Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze mnie juz tu nie lubią ;(

:polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:02_________________________________________________a tak apropo ze ja bede mobilny to moge kogos zabrac albo po kogos jechac, chociaz na tyle sie przydam, dzisiejszego krótkiego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kuba jak tam z dojazdem? Dotrzesz czy wpaść po Ciebie jak będę szurał po Pawła? :hi:

Transport powrotny zorganizowałem :good: Tylko z pałki mi wyleciało że dzisiaj walka jest. Więc niestety musimy wytrzymać aż do zakonczenia walki Pudziana a skończyć się to może jak ostatnio jakoś przed 24. :confused4:. :mysli:

Ja jestem mobilny dzisiaj jak kolega Grzes :naughty:

Tyle, że ja nie posiedze tak długo, bo robię przed 22 za taksówke :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 22 to juz musze byc w pracy, nikt sie nie odezwał wiec dozobaczenia o 19 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mnie juz tu nie lubią ;(

:polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:02_________________________________________________a tak apropo ze ja bede mobilny to moge kogos zabrac albo po kogos jechac, chociaz na tyle sie przydam, dzisiejszego krótkiego wieczoru

Lubią :wink4: tylko szkoda, że każdy jest mobilny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny udany spot zaliczony ! !

Dzięki Panowie za miłe towarzystwo :hi:

Nie mniej jednak trochę ślinki mi pociekło patrząc na was :slina:

Właśnie wróciłem do domu i delektuje się zielonym Lechem :gwizdanie:

Do następnego :cool1:

PS. Na zdjęciu gówno widać :polew: Zdecydowanie najlepiej wyszedł Paweł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie doj*b**** :polew:

wiedziałem ze tak bedzie :kox: ogólnie nie zyjemy z adrianem ale jest git :decayed::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę sobie poradzić :polew: tak się super bawiłem. Kto wygrał 2 runde w bilarda? :gwizdanie:

Z Pawłem pojechaliśmy jeszcze na orlen po piwo i na jankowice :polew: bo romantycznie. Już się boję grilla za tydzień :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę sobie poradzić :polew: tak się super bawiłem. Kto wygrał 2 runde w bilarda? :gwizdanie:

Z Pawłem pojechaliśmy jeszcze na orlen po piwo i na jankowice :polew: bo romantycznie. Już się boję grilla za tydzień :notworthy::good:

Widzę, że to co najciekawsze mnie ominęło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyjechawszy z domu po 15 ledwo co wjeżdżając na ul . Brzeźnicką zostałem zatrzymany przez POLICJE :kwasny: i to z okazji akcji TRZEŹWOŚĆ :shocked: z duszą na ramieniu dmuchnąłem (w myślach modląc się i zarazem przeklinając tą zasraną policję :baseball: ) kiedy to moim oczom ukazał się wynik 0,00 o żesz kur*** uśmiech miałem wymalowany od ucha do ucha. Chyba trzeba jechać i dać na mszę w Częstochowie bo to chyba jakiś zasrany cud :laghing2: :dance: Na dowód wziąłem ustnik pamiątkowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Pany!

Ustalamy miejsce spota grillowego :piroman:

Z tego co pamiętam miałoby to w piątek tj. 14.05.2010 :naughty:

Tylko pytanie gdzie? :tongue4:

Może Paweł z Krzysiem powiedzą jak im się w Jankowicach podobało? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Jankowice :decayed: Komarow chyba nie bylo, ale widok mielismy prawie jak z kasprowego :polew:

nastepne co pamietam to ze jakies BMW? stalo i Pawel darl sie dawaj ja jedziesz! A kumpel swiatlami dlugimi swiecil im po szybach :decayed::polew: :polew: pozniej zapakowalismy sie do transformersa i spiewy w samochodzie :polew::kox:

wiem ze jak na grila wyjedziemy to bedzie impreza przednia i nie wazne czy za stokrotka czy na koncu swiata :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Jankowice :decayed: Komarow chyba nie bylo, ale widok mielismy prawie jak z kasprowego :polew:

nastepne co pamietam to ze jakies BMW? stalo i Pawel darl sie dawaj ja jedziesz! A kumpel swiatlami dlugimi swiecil im po szybach :decayed::polew: :polew: pozniej zapakowalismy sie do transformersa i spiewy w samochodzie :polew::kox:

wiem ze jak na grila wyjedziemy to bedzie impreza przednia i nie wazne czy za stokrotka czy na koncu swiata :good:

Zgadza się pamiętam :polew: :polew: tak to chyba jakaś bejca stała a laska autentycznie siedziała na gościu :decayed::polew: ale Krzysiu już nie przypominaj takich detali :tongue4::decayed:

Odnośnie miejsca to też cholera nie wiem.. Jankowice nie najgorsze tylko ciekawe jak w dzień jest z tymi komarami, w sumie może tam w tyg podjadę i obczaję :cool1:

Aha a w transformersie to Ty zacząłeś pierwszy śpiewać :tongue4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie miejsca to też cholera nie wiem.. Jankowice nie najgorsze tylko ciekawe jak w dzień jest z tymi komarami, w sumie może tam w tyg podjadę i obczaję :cool1:

Ja mogę jutro podjechać na Jankowice i zobaczyć jak z tymi latającymi stworzeniami :cool1:

U mnie Warta już jest skreślona - sami widzieliście i czuliście jak chlają te komarzyska :wallbash:

Podejrzewam, że nad fryszerką jest to samo, aczkolwiek jak byłem tam w tygodniu (godzina 18) to komarów nie wyczuwałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...