkiem :tongue4:

Opublikowano

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

Zgadza się :) Jechałem :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 15:13_________________________________________________

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

Też widziałem to białe berlingo potwierdzam to był Kuba :kox: nawet Go wpuściłem do ruchu :cool1: ale chyba mnie nie poznał bo śmigałem opelkiem :tongue4:

Zielona Astra to ty? :>

Opublikowano
  • Autor

Jakby nie patrzeć to tak :decayed:

Opublikowano

chłopaki, pojawie sie ale problem mam tego typu idz przyjade sam i bede prowadził a zmusiło mnie do tego to ze dzis tez musze isc na nocke do robory wiec nie pobaluje :wallbash: ale zjawie sie bo dawno mnie u was nie było :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 15:43_________________________________________________mam nadzieje ze zwiras ma dla mnie tą jadna obiecaną naklejeczke :naughty::przebiegly:

Opublikowano

Kuba jak tam z dojazdem? Dotrzesz czy wpaść po Ciebie jak będę szurał po Pawła? :hi:

Transport powrotny zorganizowałem :good: Tylko z pałki mi wyleciało że dzisiaj walka jest. Więc niestety musimy wytrzymać aż do zakonczenia walki Pudziana a skończyć się to może jak ostatnio jakoś przed 24. :confused4:. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.