Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

qr**, a mi sie zaczęło lac przed odpływ podszybny i mam cały dywanik kierowcy mokry, musze ten przeciek zwalczyc bo jutro mam jazde to konopisk a jak bedzie lało to bede miał jezioro w samochodzie :confused4::kwasny:

a o 10 wyruszam toczyc nie równą walke z tirami na myjni.......jeden gosc sie wykruszył i musze isc za niego bo on ostatnio poszedł zamnie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, poproszę o relacje z wczorajszego spota :tongue4:

A więc wczoraj chwilę pogadaliśmy z Krzysiem--> trochę powspominaliśmy ostatni spot :decayed: luki w pamięci zostały uzupełnione :polew: :polew: i w sumie potem rozjechaliśmy się bo ogólnie to nawet nam nie pasowało wczoraj coś spożyć (ehh te kobiety :> ) no i ustaliliśmy, że będziemy organizować coś dalej mowa o grillu lub jak pogoda nie dopisze to Stokrotka--> bar :cool1::decayed: itd. bo ostatnio było przezajebiś** :notworthy::good:

Kuba jak tam się jeździ nowym nabytkiem ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jak tam się jeździ nowym nabytkiem ? :cool1:

A zajebiaszczo :kox: Mało pali, miło się zbiera. Dzisiaj zamontowałem CB radio. Narazie jeździ pod siedzeniem. Może kiedyś go przeniose w inne miejsce, chociaż nie ma za bardzo gdzie :gwizdanie:

Ogólnie wewnątrz wszystko zrobiłem. Jeszcze zewnątrz parę rzeczy trzeba zrobić i będzie malina :slina:

PS. Długo wczoraj trwał ten wasz spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo panowie dla mnie, wczoraj w noworadomsku zgubilem/zajebal mi ktos portfel... pieniedzy nie mialem, ale dowod, prawko, dowod rejestracyjny+umowa kupna+papiery od gazu.. :OMG:

dzisiaj przeszukalem cala droge powrotna i odwiedzilem lokal... ni ma

:takiego: dla gościa co łapy wyciąga po nie swoje! :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo panowie dla mnie, wczoraj w noworadomsku zgubilem/zajebal mi ktos portfel... pieniedzy nie mialem, ale dowod, prawko, dowod rejestracyjny+umowa kupna+papiery od gazu.. :OMG:

dzisiaj przeszukalem cala droge powrotna i odwiedzilem lokal... ni ma

:takiego: dla gościa co łapy wyciąga po nie swoje! :baseball:

Kur** Krzysiu przeje*** może palant co znalazł/albo wziął jakoś spróbuje oddać.. tak to tylko kosztów i niepotrzebnych nerwów sobie narobisz. Jak coś to się dołączam :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze szykuje sie spocik:) na jankowice mam 15 km wiec byc moze sie zjawie ale bez %%% :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze szykuje sie spocik:) na jankowice mam 15 km wiec byc moze sie zjawie ale bez %%% :hi:

Będzie nam miło zapraszamy :cool1::good: oby tylko ta zasrana pogoda dopisała :confused4: ale miejmy nadzieję :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 23:54_________________________________________________Wypiździawa jaka była taka jest... o nie pada co za odmienność :blink:, dobra deszcz możesz z powrotem zacząć napieprzać bo tak dziwnie wszyscy się czują :polew: :polew: 3mta się ciepło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na snieg :polew:

Jedźcie i zobaczcie co się dzieje nad Wartą :no:

Miejsce w którym "piliśmy" nie istnieje :kox:

Kuba codziennie jestem na moście nieopodal mojego domu :cool1: jak wczoraj o 21 na nim byłem to moja mina wyglądała... :shocked: ale nie ma co trza być dobrej myśli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapraszają nas do zakupu smyczy... :cool1: luknąłem na nie i całkiem nieźle wyglądają :)

Jak tam w piątek robimy jakiś spocik? tradycyjnie pod wiaduktem :wink4: czy czekamy lepszej pogody i robimy grill-spota? :cool1:

Jak tam u was tak samo jak u mnie jest cieplutko i słonecznie.... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam w piątek robimy jakiś spocik? tradycyjnie pod wiaduktem :wink4: czy czekamy lepszej pogody i robimy grill-spota? :cool1:

Szybki spocik pod wiaduktem może być - bardzo chętnie :naughty:

Ale również można zrobić grilla pod wiaduktem :decayed: Padać nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...